هندی shuttler سای Praneeth اهدا تومان 4 lakhs در نبرد علیه coronavirus

با بسیاری از هندی ستاره های ورزشی سهم برای کمک به مبارزه با شیوع کروناویروس در کشور هند shuttler سای Praneeth می پیوندد ارابه موسیقی.

این shuttler کمک Rs چهار لاخ برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. Praneeth اهدا تومان سه لاخ به نخست وزیر صندوق امداد (PM-مراقبت) و Rs یک لاخ به Telangana وزیر ارشد صندوق امداد.

“من کمک 3 lakhs برای PM صندوق امداد و 1 لاخ Telangana دولت CM صندوق امداد به عنوان بخشی از من در این مبارزه با COVID-19. امیدوارم سهم من کمک به این کشور در این وضعیت دشوار. @PMOIndia @narendramodi @TelanganaCMO @KTRTRS,” Praneeth توییتی.

پیشتر در روز سه شنبه یکی دیگر از shuttler Parupalli Kashyap اهدا تومان 3 لاخ به Telangana سانتی متر امدادی صندوق. او همچنین ادای احترام کردند کارکنان مراقبت های بهداشتی و اورژانس ارائه دهندگان خدمات که در حال کمک به مردم مبارزه با کروناویروس.

با توجه به وزارت بهداشت تعداد کل مثبت coronavirus موارد در کشور است 5,194 از جمله 4,643 فعال موارد در کشور است. در حالی که 401 مردم شده اند یا درمان و یا مرخص تا کنون 149 مرگ و میر صورت گرفته در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de