#IndiaSalutesCoronaWarriors: نیروهای مسلح سلام تاج-رزمندگان; انجام flypasts موسیقی مراسم تجلیل از دوش گلبرگ

هند نیروهای مسلح از جمله تمام آن سه بال — ارتش هند, هند نیروی دریایی و نیروی هوایی هند — پرداخت می شود مراسم تجلیل از امروز به اورژانس خدمات حرفه ای که در حال مبارزه با بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع همه گیر در هند در خط مقدم است.

عمل پرداخت ادای احترام به این تاج رزمندگان با نیروهای مسلح شامل پرواز-pasts بازی های نظامی گروههای روشنایی تا کشتی ها در دریا و دوش گرفتن از گلبرگ های گل در مکان های مختلف در سراسر کشور است. این flypasts توسط نیروی هوایی و نیروی دریایی در نقاط مختلف کشور از جمله دهلی نو و بمبئی سرینگر حیدرآباد Itanagar اضافه شده به ادای احترام.

در دهلی نو IAF را Sukhoi-30 MKIs MiG-29s و پلنگ انجام flypast بیش از Rajpath و باران گلبرگ بیش از دروازه هند و قلعه سرخ. C-130 حمل و نقل هوایی از نیروی هوایی اسرائیل نیز انجام flypast در سرمایه های ملی.

یک جنگنده هلیکوپتر باران گلبرگ های گل در پلیس یادبود جنگ در دهلی نو برای بیان قدردانی به افسران پلیس مشغول در حفظ نظم و قانون در سراسر کشور در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این جت های جنگنده از غرب به فرماندهی هوایی از جنگنده های نیروی باران گلبرگ در بیمارستان در سراسر دهلی نو از جمله آقا Ganga رم بیمارستان راجیو گاندی فوق تخصص بیمارستان و Deen Dayal Upadhyay بیمارستان.

در بمبئی یک flypast انجام شد توسط جت های جنگنده در طول Marine Drive. IAF صهردرس نیز کاهش یافته گلبرگ بیش پادشاه ادوارد بیمارستان یادبود و Kasturba بیمارستان گاندی.

این flypasts نیز انجام شده بیش از سرینگر را در دریاچه دال Chandigarh را Sukhna دریاچه و لکنو. گلبرگ گل باران شد بیش از پادشاه جورج دانشگاه علوم پزشکی در لکنو توسط IAF صهردرس به عنوان یک ادای احترام به خط مقدم کارگران است.

در گجرات احمدآباد IAF باران گلبرگ در بیمارستان و انجام یک پرواز گذشته بیش از شهر و گجرات مونتاژ پیچیده در گاندینگر. نیروی دریایی تمجید از تلاش های ‘کرونا رزمندگان با روشن کردن آن عروق در امتداد ساحل گجرات در ساعات اولیه روز یکشنبه ،

جنگنده جت های جنگنده نیز flypast سوائی Mansingh بیمارستان در راجستان جیپور به قدردانی نسبت به متخصصان پزشکی درگیر در مبارزه با COVID-19.

یک IAF Mi-17 هلی کوپتر دوش گلبرگ بیش از کلکته را Chitranjan موسسه به عنوان یک علامت احترام و قدردانی نسبت به بهداشت و درمان کارگران است.

در Haryana, IAF صهردرس پرواز گذشته Panchkula بیمارستان دولتی در حالی که ارتش گروه انجام شده زیر از ادای احترام به تاج رزمندگان. نیروی دریایی و هلیکوپتر گل باران در گوا کالج پزشکی در پنجی برای تشکر از کارگران خط مقدم. یک جنگنده هلی کوپتر برگزار شد flypast بیش از SNM بیمارستان در له به پرداخت باج به تاج رزمندگان.

نیروی دریایی را فهم Jalashwa در خلیج بنگال ادای خط مقدم رزمندگان در برابر COVID-19 همه گیر با گفتن “متشکرم”. آن است که به ذکر است که فهم Jalashwa نیز یکی از کشتی های جنگی آماده شدن توسط دولت هند برای تخلیه سرخپوستان از کشورهای حوزه خلیج فارس.

آن است که به ذکر است که این تاج رزمندگان در طول این زمان بحران هستند خطر زندگی خود را به محافظت از هر کس دیگری.

“در طول بحران کنونی است, پزشکان, پرستاران, پلیس, رسانه های بهداشت کارگران تحویل پرسنل بانک, کارکنان, کارکنان دولت محلی و صاحبان فروشگاه که قرار دادن زندگی خود را در خط به اطمینان حاصل شود که ما به عنوان یک ملت محافظت و مراقبت به اندازه کافی” ارتش PRO سرهنگ امان نند به نقل از به نقل از ANI.

رئیس دفاع کارمندان (سی دی) به طور کلی Bipin Rawat قبلا در روز جمعه اعلام کرد که نیروهای مسلح را به انجام عملیات ویژه در سراسر کشور در مارس 3 برای قدردانی به “کرونا رزمندگان” که مشغول به کار در خط مقدم در مبارزه با این بیماری همه گیر.

نخست وزیر نارندرا مودی نیز با استقبال از اعلام توسط سی دی Rawat به سه دفاع خدمات نشان دادن همبستگی با ‘کرونا رزمندگان’.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de