‘هند خواهد شد رشد عقب Atmanirbhar بهارات راه رو به جلو’: ساعت مودی

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه تحویل مراسم تحلیف در کنفدراسیون صنعت هند (CII) جلسه سالانه 2020 که در آن او گفت که هند کسب و کار باید یک مسیر روشن به رشد اقتصادی عقب است ‘Atmanirbhar بهارات” به عنوان می توان آن را به طور کامل یکپارچه با اقتصاد جهانی است.

نخست وزیر بود و پرداختن به 125 جلسه سالانه از CII بود که با عنوان “گرفتن رشد بازگشت”. مودی گفت که به عنوان جهان است که به دنبال اعتماد و قابل اعتماد شریک هندی صنایع باید با استفاده از اعتماد توسعه یافته نسبت به هند است.

“جهان است که به دنبال اعتماد شریک قابل اعتماد است. هند دارای پتانسیل و قدرت و توانایی است. امروز صنایع هند باید با استفاده از اعتماد توسعه یافته در جهان نسبت به هند… گرفتن رشد است که مشکل نیست. بزرگترین چیزی است که صنایع هند یک مسیر روشن از اعتماد به نفس برای این است که ‘Atmanirbhar بهارات. می توان آن را به طور کامل یکپارچه با اقتصاد جهانی است. Atmanirbhar بهارات یعنی ما قوی تر شدن و در آغوش جهان” نخست وزیر مودی گفت.

او همچنین در مورد صحبت لازم را از ویژگی های است که نیاز به ساعت برای هند توسعه است. “قصد ورود سرمایه گذاری و زیرساخت و نوآوری– این پنج چیز مهم برای سرعت بخشیدن به هند را توسعه و آن را ‘atmanirbhar’. شما یک نگاه اجمالی از این در تصمیم گیری های جسورانه به تازگی گرفته شده توسط ما” نخست وزیر گفت.

“تعهد به کشور را متکی به خود. قرار داده و خود را در قدرت کامل برای تحقق این قطعنامه است. دولت ایستاده است با شما ایستاده با اهداف از کشور,” او اضافه شده است.

نخست وزیر مودی گفت که دوباره تقویت اقتصاد در برابر coronavirus یکی از دولت بالاترین اولویت است.

“جهت که در آن دولت در حال حرکت است و امروز توان آن را به ما بخش معدن و انرژی بخش و یا تحقیقات و فناوری در هر زمینه وجود خواهد داشت بسیاری از فرصت های جدید برای جوانان کشور,” او گفت:.

“Re-تقویت اقتصاد در برابر coronavirus یکی از اولویت های ما است. برای این دولت اقدامات فوری تصمیم گیری. ما را نیز گرفته تصمیم گیری است که کمک خواهد کرد که این کشور در دراز مدت” نخست وزیر گفت.

او گفت که این کشور در حال حاضر نیاز به تولید محصولات که ‘ساخته شده در هند’ اما ‘برای جهان’.

نخست وزیر گفت که جیره بندی شده ارائه شده به 74 کرور ذینفع Pradhan Mantri Garib Kalyan Yojana در حالی که اضافه کردن که جیره نیز در حال ارائه مهاجر کارگران به صورت رایگان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>