هندی, چینی, نیروهای خلاص در مکان های مختلف در Ladakh, PLA, حرکت پشت 2.5 متر

مرز مناقشه بین چین و هند آغاز شده است به سهولت با سربازان چینی در حال حرکت به عقب در حدود 2.5 کیلومتر در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) منابع دولت در دهلی نو گفت: در روز سه شنبه.

نیروهای نظامی دو کشور را رها روی زمین در مکان های مختلف در شرق لاداخ.

این می آید سه روز پس از هند و دره تنگ و باریک برگزار شد و سطح بالا در مذاکرات بین مقامات نظامی. دور بعدی نظامی ایران برنامه ریزی شده است برای شروع این هفته است.

به گفته منابع نیروهای نظامی و وسایل نقلیه رفت و برگشت در حدود 2.5 کیلومتر با افراد ارتش آزادی بخش (PLA) در Galwan منطقه گشت نقطه 15 و چشمه های منطقه است.

هند نیز نقل مکان کرد و برخی از نیروهای آنها گفت.

منابع تایید کرد که برخی از متارکه به حال اتفاق افتاده است قبل از ژوئن 6, مذاکرات میان مقامات نظامی در حالی که برخی صورت گرفت پس از آن.

اختلاف اما همچنان در برخی از نقاط که در حال صحبت بر روی دو طرف است. آنها خواهد بود که موضوع بحث به عنوان اصلی کلی در سطح مقامات ملاقات برای بحث در مورد آمریکا روز چهارشنبه یا پنج شنبه.

بیشتر جلسات برگزار خواهد شد در روزهای آینده در بخشی و فرمانده تیپ سطح.

پیش از این در ژوئن 6, هندی هیئت رهبری Lt General Harinder سینگ کلی افسر فرمانده از له مبتنی بر 14 سپاه و فرمانده نظامی تبت منطقه Maj Gen لیو لین برگزار شد جلسه گسترده در Maldo بر طرف چینی از لاک در شرق لاداخ که برای ساعت به طول انجامید.

سطح بالای نظامی گفت و گو نمی تواند تولید هر گونه نتایج ملموس در پایان دادن به درگیری در شرق لاداخ و دو ارتش همچنان در بن بست.

هندی و چینی سربازان مشغول شده اند در تلخ چهره فعال در مناطق مختلف در طول لاک برای نزدیک به یک ماه است.

هند و چین مرز اختلاف را پوشش می دهد 3,488-متر-طولانی لاک و دو هسته ای همسایه تاسیس بالاترین سطح از مکانیسم برای مقابله با اختلافات مرزی زیر 73 روز ایستاده در Doklam tri-تقاطع در سال 2017.

نارندرا نخست وزیر و رئیس جمهور چین برگزار شد اولین نشست رسمی در آوریل سال 2018 در شهر ووهان ماه پس از Doklam بست و دومین جلسه رسمی برگزار شد و سال گذشته در شهر ساحلی پورام تقریبا 50 کیلومتری جنوب شهر چنای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de