صنایع بسته در طول مستند را کامل حقوق به کارکنان: یوگی Adityanath

اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath روز یکشنبه به کارگردانی صنایع تعطیل با توجه به زمان در سراسر کشور مستند به دادن حقوق به کارکنان خود را در پی این صنایع از نظر شیوع کروناویروس.

“شرکت هایی که بسته شده اند و در طول مستند دوره را به کارکنان خود را پرداخت حقوق و دستمزد” آنی به نقل از Adityanath عنوان کرد و گفت.

او همچنین درخواست کارمندان دولت برای نگاه کردن به صورت دستمزد روزانه کارگران و مردم فقیر و ارائه آنها را با 1000 تومان از دولت زن سبک و جلف.

Adutyanath نیز خواسته صاحبان خانه را به اجاره از دستمزد روزانه کارگران و همچنین از آنها خواست به قطع برق و آب اگر مردم قادر به پرداخت صورتحساب خود را.

“دولت خواهد شد اطمینان حاصل شود که هر کس می شود مواد غذایی و آب آشامیدنی و دارو را بدون توجه به جایی که او و یا او از” Adityanath گفت.

در ضمن مردم آزمایش مثبت برای COVID-19 یا احتمالا افراد آلوده که در انزوا داده خواهد شد و 28 روز پرداخت را ترک کنند پس از آنها تولید و گواهی نامه های پزشکی منطقه دادرس از گوتام بودا نگر ذکر شده در سفارش.

“در گوتام Buddh نگر district, حقوق تحت شرایط خاص باید پرداخت شود به کارگر/کارمندان در #CoronavirusLockdown. دیگری قانون را البته خود را تحت ملی مدیریت بحران مصوب سال 2005” منظور کرد.

تا 10:صبح روز یکشنبه وجود دارد 55 موارد مثبت coronavirus در اوتار پرادش. از ثبت موارد 11 درمان شده است.

در هند تعداد کل موارد مثبت شروع به پریدن کرد به 979.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im