هند سوئیچ به جهان تمیزترین سوخت BS-VI, هیچ افزایش در قیمت

در خوب, اخبار هند روز چهارشنبه یکی از معدود کشورهای است که جهان تمیزترین بنزین و دیزل پس از شرکت های نفتی نورد یورو-VI انتشار سازگار سوخت.

آنچه که مهم است این است که آن اتفاق افتاد بدون هیچ گونه اختلال و یا افزایش در قیمت ها. توسعه را منجر به دوباره 1 در هر لیتر افزایش قیمت به عنوان کشور شروع به پریدن کرد از BS-کلاس چهارم به کارشناسی-IV. اما شرکت های نفتی تصمیم به تصویب این سود به مشتریان و تنظیم آن در برابر کاهش قیمت جهانی نفت است که کاهش یافته است به 17 سال کم است.

“ما امروز 100 درصد تهیه BS-VI بنزین و دیزل. همه بیش از 68,700 پمپ بنزین در این کشور به فروش تمیز کننده سوخت از امروز” Sanjiv Singh, رئیس, هندی نفت پارسیان (IOC) – این شرکت که کنترل تقریبا نیمی از بازار شد به نقل از یک خبرگزاری.

او در ادامه افزود که تغییر نکرده منجر به تغییر در قیمت و اضافه کرد که شاهکار بود به دست آورد تنها در سه سال و هیچ یک از بزرگ اقتصاد آن را انجام داده است تا کنون.

آن بوده است که دو هفته پس از شرکت های نفتی تغییر قیمت های خود را. از امروز یک لیتر بنزین در دهلی هزینه های Rs 69.59 در حالی که هزینه های دیزل تومان 62.29.

با این هند را به پیوستن به یک لیگ از انتخاب کشور که با استفاده از سوخت های حاوی فقط 10 قسمت در میلیون گوگرد است. آن را کاهش می دهد فضایی تولید گازهای گلخانه ای به یک سطح قابل توجهی موجب کاهش آلودگی است.

قابل توجه هند به تصویب رسید Euro-III استاندارد سوخت در سال 2010 و آن را به حال محتوای گوگرد 350 ppm است. در آن زمان هفت سال به حرکت به کارشناسی-IV معادل در سال 2017 است که محتوای گوگرد 50 پی پی ام.

هند به تصویب رسید Euro-III معادل (یا بهارات مرحله سوم) سوخت با محتوای گوگرد 350 ppm در سال 2010 و پس از آن در زمان هفت سال به حرکت به کارشناسی-IV است که تا به حال محتوای گوگرد 50 پی پی ام. از BS-IV به کارشناسی-VI آن زمان فقط سه سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de