هند به حضور طالبان و امضای قرارداد صلح

هند خواهد بود در حال حاضر در امضای طالبان معامله خواهد شد که امضا شده در فوریه 29 در دوحه.

هند ایران در دوحه – P Kumaran – خواهد بود به نمایندگی از هند دعوت دولت قطر.

وزارت امور خارجه ایالات متحده در یک نسخه در 21 فوریه اعلام کرده بود توافق گفت: “ما در حال آماده سازی برای ورود به محل در مارس 29.”

معامله لولا در “کاهش خشونت” و تا کنون هیچ اصلی خشونت های اتفاق افتاده در محصور در خشکی آسیای جنوبی کشور است.

“داخل افغانستان مذاکرات شروع خواهد شد به زودی پس از آن خواهد ساخت و در این گام اساسی برای ارائه یک برنامه جامع و دائمی آتش بس و آینده سیاسی نقشه راه برای افغانستان” وزارت امور خارجه گفت:.

طالبان در انتشار آن را تایید کرد توسعه گفت: “هر دو طرف در حال حاضر ایجاد یک مناسب وضعیت امنیتی پیش از امضای تفاهمنامه تاریخ گسترش دعوت نمایندگان ارشد کشورهای متعدد و سازمان برای شرکت در مراسم امضای ایجاد ترتیبات برای آزادی زندانیان ساختار یک مسیر برای داخل افغانستان مذاکرات با احزاب سیاسی مختلف این کشور”.

افغانستان و طالبان و مذاکرات صلح مورد بحث قرار گرفت در آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر نارندرا مودی دیدار در دهلی نو در طول بعد را ببینید.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به سوال خود را در طول کنفرانس مطبوعاتی دهلی نو گفته بود: “من فکر می کنم هند می خواهم برای دیدن این اتفاق می افتد. من با صحبت نخست وزیر مودی امروز و من فکر می کنم آنها خیلی می خواهم برای دیدن این اتفاق می افتد.”

و اضافه میکند: “و ما بسیار نزدیک است. خواهیم دید که چه خبر است. ما دو روز در حال حاضر زیر کمربند ما بدون خشونت یا من حدس می زنم حداقل از خشونت است. و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. اما از مردم می خواهم به آن را ببینید.”

هند افغانستان شریک توسعه و jas ساخته شده در هند و افغانستان دوستی سد در استان غربی هرات و افغانستان در کابل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>