هند برای مقابله با ملخ حمله هوایی با اسپری

به عنوان پاکستان صرفنظر دیدار با هند به نام به مقابله با ملخ حملات و صدور هشدار در برابر چنین حملات از مواد غذایی و کشاورزی سازمان دهلی نو به نظر می رسد که نقل مکان کرد و یک گام نزدیک تر به دست آوردن کنترل بر وضعیت حداقل در مرز.

در حالی که پاشش دستگاه انتظار از انگلستان و هند تولید شده و مونتاژ شده است که می تواند نصب شده در هلیکوپتر به صورت اسپری آفت کش ها و حشره کش ها برای کشتن ملخ.

کایلاش چودری وزیر امور خارجه (MoS) برای کشاورزی اطلاع داده که از پنج تا هفت روز در مرز با ایالت راجستان را موثر اسپری و حشره کش ها از طریق هلیکوپتر که باقی خواهد ماند در مرز قرار دارد.

“من خوشحالم که به اطلاع ما را توسعه داده اند یک دستگاه که در حال مونتاژ همراه هلیکوپتر که اسپری راه حل برای کشتن ملخ. این می تواند کمک بزرگی برای کشاورزان است. علاوه بر این, ما باید به منظور قرار داده شده برای یک ماشین از انگلستان است که می توان با نصب یک هلیکوپتر و به زودی خواهد رسید” اضافه شده وزیر.

“دولت در حال حاضر دریافت 20 ماشین آلات اسپری ملخ با حشره کش ها از انگلستان و 40 بیشتر در انتظار هستند اما این دستگاه ها استفاده می شود در زمین و نه به معنای هوایی اسپری” چودری گفت. وزیر همچنین از مردم خواست تا توجه به نخست وزیر نارندرا مودی درخواست تجدید نظر به استفاده بیشتر از محصولات محلی.

“آوازی برای محلی باید تمرکز ما. ما نیاز به تمرکز بر اینکه متکی; چینی با چاقو ما را در بازگشت. تمام جهان در برابر چین و چین خواهد توبه انجام این عمل بزدلانه” گفت: وزیر.

در همه نشست وزیر گفت که این مهم است و کنگره نیز می توانید پاسخ آنها نیاز دارید.

“راهول گاندی در حال حاضر باید رشد کنند. او باید ایستاده با ملت و نه به کشورهای دیگر دلیلی برای انگشت اشاره بر ما. Rahul به پاکستان به دلیل سوال هند در فولاد اعتصاب هنگامی که او را مورد سوال اقدام” چودری گفت: در حالی که اظهار نظر در اظهارات رهبر کنگره علیه نخست وزیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de