ارتش هند شمع چراغ در جلو محل در سراسر LoC در همبستگی برابر COVID-19

نخست وزیر این کشور درخواست تجدید نظر به ملت و ارتش هند روز یکشنبه جلو آمد همراه با میلیون ها نفر از دیگر سرخپوستان به نور شمع و ” دیا ” در جلو محل در امتداد خط کنترل (LoC). نخست وزیر نارندرا مودی قبلا به دادگاه تجدید نظر به همه سرخپوستان به خاموش کردن چراغ ها در خوابگاه خود را امشب در 9 ساعت و نه دقیقه و فقط با نور شمع, ‘دیا و یا تلفن همراه خود را چراغ قوه برای علامت گذاری ملت را در مبارزه با بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع است که در حال گسترش در سراسر کشور مانند آتش سوزی.

“ارتش غرفه ایران با 130 کرور سرخپوستان که ایران از طریق یک مشترک حل و فصل به مبارزه با COVID-19 گفت:” روابط عمومی افسر (نرم افزار) از یودهمپور در اداره روابط عمومی تحت اتحادیه وزارت دفاع.

حتی نیروهای شبه نظامی از جمله پرسنل مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) نیز روشن خاکی لامپ و شمع در ساعت 9 امروز در پست مربوطه غذای نخست وزیر مودی را به تمام درخواست تجدید نظر به خاموش کردن چراغ ها در خوابگاه خود را امشب در 9 ساعت و نه دقیقه و فقط با نور شمع, ‘دیا و یا تلفن همراه خود را چراغ قوه برای علامت گذاری ملت را در مبارزه با COVID-19.

این CRPF پرسنل روشن کردن شمع در Chattisgarh را ریپور خارج سابق وزیر رامان سینگ خانه پس از نخست وزیر درخواست تجدید نظر.

هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) پرسنل در مرکز قرنطینه در Chhawla روشن خاکی چراغ و شمع.

که 44 گردان از هند و تبت مرز پرسنل پلیس در Rajnandgaon روشن لامپ های خاکی.

ارتش هند تا به حال یک روز قبل از آن توصیه می شود به تمام شهروندان مراقب باشید در حالی که روشنایی diyas یا شمع در روز یکشنبه. آن را توصیه می شد که این امر می تواند بهتر است برای شستن دست ها با صابون به جای استفاده از sanitisers قبل از روشنایی شمع و غیره از آنجا که بر اساس الکل santitiser حمل يک عامل خطر بالقوه.

“در مارس 5, اجازه دهید ما مراقب باشید در حالی که روشنایی diyas یا شمع. استفاده از صابون برای شستن دست های خود و نه بر اساس الکل sanitisers قبل از روشنایی” ارتش هند اعلام کرده بود در یک صدای جیر جیر.

نخست وزیر نارندرا مودی روز جمعه خطاب به ملت از طریق یک پیام ویدیویی که در آن او به دادگاه تجدید نظر به شهروندان هند را به گرد هم می آیند به شکست تهدید از بیماری کروناویروس (COVID-19) بحران است که در حال گسترش مانند آتش سوزی در سراسر کشور.

در یک منحصر به فرد گزاره نخست وزیر خواسته هر شهروند به خاموش کردن همه چراغ در خوابگاه خود را در مارس 5 در 9 ساعت و نه دقیقه و به جای آن نور یک شمع و یک ” دیا ” و یا موبایل خود را به چراغ قوه برای علامت گذاری هند در مبارزه با کروناویروس. هدف از این تمرین مودی گفته است که به تقویت اعتماد به نفس در قلب شهروندان با تحقق این واقعیت است که هیچ کس به تنهایی در این بحران آنها در این کار با 130-کرور دیگر سرخپوستان که در مجموع مبارزه با این بحران است.

دوستان میان تاریکی گسترش تاج همه گیر ما باید به طور مداوم پیشرفت به سوی نور و امید. ما باید شکست اعماق تاریکی از بحران با گسترش شکوه نور در تمام چهار جهت” گفت: نخست وزیر در پیام ویدئویی.

“و به همین دلیل است که این یکشنبه در مارس 5, ما باید همه با هم چالش تاریکی گسترش تاج بحران معرفی آن به قدرت نور است. در این روز ما باید بیدار ابرقدرت 130 کرور هندی. ما باید حل و فصل فوق العاده از 130 کرور سرخپوستان به ارتفاع و حتی بیشتر” مودی گفته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im