هندی عنکبوتی که تار میتند R Ashwin شگفت زده شده توسط ‘قطره پین سکوت” را به عنوان ملت دستخوش Janata مقررات منع رفت و آمد

هند از خواب بیدار شدم به جاده های خالی و خلوت اماکن عمومی در روز یکشنبه به این کشور رفت و در زیر غیر رسمی مستند زیر خودخواسته ‘Janata مقررات منع رفت و آمد’.

این ‘Janata حکومت نظامی’ است که یک روز خود تحمیل حکومت نظامی در سفارش داده شده توسط نخست وزیر نارندرا. این مستند این است که بین ساعت 7 صبح و ساعت 9 به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله به بررسی گسترش این رمان coronavirus.

دیدن مردم و مصرف آن را به طور جدی هند عنکبوتی که تار میتند R Ashwin گفت که آن را غیر قابل باور است شروع ‘Janta مقررات منع رفت و آمد’. او امیدوار است که “اجتماعی فاصله می توان به رعایت در روز آمد”.

“باور نکردنی شروع به #JantaCurfew پین-قطره سکوت به عنوان آنها استفاده می شود می گویند در مدرسه است. من امیدوارم که این است که فراتر از این روز و اجتماعی فاصله می تواند رعایت شود در این روز آمده است. @narendramodi @AmitShah,” Ashwin توییتی.

ساعت مودی به حال از مردم خواست تا بخشی از ‘Janata مقررات منع رفت و آمد و گفت که آن را به اضافه کردن قدرت فوق العاده ای برای مبارزه با COVID-19 تهدید. هند تا کنون 324 موارد تایید شده از coronavirus همانطور که در وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im