هند هنرمندان در آنچه که آنها در حال ساخت در طول مستند

هند هنرمندان در آنچه که آنها در حال ساخت در طول مستند – زندگی

به روز شده: May 12, 2020, 10:03 IST | Ela دس | بمبئی

هند تاسیس شده و هنرمندان جوان خود را تبدیل به هنر خود را برای ایجاد حس غم و اندوه در اطراف آنها و تجدید وعده خود را به همزیستی با طبیعت

Dhruvi Acharya

این مستند شده است استرس زا برای من که باید آن را برای بسیاری از مردم—علاوه بر ثابت هوشیاری در برابر ابتلا به این ویروس در مقابل شخصی وجود داشته است مختل روال بچه ها در خانه کم و یا هیچ داخلی کمک به انزوا نگرانی در مورد تنهایی و پیری پدر و مادر و اخبار روزانه از مشاغل از دست رفته, گرسنگی, وضعیت اسفبار مهاجران و دستمزد کارگران نبرد ما بهداشت و درمان کارگران روبرو هستند و داستان از مرگ و بیماری است.

پس در روز Janata مقررات منع رفت و آمد من رفتم به استودیو من و تصمیم گرفت به رنگ هر چه در ذهن من بود که برای ممتاز در میان ما است Coronavirus (در مقابل گرسنگی و فقر و بیماری و مرگ برای بسیاری از). پس از آن نقاشی شده است هر روز آن را به عنوان کمک می کند تا من نگران نباشید بیش از حد در مورد چیزهایی که من نمی تواند کنترل کند. نقاشی در مورد روانی و اجتماعی و جسمی تاثیر این بیماری همه گیر—ترس از دست زدن به هر کسی یا هر چیزی, اجتماعی, فاصله, تنهایی, ترس از بیماری و اثرات آن بر بدن انسان است.

Dhruvi Acharya works on Painting in the Time of Corona
Dhruvi Acharya آثار نقاشی در زمان تاج

ما نمی دانیم که ما را از دیدن نور در پایان تونل طولانی که در هند, ما فقط وارد کردن. اما من فکر می کنم ما در حال متوجه چگونه متصل همه ما هستند و همه ما باید به همکاری با یکدیگر برای مبارزه با این ویروس دیگری آن را می تواند تبدیل به یک جنگ طولانی است.

من امیدوارم که زمانی که ما آمده ایم از طرف دیگر این است که ما به عنوان انسان تغییر راه ما. من امیدوارم که همه ما درک می کنیم ما نیاز به تنظیم مجدد اولویت های ما قرار داده و سلامت, خانواده, علم و آموزش و پرورش بالاتر از سلاح های, جنگ های مذهبی تعصب و بی فکر نابودی است. و من امیدوارم که ما را از توجه به هشدارهای دانشمندان در مورد قریب الوقوع, شدید, تاثیر تغییر آب و هوا و یادگیری به احترام و ارزش محیط زیست ما و تمام موجودات زنده بر روی زمین است. اگر نه من از ترس انسان ها زندگی می کنند و می میرند در یک چرخه مداوم از حوادث.

Cody Mallar

 An untitled sketch depicting Sheetal Mallar’s recent dreams
یک untitled طرح به تصویر می کشد Judd Mallar اخیر رویاهای

این یک طرح بسیار بصری رویای من تا به حال در هفته گذشته. من احساس می کنم رویاهای یک راه قدرتمند برای برقراری ارتباط چه در ناخودآگاه ما داخلی جهان است. غیر منطقی خود را با کیفیت به ما می دهد یک فیلتر نشده نسخه ای از حقیقت است. این یک آمیزه ای از احساسات و بسیاری از ورودی های مغز پردازش مخلوط با ناراحتی و ترس است.

در رویای من احساس داشتن یک قلب سنگین… تقریبا مانند نشستن در یک مجموعه از قلب سنگین. من احساس آسیب پذیر و شکننده است. این نامشهود راه ارتباطی با مردم و بودن قادر به احساس نزدیک از طریق ماشین آلات ساخته شده من غمگین; هر چند آن را مانند به نظر می رسید تنها راه برای در تماس بودن با همه دوست داشتم. من احساس کنترل می شود و در عین حال چون همه ما بودند که در مجموع تحت کنترل من نیست احساس تنهایی می کنم. در داخل این رایانه در پایان هر شاخک حساس بودند مردم من می خواستم برای رسیدن به و یا آنها را به دستگاه های که تا به حال پاسخ من به دنبال. برای قوم شهرستان آن را مانند ما تغییر کانال رادیویی به یک خونتان آهسته. بودن شهر دختر من همیشه گاهی یک کندتر—اما در حال حاضر من آرزو می کنم ما تا به حال آن را در شرایط مختلف.

pic

من کیفیت خواب بهبود یافته و من از بقیه بیشتر مسالمت آمیز از آن پس آرام خارج است. من همین حالا از خواب بیدار به اتشی انرژی بمبئی کنه. وجود دارد بیشتر غوغای پرندگان و گاه به گاه دوچرخه که می گذرد اخبار است.

من صرف روز من انجام برخی از کارهای خانه و پخت و پز و تمیز کردن و بسیار مورد نیاز decluttering. آنلاین کلاس های یوگا استرس منفجر یاخوردکننده همراه با گوش دادن به کتاب های صوتی از نویسندگان من موفق به خواندن. اتصال با بسیاری از دوستان قدیمی و طولانی تر و عمیق تر مکالمات مرا به یاد چه چیزی واقعا مهم است و تمام نعمت در زندگی من است.

Jitish Kallat

pic

خاص این طراحی است که در آینده با هم چند تصویر-نمادگذاری و مواد—آب رنگ همراه با مداد گچ و کاغذ و سایه شروع به ایجاد روابط جدید در حالی که من نقاشی بود. این به هیچ وجه یک کار کامل; در واقع, من ممکن است هرگز هدف برای تکمیل آن است. در بهترین حالت من ممکن است دوباره و دوباره آن ترتیب. پس این است که من اولیه studio, من لازم نیست همه این مواد هنر در اینجا. من هم احساس نیست یک انگیزه قوی برای ایجاد کار جدید (به طور منظم در یک حس) داشتن تا به حال نمایشگاه انفرادی در بمبئی و دهلی نشویل در سه ماه گذشته. من رسم شاید به عنوان یک راه برای روند و پس از منعکس کننده برخی از تصاویر و سوالات در کار اخیر من. در سطح دیگری از آن نیز به من درجه ای از عدم انطباق خلاق و رایگان-ارتباط که ممکن است گام های کوچک در تحقق یک بدن عکس-با این نسخهها کار در آینده است.

A recent drawing by Jitish Kallat created in his alternate studio close to his residence
های اخیر نقشه کشی توسط Jitish Kallat ایجاد شده در خود را جایگزین استودیو نزدیک به محل اقامت خود را

افتتاحیه 10 هفته از دهه جدید را پرتاب چندین غیر منتظره curveballs در ما. به عنوان اجتماعی فاصله سفر ممنوعیت و رویداد لغو تبدیل به هنجار جدید ما شاهد چگونه یک ریز میکروسکوپی نهاد تا به تاخت و تاز بسیار زندگی-الگوی غالب گونه های در این سیاره است. شاید این یک آزمایش برای دیدن اگر ما می تواند همکاری و مجددا رابطه ما با محیط اطراف ما و این سیاره است.

Bhagyashree Suthar

Untitled; pen and ink on paper

این ایده از این کار نشان دهنده شیفتگی من با اینده معماری هندسه مقدس و استفاده از موم زنبور عسل به عنوان یک رسانه با تمرکز بر پیچیده و دقیق سازه. معمولا من نشان تخیلی خارق العاده جهان و عمل من به شدت تحت تاثیر معماری و الگوهای هندسی در طبیعت است. در حالی که ساخت این خاص نقاشی با تمرکز بر ایجاد یک هیجان بصری از خطوط و الگوهای به عهده بیننده.

من مشغول نگه داشتن صرف وقت با خانواده و تکمیل کارهای خانگی تماشای فیلم و مستند و خواندن و تأمل در عمل من. من استفاده از این زمان به تمرکز بر روی ایده ها و مفاهیم است که من ممکن است در آینده کار می کند و همچنین آزمایش با مادیت.

pic

من در تلاش برای دور ماندن از حرکات بازار و روند; اگر چه در یک بیماری همه گیر مانند این, من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم در مورد تاثیر نامطلوب آن را در بازار هنر. اما انسان باید از این توانایی به طور مداوم انطباق با—ما شاهد این هر روز با چگونه مردم به رسانه های اجتماعی برای نگه داشتن خود را درگیر. بسیاری از گالری ها و نمایشگاه های هنری در سراسر جهان آغاز شده ایجاد و با تمرکز بر مشاهده کاربران آنلاین حاضر در اتاق. به عنوان یک هنرمند جوان من فقط می توانم یاد بگیرند که از چنین تجربه.

Sameer Kulavoor

A series of sketches made in solid marker, inspired by the goings-on during lockdown
یک سری از طرح های ساخته شده در جامد نشانگر الهام گرفته از اتفاقات در طول مستند

از آنجا که مستند به اجرا گذاشته شد من شده اند قادر به رفتن به استودیو من. پس من باید بسیار محدود لوازم هنری, من در تلاش بوده اند را بیشتر از آنچه که من را ساخت بازنمودی نقشه بر اساس برخی از تجارب و مشاهدات در اطراف من.

من تا به حال ساخته شده بیش از حد بسیاری از پرتره های شخصی در گذشته تا این زمان بود که بهانه خوبی برای رسیدن به آن. با مستند من کشف کرد که تنها راه به واقع دریافت به دانستن آنچه اتفاق می افتد در خارج است که با نگاه کردن به ویندوز از تلفن های خود را و دستگاه های دیگر. من هم با الهام از تلویزیون بود که آن را در حالت محافظ صفحه نمایش طرح ریزی این زرق و برق دار دیدنی عکس چشم انداز. آن را تقریبا احساس مانند ادم سفیه و احمق جعبه اذیت شد به من گفت: “نگاه کن چه چیزی در خارج وجود دارد در سیاره زمین است. همیشه می خواستم به سفر است بد است ؟ شما فقط درک این زیبایی زمانی که شما نمی توانید به آن دسترسی داشته باشید!” یکی وجود دارد به خصوص استارک تصویر سیاه و سفید از snowcapped کوه با برخی از بافت های با کیفیت. روز بعد من سعی کردم به رسم است که تصویر را از حافظه آن است.

pic

خواندن و تماشای اخبار از کارگران مهاجر از شمال هند که مجبور به راه رفتن به خانه صدها کیلومتر دور از دهلی نو عمیقا دردناک من. بعد از آن روز من با جامعه نگهبان هنگامی که من در زمان بلند است. من فقط می تواند چشم او را ببینید با توجه به ماسک و آنها را دو بار به عنوان بیانی.

آن را بیش از حد به زودی برای بحث در مورد اثرات و پیامدهای مستند. در حال حاضر من یک روز در یک زمان تمرکز بر روی کارهای فوری که در تماس با خواهر و مطمئن شوید که همه ما در هر ظرفیت ما می تواند. از طریق تمام این یک تجربه لحظات اندیشی و بررسی همه چیز در گذشته انجام داده است.

Nibha Sikander

Untitled (work in progress)
بدون عنوان (کار در حال پیشرفت)

چیدن تا جایی که من سمت چپ خاموش در ماه دسامبر پس از اولین نمایشگاه انفرادی سرگردان ویولن آخوندک در Tarq, من با استفاده از این زمان برای کشف کردن که در آن من می خواهم کار من برای رفتن از اینجا. در حالی که برای در حال حاضر من شده است که مایل به آزمایش با افزایش مقیاس از پروانه من با استفاده از همان کاغذ-برش روش. من به تحصیل پروانه ها و پرندگان کاملا از نزدیک برای بسیاری از سال و من خودم را کشف جزئیات جدیدی در مورد آنها به ویژه هنگامی که من سعی می کنم به افزایش خود را در مقیاس. من قادر به دریافت بیشتر به پیچیدگیهای رنگ و همچنین بافت این گونه است.

Coloured paper, paper-cut, watercolour
کاغذ رنگی, کاغذ و برش, watercolour

من نیز تلاش برای ادغام کاغذ-برش و نقاشی به کار من که من برگشت و پس از دو سال ، من هیجان زده برای دیدن که چگونه است که می آید همراه در حالی که من در ادامه به بررسی امکان شکستن بخش های مختلف از پروانه ها و حشرات به ایجاد کاملا جدید انتزاعی فرم.

pic

در این زمان تحت تاثیر قرار نمی, من در زندگی خیلی به من زندگی می کنند در مورود-Janjira جایی که من استفاده می شود به و درک این نوع از انزوا. اما پیامدهای وضعیت فعلی ما را تحت تاثیر قرار نه تنها هنرمندان بلکه همه.

Brinda میلر

pic

از آنجا که اکثر هنرمندان نیاز به زمان و فضا به کار دو هفته گذشته از انزوا باید به من اجازه زمان برای درون نگری. به عنوان کسی که multitasks به شدت من لذت بردن از یک زندگی گیج کننده. علاوه بر نقاشی در استودیو است که طول می کشد بسیاری از زمان من هم سفر در اطراف بمبئی غرقه شدن در چیزهایی که خلاق هستند و رضایت بخش است.

استودیو من حدود نیم ساعت دور از خانه. من نمی دانم که من قادر نخواهد بود به آن را ببینید در این هفته به دنبال دارد.

Brinda Miller has created a four-page book of small works inspired by nature and her surroundings
Brinda میلر ایجاد کرده چهار صفحه کتاب از آثار الهام گرفته از طبیعت و محیط اطراف خود را

من شده اند با صرف زمان خواندن dabbling در پخت و پز, خلاق, نخ کشیدن برگهای توتون وامثال من با هم بزرگ مجموعه ای از دانه و سرهم بند با جواهرات و اشیای قیمتی. من نیز بازگشت به طراحی و نقاشی بر روی iPad من و بر روی کاغذ با استفاده از رسانه های مخلوط و collaging با هر آنچه که من می توانید پیدا کردن در خانه. من استفاده می شود به سفر های زیادی و الهام گرفتن آنچه که من را ببینید. این روزها من از دیدن من در اطراف در یک نور جدید و انتقال آن بر روی کاغذ. به زودی من خواهد شد بسیاری از کمی بازگشت به طبیعت آثار هنری. در پایان از آن من امیدوارم که برای اتصال آنها را با هم و یک کتاب کوچک است.

حرکت صعودی از این مستند است که نیاز مبرم به صرفه جویی در محیط زیست ما در نهایت ضربه اصلی. آسمان ها روشن هستند و ما قادر به دیدن ستارگان در شب. این زمان برای هر یک از ما را به فکر می کنم در مورد آنچه که بهترین است برای شهرستان ما است.

Jayasri برمن

Shakti; water colour pen and ink on paper
شاکتی; آب رنگ قلم و جوهر بر روی کاغذ

این نقاشی شاکتی تساوی با الهام از این زمان بیماری همه گیر. ما هیچ چاره ای جز اعتقاد به قدرت طبیعت و ارزش های آن را ارائه.

به عنوان من نقاشی شاکتی از طریق نماز من خودم جستجو برای نعمت مادر طبیعت به ما قدرت است. من در این امید ثابت برای همه ما به صورت جمعی انجام بهترین های ما برای حمایت و حفاظت طبیعت و افتخار آن است.

pic

من شده اند با هزینه های بسیاری از وقت من با شوهرم. تکنولوژی است که یک مزیت است که نگه داشتن ما متصل در لمس یک دکمه. ما همه رو به یک تهدید مشترک جهانی رنج می برند. در حالی که نگرانی اصلی ما باید به اطمینان حاصل شود که به طور کلی اقتصاد زنده ما باید نظر جمعی ایمنی و سلامت مردم به عنوان اولویت اول ما. تا پس از آن من خواهد پیدا کردن آرامش در زیرپا خودم را به نماز و نقاشی.

من مطمئن هستم که طبیعت به ما فرستاده سخت پیام به نگاه چگونه ما سوء استفاده شد ، ما باید اجازه می دهد خودمان را به یک گام به عقب, سالم ماندن و رهبری فداکارانه وجود دارد.

Vishwa شروف

Letters of home; created on a typewriter
حروف صفحه اصلی; های ایجاد شده بر روی یک ماشین تحریر

برنامه روزانه من تغییر نکرده و در مقابل این مستند به من داده است که من نیاز به زمان به فکر می کنم و بازی در یک کتاب محتوی قطعات کوتاه ادبی زمان را به خواندن و گوش دادن به پادکست ها و سخنرانی های, زمان رایگان است که از تعهدات اجتماعی و پیش پا افتاده مکالمات. در راه آن را به من داده متمرکز و در عین حال آرام زمان. آن را به من داده است این زمان به منعکس کننده در خانه که من در زندگی تا کنون ساخت نمادهای خاطرات به آنها متصل شده و به re-بازدید برقراری ارتباط از این طریق نامه و کارت پستال و یا کلمه نوشته شده است در برخی از راه. پیدا کنم که این یک مقدار آهسته تر و قابل ویرایش با فرمت. در حال حاضر, من, بررسی راه هایی برای نوشتن این روایات و به رسم برنامه از حافظه است.

این پستی پروژه با [پاکستان هنرمند] Muzzumil Ruheel با توجه به عوامل متعددی. در حالی که Ruheel به یاد می آورد خواندن نامه بین مادر بزرگ خود و بستگان در هند, های, و بحث در مورد تعامل خود را با فضاهای روزانه من درو در رابطه طولانی با کارت پستال و سردرگمی با پارتیشن. در نامه ای به او من به یاد می آورد: من هرگز تا به حال یک خانه آبا و اجدادی. آنها گفت: خانواده من آمد به بمبئی از ماندوی و ما صحبت می کنند و لهجه است که ترکیبی از سندی و گجراتی. در ’80s در, پدر و مادر من نقل مکان کرد به Baroda اما پدر بزرگ من در زندگی یک pagdi تخت در Matunga.

pic

توجه داشته باشید در شخصی برای من این است که آموزنده تجربه یادگیری و تبادل فرهنگ ها از طریق مفهوم خانه از جمله دستور العمل ها و بازی های داخل سالن. در چارچوب گسترده تر از طریق همکاری با یک هنرمند از سراسر مرز [مخاطبان] ارائه شده است یک فرصت عالی برای تجربه هر دو طرف و چالش برداشت که ایجاد شده اند در طول سال.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im