هند سهام ‘بیلوارا مدل’ با کانادا به ارسال 5 میلیون قرص هیدروکسی کلروکین به کشور

هند مشترک با کانادا “بیلوارا مدل” های حاوی COVID-19 همه گیر خواهد شد و ارسال 5 میلیون قرص هیدروکسی کلروکین به کشور های آمریکای شمالی. صحبت کردن به طور انحصاری به ما اصل دیپلماتیک خبرنگار Sidhant Sibal هند کمیساریای عالی به کانادا آجی Bisaria گفت: هند و کانادا همکاری در سطوح مختلف برای مقابله با کروناویروس بحران و هند ماموریت رسیدن به جامعه هند – از نوا اسکوشیا به ونکوور به خصوص از طریق استفاده از فن آوری است.

Bisaria نوشته شده به استانهای کانادا و دانشگاه برای کمک به رشته دانش آموزان هندی در حالی که هند در خارج از کشور در حال حاضر باز درب به آنها کمک کند.

سوال: چگونه می هند و کانادا همکاری بیش از COVID-19 بحران ؟

آجی Bisaria: هند و کانادا همکاری در سطوح مختلف در همه گیر بار. نخست وزیر ما شده اند بخشی از این گفتگو در G20 زمینه. ما وزرای خارجه بوده است ، تجارت وزرای دو کشور تا به حال چندین چت در عملیاتی جزئیات مبادلات تجاری. عرضه زنجیره ای از هند دست نخورده باقی می ماند و قابل اعتماد است. به عنوان مثال ما فقط پاک حمل و نقل 5 میلیون قرص هیدروکسی کلروکین به کانادا. ما در حال تبادل دانش در سیاست پاسخ. ما با کانادا ‘بیلوارا مدل’ حاوی این بیماری همه گیر. ما به نوبه خود در تحصیل در کانادا مدل طراحی قوانین و مقررات برای مهندسی مجدد بخش خودرو خطوط تولید برای سلامت تولید است. من در مورد چنین مسائل با کانادا وزیران اخیرا با وزیر برای نوآوری Navdeep Bains. در بیشتر مسائل فوری هند تسهیل متعدد تخلیه پروازها به مقصد ارسال شهروندان کانادایی, صفحه اصلی. من شروع نهفته با رهبران کسب و کار. ما همچنین در سطح کسب و کار پاسخ به بحران کنونی است. و ما در حال آماده سازی برای کسب و کار در حالت عادی پس از همه گیر بار. ما باید واکنش نشان داد و راه را شرکای استراتژیک باید در یک بحران. توسط باقی مانده در تماس نزدیک با کمک کردن در صورت امکان با برنامه ریزی پیش.

سوال: چگونه است که هند ماموریت مراقبت از سرخپوستان در کانادا ؟

آجی Bisaria: ما بیش از 7,00,000 هندی دارندگان گذرنامه در کانادا امروز. این شامل یک گروه از بیش از 2,25,000 دانش آموزان است. به طور طبیعی بسیاری از این شهروندان هستند و مشتاق به بازگشت به هند است اما نمی تواند با توجه به جهانی مستند. این فوق العادۀ آنها تماس برای نظم و انضباط و صبر و شکیبایی است. هند است که در سخت مستند. در کانادا بیش از حد قرنطینه قانون استناد شده است و اکثر استان ها در متحده یک اورژانس پزشکی است. وجود دارد هیچ پروازهای عملیاتی به هند تا 3 ممکن است. توصیه ما به سرخپوستان در اینجا به ماندن در جایی که آنها هستند, برای جلوگیری از سفر و به دنبال مشاوره و دستورالعمل از مقامات کانادا.

سوال: چگونه توانیر جامعه کمک در ماموریت تلاش?

آجی Bisaria: ما بسیار افتخار از موفقیت جامعه هند در کانادا است. قدرت این مهاجر فراتر از اندازه آن از 1.6 میلیون نفر است. هند و کانادایی اشغال منحصر به فرد رهبری در سیاست و کسب و کار. و آنها نشان داده اند فوق العاده ای سخاوت در کمک به مردم در پریشانی در این زمان. چندین معابد معروف های غیر دولتی و حتی سازمان های فرهنگی در حال اجرا توسط مردم از مبدا هند آمده اند رو به جلو به ارائه غذا و سرپناه و دارو و سایر ملزومات به دانشجویان و دیگر سرخپوستان رشته در اینجا. مهاجر گروه تعیین کرده اند تا کمک و ارائه مشاوره رایگان به مردم اعم از availing اضطراری مزایای مهاجرت و مسائل مربوط به ویزا. ما در کمیسیون عالی تلاش کرده اند به منظور تسهیل ارتباطات. ما باید مشاوره با دانش آموزان و همچنین رهبران جامعه – از نوا اسکوشیا به ونکوور و سعی کردم به حس خود را از مسائل و نگرانی. من نیز نوشته شده به رهبری از استان ها و دانشگاه ها توضیح آنچه ما نیاز دانش آموزان در این زمان دشوار است. ما در حال کمک به سرخپوستان که خود را سرگردان در کانادا است. برخی از آنها اجرا از دارو و ما در حال کار با جامعه پزشکان و داروخانه ها به تجویز دارو. برخی از اعضای جامعه ارائه داده اند شبانه روزی در هتل متعلق به آنها است.

سوال: هر ابتکاری برای رسیدن به جامعه?

آجی Bisaria: ما در حال بهره برداری از تمامی تکنولوژی های اتصال و رسیدن به خروج. در کمیسیون عالی ما تاسیس یک خودکار به کمک میز فراهم می کند که پاسخ ها و اطلاعات به روز شده به اکثر مسائل مشترک است که مردم در اینجا داشته باشد. این برنامه به زبان انگلیسی و هندی و خواهد شد به زودی اضافه Punjabi. ماموریت ما در اتاوا و کنسولگری ما در تورنتو و ونکوور را وزوز کمک و سنگین e-mail ترافیک نمایش داده شد که با صبر و حوصله پاسخ داد. ما متعهد به ایجاد یک خانه دور از خانه برای اتباع هند در این زمان مشکل. با تکنولوژی راحت تر به آن متصل باقی می ماند حتی زمانی که ما جدا شده!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de