هندی evacuees از coronavirus-آمار ایران به قرنطینه در تاسیسات ارتش در Jaisalmer

در میان coronavirus بیماری همه گیر که به کشته شدن بیش از 4000 نفر در سراسر جهان در یک هوایی هند پرواز حمل 150 سرخپوستان از ایران را از رسیدن به Jaisalmer در 13 مارس که در آن آنها خواهد بود در قرنطینه یک ارتش هند تسهیلات ایجاد شده در Jaisalmer.

افراد منتقل خواهد شد از فرودگاه خود را ارسال غربالگری اولیه به قرنطینه مرکز.

دسته دیگری از 250 نفر بودن هوا تخلیه شده از ایران در 14 مارس نیز زمین در Jaisalmer و قرنطینه می شود و در ارتش تسهیلات در Jaisalmer.

یک مقام رسمی از هواپیمایی وزارت روز پنجشنبه اعلام کرد که دو پرواز در حال برنامه ریزی برای تخلیه عملیات در ایران: یک پرواز از بمبئی در مارس 13, 12:30 PM و دیگر سوار خواهد شد از دهلی نو در 15 مارس, 1:40 am.

حدود 6000 سرخپوستان در ایران هستند که 1100 در حال زائران از قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر Ladakh و ایالت ماهاراشترا از 300 دانش آموزان از J&K و 1000 هستند ماهیگیران از تامیل نادو و Gujrat.

در همین حال در حالی که پرداختن به Lok سبها خارجی وزیر امور است که تلاش ها برای تخلیه اتباع هند سرگردان در coronavirus-گرفتار کشورهایی مانند ایتالیا و ایران.

“وجود دارد برخی از محدودیت های عملیاتی به عنوان ایرانی سیستم سختگیرانه است. اما ما انجام خواهد داد هر چه ما باید به بررسی گسترش coronavirus,” او گفت:, و اضافه کرد که “شرایط فوق العاده نیاز به اقدامات فوق العاده.”

هند تخلیه 58 هندی ها از ایران در روز سه شنبه از طریق یک ویژه نیروی هوایی هند پرواز. پرواز نیز انجام نمونه 529 سرخپوستان رشته در کشور به آزمایش می شود.

در عین حال هند ثبت شده خود را برای اولین بار coronavirus مرگ پس از نمونه برداری از 76 سال که گذشت روز سه شنبه در کارناتاکا را Kalaburagi آزمایش مثبت است.

یک بیانیه صادر شده توسط B Sriramulu وزیر بهداشت و رفاه خانواده کارناتاکا خواندن “76 ساله از Kalburgi که گذشت و مشکوک COVID 19 بیمار تایید شده است برای COVID 19. لازم است تماس, ردیابی, انزوا و دیگر اقدامات عنوان هر پروتکل در حال انجام هستند. Telangana دولت نیز مطلع شده است پس او به یک بیمارستان خصوصی وجود دارد.”

این مرد تا به حال بازگشت به کارناتاکا از عربستان سعودی حدود 10 روز پیش به گزارش موید اضافه کرد که این دولت کرده رشد آن تلاش برای ایجاد آگاهی در میان مردم در مورد شیوع.

دولت هند نیز منتشر شد دولت خط تلفن شماره برای مقابله با COVID-19 شیوع.

شده اند وجود دارد 76 تایید موارد coronavirus در هند. حتی سه سال دارای آزمایش مثبت در کرالا که تا به حال یک سفر سابقه به ایتالیا با پدر و مادر.

در دسامبر 2019 در شیوع کروناویروس اولین بار گزارش شده در شهر ووهان چین است. این بیماری تحت تاثیر بیش از 100 کشور و اعلام شده است همه گیر جهانی توسط سازمان جهانی بهداشت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de