هند انتقاد شدید چین در بالا بردن کشمیر موضوع در سازمان ملل متحد

هند روز پنجشنبه یک بار دیگر ناودان چین برای جمعآوری کشمیر این بار در نیویورک در وب سایت خود ماموریت دائمی.

توسعه پس از چین در بیانیه خود گفت که آن را “فورا” پاسخ داد و فرآوری این نامه توسط پاکستان در 10 مارس در کشمیر و آن باقی مانده است “بالا در دستور کار شورای”. در حالی که چین در بیانیه ماموریت خود در سازمان ملل متحد بود و در هند گزارش رسانه های این کشور به عنوان رئیس جمهور شورای امنیت سازمان ملل متحد (UNSC) در ماه مارس نشان داد هیچ “پاسخ” و یا ضرورت به COVID-19 دیدار

با اینحال چین بود و علاقه زیادی به روشن شدن و در حمایت از پاکستان در این مسئله است.

در پاسخ به اظهارات Anurag پژو رسمی سخنگوی وزارت امور خارجی گفت: “ما رد مرجع به جامو و کشمیر در بیانیه ای ساخته شده توسط سخنگوی هیئت دائمی جمهوری خلق چین در سازمان ملل.”

او همچنین تاکید کرد که کشمیر است و باقی خواهد ماند و بخشی جدایی ناپذیر از هند است. “چین است که به خوبی آگاه از هند سازگار موقعیت در مورد این موضوع. قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر بوده است و همچنان باید بخشی جدایی ناپذیر از هند است. مسائل مربوط به J&K هستند موضوع داخلی به هند است.”

“در آن است از این رو انتظار داریم که کشورهای دیگر از جمله چین خواهد خودداری از اظهار نظر در اموری که در امور داخلی هند و احترام هند حاکمیت و تمامیت ارضی. ما همچنین انتظار داریم چین به رسمیت شناختن و محکوم کردن این معضل تروریسم مرزی که بر زندگی مردم هند از جمله در J&K” Srivastava به این نتیجه رسیدند.

چین داده شد نامه به منظور بالا بردن کشمیر در شورای امنیت سازمان ملل با وزیر امور خارجه پاکستان SM قریشی امیدوار است که چین به عنوان صندلی در ماه گذشته را افزایش دهد مهم است. چینی ایران به سازمان ملل متحد ژانگ ژوئن تا به حال حتی گردش نامه ای از پاکستان به عنوان یک سند رسمی از شورای هر چند هیچ جلسه اتفاق افتاده است.

این اتفاق حتی به عنوان وجود دارد در حال رشد بود انتقاد در برابر شورای امنیت سازمان ملل که موفق به تشکیل یک جلسه تحت پکن رهبری در COVID-19. UNSC کشور عضو در منابع گفته WION چین مشتاق به بحث در مورد این موضوع به عنوان آن می ترسید اطلاعات بیشتر ممکن است خواسته می شود از آن. اولین مورد از coronavirus گزارش شد در ووهان چین و پس از آن در سطح جهان از آن آمده است تحت فشار برای دادن اطلاعات اولیه که می تواند مانع از گسترش و همه گیر کشتن هزاران نفر در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im