هندی, دانشمندان ژاپنی در لمس برای پیدا کردن COVID-19 راه حل می گوید: هند فرستاده به ژاپن

هند فرستاده به ژاپن سانجی کومار Verma گفته است که هند و دانشمندان ژاپنی در تماس با یکدیگر برای حل COVID-19 بحران است.

صحبت کردن به ما دیپلماتیک خبرنگار Sidhant Sibal, Verma گفت که در ساعت Abe “ابراز احترام خود را برای ساعت مودی برای نشان دادن رهبری در منطقه جنوب آسیا مانند میزبانی اجلاس سران توسط ویدئو کنفرانس”.

او همچنین صحبت در مورد چگونگی ماموریت به خارج از جامعه هند که رشته گفت: هیچ تصمیم گرفته شده در مورد اتباع که می خواهید به بازگشت به هند و تدارکات و سایر ترتیبات هنوز هم باید در محل قرار داده.

سوال: چگونه است که هند ماموریت مراقبت از سرخپوستان در ژاپن ؟

سانجی کومار Verma: من می خواهم برای تبریک WION برای انجام یک سری از مصاحبه با نمایندگان که در مواجهه با فشار از COVID-19 همه گیر, تلاش برای رسیدن بزرگتر هندی مهاجر در همه جا در جهان است. تا آنجا که ژاپن نگران آن است به حدود 40,000 سرخپوستان که در اینجا ساکن هستند و این تعداد تا به حال بالا رفته حدود 4,000 سال گذشته خود را. از این تعداد 2000 نفر از دانش آموزان که به دنبال خود undergraduations پست فارغ التحصیلی و دکترا در دوره های. ما به طور منظم در تماس با بسیاری از آنها را ما در حال حاضر اطلاع عموم ما خط شماره در وب سایت ما و دیگر رسانه های اجتماعی دستگیره و ما بسیار خوشحالیم که به اطلاع شما که ما در حال دریافت یک شماره تماس و ایمیل از کسانی که سرخپوستان که هر گونه نگرانی در مورد اقامت در ژاپن است.

ما سرکنسولگری در اوزاکا نیز انجام همان و بحث ما را به یکدیگر اغلب به نگه داشتن سیاست ما توسعه و طرح های همگرا به هر یک از دیگر. تا حد زیادی ما در حال تلاش برای گفتن شهروندان ما برای جلوگیری از هر گونه وحشت و یا اطلاعات غلط در حالی که دستورالعمل های زیر از مقامات ژاپنی و نگه دارید تا با تجویز اقدامات احتیاطی برای محافظت از خود و حفظ ایمنی خوبی از خود.

اخیرا وزارت Ayush به تصویب رسید یوگا و آیورودا پروتکل برای افزایش ایمنی و این چیزی است که تمرین به طور گسترده توسط سرخپوستان و بسیاری از ژاپنی ها در اینجا. تصویری از ساعت مودی در یوگا جذب کرده است توجه زیادی توسط سرخپوستان در ژاپن و بسیاری از آنها زیر روال و پروتکل به عنوان نشان داده شده توسط جناب PM.

بسیاری از دانش آموزان در حال حاضر به پایان رسید تعیین شده دوره های آموزشی در دانشگاه ها و کالج مهندسی و آنها مشتاق به بازگشت به هند است. دسته دیگری از سرخپوستان که به طور موقت ساکنان در اینجا و تا حد زیادی کوتاه مدت حرفه ای و بازدید از کسب و کار پرسنل در علاوه بر این به دانشجویان و محققان که در حال مواجهه با محدودیت های سفر و قادر به بازگشت به هند در حال حاضر.

وجود دارد بسیاری از مسائل در تمدید روادید و ما به طور فعال همکاری با مقامات ژاپنی برای دریافت ویزا به راحتی پسوند و من خوشحالم برای به اشتراک گذاشتن با شما, ما نمی دانیم که هر هندی که با نزدیک شدن ما برای تمدید ویزای شده است و قادر به دریافت آن انجام می شود.

سوال: چگونه توانیر جامعه کمک در ماموریت تلاش?

سانجی کومار Verma: سرخپوستان ساکن در ژاپن هستند و در واقع پسوند از ما دست کمک به سرخپوستان همکار و من باید آن را در تاریخ ثبت است که همه هندی انجمن در سراسر ژاپن شده اند و فعال شده اند و با ما صحبت شده است ارتباط با ما در نتیجه رسیدن به رشته و سرخپوستان و یا سرخپوستان در مشکل و یا کمک به آنها را از هر راه که آنها می توانند.

سوال: چگونه می هند و ژاپن برای همکاری در مهار COVID-19 بحران ؟

سانجی کومار Verma: هند و ژاپن باید از این مزیت منحصر به فرد از داشتن یک ویژه استراتژیک مشارکت جهانی. ما در حال کار بسیار نزدیک برای رسیدگی به بحران انسانی ناشی از COVID-19 همه گیر و برای پیدا کردن راه هایی برای به حداقل رساندن تاثیر بر جوامع ما و اقتصاد.

این شده است به صورت دوطرفه انجام هر دو PMs صحبت به یکدیگر و رد و بدل یادداشت جزئیات از بهترین شیوه هایی هستند که به دنبال. که انجام شد و در آوریل 10 و آنها رد و بدل یادداشت ها دوباره در G20 پلت فرم و بسیاری از اجماع جهانی و چالش های در حال ظهور از COVID-19 بیماری همه گیر.

ساعت آبه از ژاپن با ابراز احترام به PM مودی برای نشان دادن رهبری در منطقه جنوب آسیا مانند میزبانی اجلاس سران توسط ویدئو کنفرانس و ایجاد صندوق اضطراری علاوه بر ابراز قدردانی و برای دولت هند کمک در تسهیل خروج از رشته اتباع ژاپنی در هند.

ما باید زودتر دیده می شود یک وضعیت که در آن بسیاری از هندی خدمه در لوکس cruiseliner الماس شاهزاده تخلیه شدند از ژاپن است. ساعت مودی تشکر ژاپن برای کمک به آنها ارائه شده برای تخلیه در ماه فوریه است.

تا آنجا که به جامعه علمی کشور نگران است که آنها به طور منظم در لمس به صورت علمی و فن آوری مداخله است که می تواند از فکر به منظور کنترل وضعیت بهتر است.

سوال: چه هند مشاهده این مدل ؟

سانجی کومار Verma: ژاپن مدل با تمرکز بر مهار و سرکوب بر اساس خوشه و ما می توانید از اطلاعات است که می آید از رسمی سیستم های آن را نشان می دهد یک دستاورد خوب و نتیجه این شده است قادر به محدود کردن تعداد موارد در ژاپن است که در حدود 1/10th جمعیت هند.

ما به اشتراک گذاشته اند بهترین شیوه است که به دنبال در هند نیز که دریافت شده است با تقدیر از مسئولان ژاپنی و رهبری است.

ما همچنین صحبت در مورد طب سنتی هند شیوه های سنتی هند آیورودا و شیوه های مانند یوگا به منظور افزایش ایمنی فرد به طوری که COVID-19 عفونت می تواند فعال warded. این دریافت شده است به خوبی توسط ژاپنی ها در جامعه بزرگ است.

سوال: چگونه, هندی, دیپلمات مراتب?

سانجی کومار Verma: دیپلمات ها هستند که بیشتر از زمان در خط مقدم در چنین اوضاع و من خوشحال برای به اشتراک گذاشتن که سفارت هند در توکیو و سرکنسولگری هند در اوزاکا انجام شده است هر آنچه که آنها می توانید به منظور حفظ سلامت هر ملی هند در ژاپن است.

ما شده اند ارائه مشاوره به آنها شده اند تسهیل آنها, ما تلاش کرده اند برای پیدا کردن راه حل برای مشکلات منحصر به فرد و یا جمعی و همه این چیزها شده اند قادر به ایجاد وجود دارد زندگی در ژاپن آسان تر است. تا آنجا که به عنوان دیپلمات در این دو ماموریت های هند نگران هستند من تنها کلمه ای از قدردانی برای همه آنها.

آنها شده اند کمک به هر دو دولت و سرخپوستان اتباع ژاپن در حالی که حفظ و در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی که آنها مورد نیاز را برای جلوگیری از آلوده شدن خود را.

ما امیدواریم که این کمک به دست خواهد شد یک راه طولانی در آرامش ما اتباع در ژاپن و همچنین در توسعه و تحکیم روابط بین ژاپن و هند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im