اداره ورزش هند روز يکشنبه گفت پس از آن که ديپاک پونيا، نوين و کريشان، کشتی گير هندی راهول آگاه برای کروناویروس آزمايش مثبت شده است.

سای در بیانیه ای اعلام کرد: «کشتی گیر آزاد راهول آگاه (۵۷ کیلوگرم) که در ۴ سپتامبر به کمپ کشتی مردان ارشد در سای سونپات گزارش داده بود و در هنگام ورود آزمایش اجباری COVID-19 RTP-CR سای به او داده شد، آزمایش مثبتی برای این ویروس انجام داده است.»

همانطور که در هر پروتکل، آگاه در حال حاضر به یک بیمارستان SAI empanelled به عنوان یک اقدام احتیاطی و برای نظارت بیشتر منتقل شده است.

سای در ادامه اعلام کرد که آگاه از زمان ورودش به اردوگاه در قرنطینه بوده و از زمان ورودش با هیچ ورزشکار یا کارمند دیگری در ارتباط نبوده است.

پیش از این در ۳ سپتامبر، سه کشتی گیر ارشد مردان – دیپاک پونیا، نوین و کریشان – آزمایش مثبتی برای این ویروس انجام داده بودند.

“در هر پروتکل تمام کشتی گیران به همراه مربیان و کارکنان پشتیبانی ساخته شده بودند تا تحت آزمون اجباری RT-PCR برای COVID-19 قرار گیرند. در طول کشتی گیران آزمایش، دیپاک پونیا-۸۶کیلوگرم، نوین-۶۵ کیلوگرم و کریشان-۱۲۵ کیلوگرم مثبت پیدا شدند و به عنوان یک اقدام احتیاطی و برای نظارت بیشتر به یک بیمارستان گسترده سای منتقل شده اند.»

با این حال، پونیا روز یکشنبه قرنطینه خانه توسط پزشکان توصیه شد چرا که او پایدار و بدون نشان است. سای گفته بود که خانه پونیا توسط افسر عروس COVID منطقه تایید شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de