خرید رپورتاژ

هند got talent – شیوه زندگی

به روز شده: Feb 16, 2020, 08:50 IST | Shweta Shiware | بمبئی

برخی از هند امیدوار کننده ترین نام در مد زمان خود تعظیم در هفته مد Lakme را به نسل آینده نشان می دهد. در نقطه عطفی سالگرد 20th, آنها بازگشت به همان پلت فرم برای بحث در مورد آنچه در زندگی به آنها آموزش داده پس

Designers who debuted at Lakme Fashion Week's Gen Next shows over the years came together for a celebration on its 20th anniversary at a retrospective show in the city. Pics/ Shadab Khan

طراحان که عرضه در هفته مد Lakme را نسل بعدی را نشان می دهد در طول سال ها گرد هم آمدند برای یک جشن 20 سالگرد آن در گذشته نگر نشان می دهد در این شهرستان است. عکس/ Shadab خان

به عنوان راهول میشرا در زمان پس از نشان دادن تعظیم در معتبر پاریس هفته مد لباس زنانه در ژانویه 23, تبدیل شدن به اولین طراح هندی به استقبال به عنوان مهمان و عضو در Haute Couture, تقویم او احساس برای اولین بار-تایمر اعصاب است که او تا به حال یک بار تجربه کرده و در سال 2006. او 23 هنگامی که او قرار داده تا برای اولین بار نشان می دهد به عنوان بخشی از نسل بعدی دسته در Lakmé هفته مد (LFW). “من به یاد داشته باشید احساس یکسان احساسات زمانی که من تا به حال ساخته شده من اولین. این یک احساس, ‘است که این به اندازه کافی خوب؟'” او می گوید:.

زندگی یک دایره کامل برای Mishra زمانی که از او دعوت شد تا به بخشی از این گذشته نگر نشان می دهد در 11 فوریه به منظور بالا بردن یک نان تست به LFW آن را به عنوان جشن 20 سال است. هر یک از برجسته 30 طراحان از جمله Aneeth آرورا, Masaba گوپتا Rimzim دادو, Ujjawal Dubey, آناند, Bhushan, Kunal راول Nachiket Barve, Sohaya Misra و بین المللی Woolmark برندگان جایزه Mishra و Ruchika Sachdeva از Bodice خواسته شده بود برای از نو خلق یک نگاه از اولین مجموعه البته به روز و منحصر به فرد.

Mishra اول مجموعه هفت قطعه کپسول محدوده به نام یک شعاع از نور تصور به طور کامل از کرالا handloom پارچه و ریشه محکم در پایدار مقادیر قابل برگشت لباس. این مجموعه که قرار Mishra به عنوان یک ستاره و هنرمند. “اتاق پر از سردبیران مشاهیر خریداران و طراحان مانند Wendell Rodricks و Sabyasachi Mukherjee در ردیف جلو داده بود تشویق ایستاده,” Mishra به یاد.

Jaspreet Chandok VP و سر مد در IMG اعتماد co-organiser از LFW معتقد است که کشف استعداد های جدید شده است خود بزرگترین کمک به صنعت مد هند. “ژنرال بعدی برنامه چیزی است که ما را از غرور و نظر ما بزرگترین دستاورد” او می گوید.

شده است چهار سال پس از مد مشاور سابینا چوپرا در زمان شارژ از این نظارت برنامه و در ادامه برای به اشتراک گذاشتن یک رابطه قوی با طراحان طولانی بعد از پرده اول تماس بگیرید. “ژنرال بعدی نشان می دهد معرفی این صنعت به انرژی خلاق و همیشه هیجان انگیز است برای دیدن آنچه که آنها [طراحان] انجام بعدی. هیچ یک از ما می خواهند بدانند که چه ‘جانبازان’ در حال انجام,” او می گوید: ماده-از-factly.

فشرده فرآیند انتخاب آغاز می شود سه ماه قبل از شروع با الک را از طریق 500-عجیب و غریب برنامه های کاربردی ارسال شده از سراسر کشور است. آن است که نه فقط در مورد استعداد چوپرا, تنش, اما پیدا کردن طراحان با یک کسب و کار خاص و بلوغ است. “خلاقیت می آید برای اولین بار و پس از تجربه کار. و سپس ما یک در یک مصاحبه.”

در حالی که مشخصات-افزایش تبلیغات دریافت شده از نمایشگاه در یک پلت فرم مانند LFW افزایش برای طراحان جوان, کسانی که helming آن را در حال حاضر متمرکز بر کمک به جدید برچسب ها درک جنبه های کسب و کار بهتر است. به عنوان بخشی از یک بزرگتر کمک رسانی برنامه نسل بعدی شرکت کنندگان گرفته شده در جاده نشان می دهد, با عنوان, در جاده ها است. “آن را کمتر به فروش و اطلاعات بیشتر در مورد ارائه یک رابط با پیشرو خرده فروشان. ما همچنین انجام یک کلاس که در آن طراحان فرصتی برای تعامل با متخصصان روابط عمومی رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها خریداران و سبک که مشاوره آنها را در چگونه به کسب و کار به جلو” Chandok توضیح می دهد.

Masaba گوپتا پاریس از سال 2010 نسل بعدی دسته ای معتقد است این برنامه به او کمک کرد تا در مراحل اولیه زندگی حرفه ای خود را. “وندل Rodricks من نشان می دهد مربی. من بسیار عصبی 19 ساله و به وضوح به یاد داشته باشید به دنبال در Sabyasachi [Mukherjee] که در ردیف جلو. این بود که من اولین کمان در سطح شیب دار و در آن لحظه من می دانستم که من می خواستم برای طراحی لباس برای بقیه زندگی من است.”

در حال حاضر معروف و قدیمی گارد راهنماهای جدید

Masaba Gupta

Masaba Gupta
نسل بعدی اولین: 2010

سپس و در حال حاضر
هدف من این بود برای ایجاد یک واقعا دلتنگ قطعه [برای این زمان را LFW] اما با ویژگی های تجاری و دانش است که من در حال حاضر. آن زمان فقط 10 دقیقه برای قرار دادن ساز و برگ با هم. من به روز شده در کف و گاو چاپ. من مانده پیر جیب پچ با Kutchi کار از اولین نمایش و استفاده از آن در ساری. هیچ کس به فکر یکپارچه سازی یک جیب در ساری قبل از آن.

غلبه بر defeatist لحظات
من تجربه بسیاری از گیج کننده لحظات زمانی که من طراحی فروش مجموعه اما نمی دانم که چگونه به آن را تبدیل به پول در آوردن کسب و کار. من هم تلاش با مدیریت یک تیم است. اما همه چیز تغییر پس از من پیوست Satya پل در سال 2012 آن را به یک تجربه یادگیری است.

مشاوره برای آینده بسیاری
اصلی و یک طرح در محل. را انتخاب کنید یک زندگی سراسر با نام تجاری است که شما می خواهید برای ایجاد.

Anand Bhushan

آناند بوشان
نسل بعدی اولین: 2009

سپس و در حال حاضر
در اولین مجموعه بسیار زیبا بود. او هنوز هم زیبا اما او دارای یک نوع edginess, مير به او. من جای خیلی گلدوزی, با, بافت, در درجه اول, چرم, مش و نبرن. من هنوز کفش های ما استفاده می شود برای اولین بار نشان می دهد. ما amped آن را برای استفاده در این زمان.

آرزو می کنم آنها به من گفته بود…
که این مهم به ساختار کسب و کار من. من صرف مقدار قابل توجهی از زمان در تلاش برای درک کسب و کار مد. اما پس از آن دوباره به خاطر من نبود تمرکز بر روی جنبه های کسب و کار, من قادر به از آن لذت ببرید و آزمایش با خالص مد در سال های اولیه من.

غلبه بر defeatist لحظات
با هر فصل من سوال که من از اینجا بروم. چگونه می توانم نگه داشتن مشتریان علاقه مند در لباس ؟ این زمانی است که من خودم یادآوری کنم که چرا من شروع به طراحی در وهله اول.

مشاوره برای آینده بسیاری
برو برای آن. مد را می توان یک صنعت پس لازم نیست نگاه دیگران به دریافت لوح تقدیر و اعتبار برای خود کار می کنند.

Rimzim Dadu

Rimzim دادو
نسل بعدی اولین: 2007

سپس و در حال حاضر
طراحی ذات [از label] همواره سطح بافت, اما پس از آن لباس من شد بیشتر خیابان ها آسان daywear. در حال حاضر من را تصفیه مجسمه پر زرق و برق eveningwear.

غلبه بر defeatist لحظات
یک بار در سال, من احساس می کنم مثل من انجام می شود با لباس و می خواهید برای کشف جنبه های دیگر طراحی شده است. اما یک سوئیچ ها به صورت خودکار در ضربات زمانی که فصلی مد چرخه تبدیل می شود و من ضربه محکم و ناگهانی به طراحی حالت.

مشاوره برای آینده بسیاری
صبور باشید. شما نمی توانید لطفا سردبیران سبک و خریداران با یک نشان می دهد. این به من یک دهه برای کشف صدای خود من.

Sohaya Misra

Sohaya Misra
نسل بعدی اولین: 2016

سپس و در حال حاضر
من یک dhoti-دامن از من برای اولین بار مجموعه را به یک ساری-دامن پوشیده با یک hoodie. ما نیز دوباره به راه افتادند ikat از اولین نشان می دهد.

بهترین توصیه من دریافت کرد
من مربی سابینا چوپرا بود گفت: “نمی را مد بیش از حد جدی است. می دانم که شما به انجام بهترین خود را و هرگز دوم حدس’.

غلبه بر defeatist لحظات
[آنها هر روز می آیند]. من نمی باید در آموزش های رسمی در مد. من تا به حال این ایده عاشقانه در مورد ساخت لباس های زیبا اما کسب و کار مد است و تاریک ، من خودم بپرسید من خواهد بود قادر به حفظ خودم در حالی که درست به لباس من. من حدس می زنم تنها راه برای دریافت پاسخ این است که به توان واقعی خود را با نام تجاری فلسفه است.

مشاوره برای آینده بسیاری
اعتماد به نفس و زمین خود را نگه دارید. انجام آنچه شما را دوست دارم و به شما امکان پیدا کردن افراد همفکر که کار شما قدردانی می کنیم.

Rahul Mishra

راهول میشرا
نسل بعدی اولین: 2006

مشاوره برای آینده بسیاری
رفتن آهسته و نمی تواند در تبدیل شدن به یک طراح بزرگ; آن را [برچسب] ذهنی به هر حال. آن را یک ایده بد به یک تیم فرد و کار برای یک طراح درک کسب و کار از داخل [قبل از رفتن انفرادی]. مهمانی و شبکه با مردم سرد نیست کمک به ساخت یک نام تجاری. این که آیا آن را هند و یا پاریس, من از رفتن به رختخواب در 10: 30 pm. اولویت زندگی و کار خود را; تنها سالم طراح می تواند طرح سالم ،

Ujjawal Dubey

Ujjawal Dubey
نسل بعدی اولین: 2014

سپس و در حال حاضر
اولین قطعه من تا کنون ساخته شده به نام Zufar (افغانی برای شجاعت) متشکل از سه لایه مجموعه ای از dhoti شلوار مد و تابستان ژاکت. من نمی خواهم برای به روز رسانی این قطعه را برای این کار نشان می دهد. آن همیشه سبز است و ما هنوز دریافت سفارشات برای آن است.

غلبه بر defeatist لحظات
این لحظه. آرام بالا ایجاد لباس سبقت گرفت هر چیز دیگری.

مشاوره برای آینده بسیاری
من آموزش دیده در پارچه و مد است; من واقعا نمی تواند برش و دوختن مثلا. لازم نیست به آن دسته از مهارت های خاص. همه شما نیاز دارید این است که سطح بالایی از محکومیت.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im