هند در تلاش برای سرنگونی دولت من: نپال PM

نپال نخست وزیر KP Sharma Oli ادعا کرده است که هند می خواهد برای سرنگونی دولت او و پس از او صادر شده جدید نپال نقشه نشان می دهد که هند سرزمین Kalapani, Lipulekh و Limpiyadhura به عنوان نپالی سرزمین.

صحبت کردن در یک رویداد در کاتماندو Oli گفت: “گوش دادن به رسانه ها در دهلی نو..فعالیت شده اند به شدت در هتل ها و در ماموریت (در ایران) نشان می دهد چه اتفاقی می افتد… اگر کسی در آرزوی unseating نخست وزیر این کشور برای انتشار این نقشه از جمله نقشه در قانون اساسی…حتی نمی فکر می کنم از آن.”

تماس با هر گونه تلاش برای سرنگونی او را “توهم” او برجسته چگونه دولت او سرنگون شد در گذشته برای امضای موافقتنامه حمل و نقل با چین است.

Oli نظر می آیند حتی به عنوان فشار در حال رشد است از درون خود حزب و در این کشور بیش از شکست در جبهه های مختلف از جمله انفعال در برخورد COVID-19 بحران و فساد موضوع است. در هفته های اخیر دیده می شود اعتراض در این کشور بیش از بسیاری از این مسائل. در کمیته جلسه حاکم نپال و حزب کمونیست Oli مواجه انتقاد از Pushpa کمال Dahal که روسای حزب.

نظرات خود را در برابر هند جدید نیست و در گذشته او به عنوان متهم به COVID-19 نفر در کشور خود هستند و با توجه به تعداد افرادی که از هند که دهلی نو ابراز تعجب کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de