هند نیروی دریایی را فهم Jalashwa نجات 588 سرخپوستان رشته در مالدیو

نیروی دریایی هند را فهم Jalashwa کشتی در روز یکشنبه تخلیه 588 رشته شهروندان هند از مالدیو. نیروی دریایی کشتی در سمت چپ نر پورت در مالدیو در روز شنبه.

این 588 شهروندان عبارتند از: – 497 نفر مرد و 70 زن و 21 کودک. وجود دارد همچنین شش زنان باردار در گروه. با توجه به رسمی خود در توییتر سخنگوی نیروی دریایی هند مطلع موفق تخلیه و نوشته شده, “Op #SamudraSetu #Phase2 #INSJalashwa می رسد #کوچی با 588 شهروندان هند آغاز کرده از #نر #مالدیو.”

در میان عودت شامل 568 از کرالا و بقیه از تامیل نادو Telangana و Lakshadweep. این دومین سفر از فهم Jalashwa که قبلا با 698 نفر در مارس 12. این بخشی از عملیات Samudra Setu است که در بازگشت از هند اتباع خارجی در سواحل دریای.

در مجموع 1488 سرخپوستان از 22 متحده شده اند تخلیه از مالدیو به تاریخ که شامل 205 زنان 133 حامله/پزشکی و موارد 38 کودکان است.

کسانی که وارد شد به نمایش در آمد مقامات وزارت بهداشت و کسانی که داشتن هر گونه علائم خواهد شد نقل مکان کرد به COVID بیمارستان در حالی که دیگران باید در قرنطینه در خانه های خود را برای 2 هفته. آن نقطه از مناطق دیگر فرستاده خواهد شد به صفحه اصلی ولسوالی دولت در حمل و نقل اتوبوس.

یک تخلیه پرواز از نر’ نیز برنامه ریزی شده برای, بنگلور, on May 22 و دهلی نو در مارس 23.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de