اختلافات درون گروه تروریستی Khalistani آزادی نیروی (KLF) برای پست بالا; رقیب از پاکستان و انگلستان و ایتالیا در فرای

دراز کشیده نبرد در جریان است در داخل ممنوع اعلام کرد گروه تروریستی Khalistan آزادی نیروی (KLF) بیش از 4 ماه پس از مرگ مشکوک رهبر آن Harmeet سینگ نام مستعار مبارک دکترا. Harmeet سینگ درگذشت تحت شرایط مرموز در لاهور در ماه ژانویه سال 2020 است.

در نزاع برای رهبری KLF هستند عناصر رادیکال از پاکستان و انگلستان و ایتالیا و سوئیس. پاکستان مبتنی بر Lakhbir سینگ سوار همچنین رئیس بین المللی سیک جوانان فدراسیون (ISYF), Paramjeet سینگ Panjwar انگلستان بر اساس Paramjeet سینگ Panjwar, Gursharanvir سینگ Wahiwala, KLF سخنگوی Dhanna Singh, ایتالیا – بر اساس Gurjinder سینگ بنارس و سوئیس بر اساس Pappu سینگ در حال تلاش برای گرفتن گوشته ،

در حالی که KLF آن جدایی طلب Khalistani دستور کار اصلی از وجود آن است که با قاچاق مواد مخدر به ویژه در پنجاب هند و پاکستان را بدنام Inter-Services Intelligence ISI) استفاده کرده است این گروه تروریستی برای قاچاق غیر قانونی سلاح و مواد مخدر به هند است.

وزارت امور (MHA) را ممنوع کرده بود KLF در سال 2018 تحت فعالیت های غیر قانونی پیشگیری از عمل (UAPA).

ISI شده است حمایت Lakhbir سینگ سوار و Paramjeet سینگ Panjwar. هر دو در حال تلاش برای به دست آوردن حمایت از کادر مستقر در ایتالیا و آلمان و کانادا و بریتانیا برای تبدیل شدن به بعدی KLF رئیس. Wahiwala و بنارس به نظر نمی رسد برای حمایت از ISI که می تواند همه چیز را برای آنها دشوار.

KLF در حال حاضر رفتن به سوی یک شکاف با یک جناح جدید در حال ظهور به رهبری بریتانیا بر اساس Gursharanvir سینگ Wahiwala. Wahiwala گرفتن حمایت از کادر در کانادا و آمریکا و ایتالیا. چه افزایش اصطکاک و مبارزات داخلی است Wahiwala وی از سوی مامورین که Dhanna سینگ سخنگوی KLF مسئول کشتار مبارک دکترا.

جالب Dhanna در پاکستان در هفته دوم ژانویه تنها چند روز قبل از قتل مبارک دکترا. به دنبال آن نامه از او در فوریه 12 سال 2020 به کادر که در آن او به نام مبارک دکترا به عنوان یک “خودخوانده رهبر”. در نظر گرفتن یک حفاری در او و دیگر KLF رهبران نوشت: در نامه ای که مشاوره داده شده توسط veteran رهبران مانند Devenderpal سینگ Bhullar, Daya سینگ Lahoriya لعل سینگ و Harnek سینگ Bhap نادیده گرفته شد. او همچنین به نام سابق KLF رئیس Harminder سینگ Mintoo به عنوان “شیطان و نماینده هند در سازمان” و هر دو Mintoo و شاد دکترا سزاوار نیست “افتخار Jathedar عطا بر آنها”. به سخنان و نامه کشیده شده اند خشمگین واکنش از, هاردکور, KLF کادر که باید به او هشدار از عواقب جدی است.

در ضمن خانه Gursharanvir سینگ مورد حمله قرار گرفت در اواسط وستلند پلیس در انگلستان در فوریه 19 در شکایت های ساخته شده توسط Dhanna سینگ سوخت رسانی acrimony.

انگلستان بر اساس KLF نظامیان تا به حال مونتاژ شده در فوریه 23 به بحث در مورد دوره آینده این گروه پس از مرگ مبارک دکترا. در مجموع 8 نفر-Gursharanvir سینگ Amritveer Singh, Avtar سینگ Khandaand Amanveer Singh-در جلسه حضور داشتند. Gursharanvir vouched برای خود با استناد به خود روابط نزدیک با سابق KLF روسای –مبارک دکترا Mintooo. در حالی که درخواست برای جلوگیری از ایتالیا و سوئیس مدعی او نامیده می شود برای ادامه فعالیت های صلح آمیز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>