Infosys کارمند فسخ برای ‘گسترش ویروس” post on Facebook, بازداشت توسط پلیس بنگالور

هند بزرگ Infosys در روز جمعه گفت: این خاتمه از خدمات یک کارمند برای پست های رسانه های اجتماعی که در آن او از مردم خواست تا “بیرون رفتن و عطسه” و گسترش رمان coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 800 نفر در این کشور تا کنون.

مرد شناخته شده به عنوان Mujeeb محمد دستگیر شده توسط پلیس بنگالور برای ارسال.

با توجه به گزارش های مردم آورده بود Infosys توجه به پست توسط یکی از کارکنان آن نوشت که در Facebook “بیایید دست در دست بیرون رفتن و عطسه با دهان باز ، گسترش ویروس.”

در روز پنج شنبه Infosys گفت که عمیقا نگران پست و تا به حال راه اندازی یک بررسی.

در یک صدای جیر جیر از آن مقام رسیدگی در جمعه Infosys گفت: رسانه های اجتماعی ارسال توسط کارمند است که در برابر آن رفتاری و خدمات کارکنان را فسخ شده است.

“Infosys به تکمیل تحقیقات خود را در پست های رسانه های اجتماعی توسط یکی از کارکنان آن و ما معتقدیم که این یک مورد هویت اشتباه است. رسانه های اجتماعی ارسال توسط کارمند در برابر Infosys’ منشور اخلاقی و تعهد به مسئولیت های اجتماعی” این شرکت اعلام کرد.

Infosys یک سیاست تحمل صفر نسبت به چنین اعمال است و بر این اساس خاتمه از خدمات کارکنان آن گفت.

او دستگیر شده توسط پلیس بنگالور شهر جرم و جنایت شعبه (CCB) پس از یک مورد تسلیم شد.

“کسی که قرار دادن این پست گفت: مردم باید بیرون بروید و عطسه و گسترش این ویروس در بازداشت است. نام او Mujeeb و او با این نسخهها کار در یک شرکت نرم افزاری. یک مورد ثبت شده است” گفت: Sandeep Patil مشترک کمیساریای (CCB بنگلور) به نقل از به نقل از NDTV.

در مجموع 834 مورد رمان coronavirus تایید شده است توسط اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده. مرگ و میر در هند است در 19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de