هند احضار و پاکستان اتهام d’ Affaires, شامل غرفه های قوی در اعتراض به “آدم ربایی و شکنجه’ از 2 هندی ماموریت مقامات

هند روز سه شنبه از احضار مسئول d’ Affaires پاکستان کمیسیون عالی حیدر شاه و تسلیم قوی در اعتراض به این “آدم ربایی و شکنجه” از دو مقامات هند ماموریت در اسلام آباد پاکستان به آژانس های امنیتی است.

وزارت امور خارجی در بیانیه ای گفت که این دو مقام بودند “به زور ربوده شده” توسط پاکستان سازمان در روز دوشنبه و “نگهداری غیر قانونی بازداشت بیش از 10 ساعت است.”

آنها آزاد شدند و تنها پس از مداخله توسط کمیسیون عالی هند در اسلام آباد و وزارت امور خارجی در دهلی نو ،

“دو هندی مقامات قرار گرفتند و بازجویی و شکنجه و حمله فیزیکی منجر به صدمات شدید به آنها. آنها تصویری-رسم و وادار به قبول یک پرونده از اتهامات ساختگی و جعل اتهامات عنوان شده علیه. این خودرو از کمیسیون عالی که در آن آنها رفت و آمد بود و گسترده آسیب دیده” وزارت گفت.

دولت هند را به شدت محکوم و تحکیم عمل مقامات پاکستانی در این زمینه آن اضافه شده است.

“این پیش برنامه ریزی شده قبر و اقدام تحریک آمیز از سوی مقامات پاکستانی با قبل از تشدید نظارت آزار و اذیت و ارعاب از کمیسیون عالی پرسنل بیش از گذشته چند روز طراحی شده بود به مانع و اخلال در عملکرد طبیعی هندی کمیسیون عالی در اسلام آباد” MEA گفت.

تلاش مقامات پاکستانی به لوی اتهامات نادرست و جعل اتهامات مقامات کمیسیون عالی است را رد کرد و در تمامیت آن بیشتر گفت.

هند وزارت امور خارجه اشاره کرد که اقدامات پاکستان نه تنها تشکیل یک فاحش نقض کنوانسیون وین در روابط دیپلماتیک 1961 به عنوان همچنین ‘کد رفتاری برای درمان دیپلماتیک / کنسولی پرسنل در هند و پاکستان به امضا رسید و در سال 1992 و مجددا توسط هر دو طرف در ماه مارس سال 2018 اما همچنین در برابر همه ایجاد هنجارها و شیوه های دیپلماتیک انجام شده است.

“ما قبر نگرانی در این واقعیت است که پاکستان سازمان را تهدید به آسیب فیزیکی بیشتر مقامات هند ماموریت ها به اشتراک گذاشته شده. آن را برجسته شده است که پاکستان مسئول ایمنی و امنیت از کمیسیون عالی آن مقامات و کارکنان و اعضای خانواده های آنها و خواص” وزارت گفت.

چنین ادامه داد: اقدامات یک جانبه با پاکستان با هدف افزایش تنش ها موفق نخواهد شد در انحراف توجه از مسئله هسته ای از پاکستان ادامه داد: دشمن فعالیت ها و حمایت از تروریسم مرزی در برابر هند MEA اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de