راه آهن هند برای اجرای ویژه بسته قطار برای حمل و نقل کالاهای ضروری در طول COVID-19 مستند

برای اطمینان از بدون وقفه و بدون درز زنجیره تامین کالا و کالاهای اساسی در پی COVID-19 راه آهن هند است که ارائه خدمات خود را از پاکت قطار به سراسر کشور حمل و نقل کالاهای ضروری و کالاهای دیگر.

راه آهن بسته وانت در دسترس ساخته شده برای سریع حمل و نقل انبوه در سراسر کشور برای تجارت الکترونیکی اشخاص نیاز دارند و حتی برای دولت به حمل و نقل کالاها. قابل توجه حمل و نقل اقلام ضروری مانند لوازم پزشکی, تجهیزات پزشکی و مواد غذایی و غیره در پاکت کوچک اندازه در حال رفتن به بسیار مهم در طول این مستند در پی COVID19.

وزارت امور (MHA) در حال حاضر حذف محدودیت در جابجایی کالا و کالا در کشور در طول مستند دوره است.

راه آهن مرکزی که مقر آن در بمبئی خواهد شد اجرای ویژه بسته های قطار در مسیرهای زیر:

1. Kalyan – دهلی نو

2. Nashik – دهلی نو

3. Kalyan – Santraghachi

4. Kalyan – گواتی

علاوه بر این راه آهن شمال نیز اجرای آن بسته قطار از دهلی به بمبئی.

مناطق مختلف راه آهن هند در حال کار کردن برنامه های خود برای اجرای این بسته قطار.

ارائه بسته قطار و حمل و نقل سریع کالا انتظار می رود که بیشتر به تقویت کارایی زنجیره تامین و همچنین کمک در جنبش مقادیر کوچک و اقلام ضروری مانند محصولات لبنی و تجهیزات پزشکی و داروهای, مواد غذایی, روغن های خوراکی, و غیره.

قابل توجه راه آهن هند است که در حال حاضر حمل و نقل کالاهای ضروری به نقاط مختلف کشور از طریق قطار حمل و نقل. در حالی که این حمل و نقل عملیات راه آهن در حال رفع نیازهای حمل و نقل فله از کالاهای ضروری مانند مواد غذایی سبوس دار و روغن خوراکی, نمک, شکر, زغال سنگ, سیمان, شیر, vegetables & fruits و غیره وجود دارد آیتم های مختلف است که نیاز به تحویل داده می شود در مقایسه با مقادیر کوچکتر است.

ارائه این بسته آموزش مهم است زیرا پس از پرواز و راه آهن باقی می ماند سریعترین حالت از حمل و نقل بین ایالتی برای کالاها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de