هند زرادخانه هنوز معنای تخم مرغ سایه زنی: Adhir Ranjan Chowdhury در چین چهره

صحبت کردن در هند و چین مرز بن بست کنگره رهبر Adhir Ranjan Chowdhury در روز پنج شنبه گفت که مرکز در تلاش است برای حل و فصل دیپلماتیک موضوع, اما پیشنهاد کرد که دولت باید با صحبت به زبان چینی به عنوان “کشور زرادخانه معنی این نیست برای تفریخ تخم مرغ است.”

“با وجود اظهارات دولت, تنش همچنان در Ladakh مرز و نفوذ است نه پایان. چین نشان داده پرخاشگری است. این افزایش پریشانی در میان مرد مشترک است. ارتش ما jawans قادر به رانندگی چینی نفوذی او گفت:” در حالی که صحبت کردن به آنی.

“دولت می خواهد به حل و فصل دیپلماتیک موضوع. مانعی ندارد اما وضعیت وخیم تر شده است. ” او گفت:.

“تقاضای من این است که این ساعت آدرس ملت قبل از جلسه پارلمان آغاز می شود و به ما بگویید که در وضعیت فعلی. ملت ایستاده است با نخست وزیر با سربازان شجاع ما…چین نفوذ از لاداخ به آروناچال پرادش آن است که یک ماده از نگرانی,” او اضافه شده است.

هند و چین شده اند درگیر در مذاکرات به سهولت مداوم آمریکا از ماه گذشته. با این حال در هفته گذشته به عنوان بسیاری از 20 سربازان هندی از دست داد, جان خود را در خشونت آمیز چهره در Galwan ولی پس از تلاش های سربازان چینی به طور یک جانبه تغییر وضع موجود در طول ده-تشدید تنش در شرق لاداخ.

هند ره گیری نشان داد که طرف چینی دچار 43 تلفات از جمله کشته و مجروح در برخورد خشونت آمیز. در فرمانده کل سپاه در سطح مذاکرات بین هند و چین در Moldo روز دوشنبه هر دو طرف رسیده اند متقابل اجماع برای رهاسازی در شرق لاداخ بخش ارتش هند امروز گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de