هند و روسیه برای پیگیری سریع تولید Ka-226T هلی کوپتر AK203 تفنگ

هند و روسیه توافق کرده اند که برای حل و فصل مسائل در اطراف تولید Ka-226T هلیکوپتر و AK203 تفنگ و قرار دادن آنها در یک مسیر سریع. ردیابی سریع برای تولید Ka 226T و AK203 مورد بحث قرار گرفت در طول وزیر دفاع Rajnath Singh, سفر به مسکو در اوایل این هفته.

“احزاب باید حل و فصل خواهد شد و همه تلاش ها برای سریع راه اندازی این پروژه” منابع گفته DNA.

Ka-226T هلیکوپتر پروژه اعلام کرد در سال 2014 انتظار می رود که به جای ارتش هند را نور ابزار هلیکوپتر یوزپلنگ و Chetak.

هدف اصلی این پروژه است “را در هند” تولید هلیکوپتر با مقیاس نقش شرکت های هندی. بسیاری از محلی هند فروشندگان انتظار می رود برای تبدیل شدن به تامین کنندگان به عنوان روسیه-هند سرمایه گذاری مشترک امضا تفاهم نامه با تعدادی از شرکت های.

منابع گفت: “هند خواهد بود قادر به دریافت برخی از مهم هلیکوپتر فن آوری” با “ادغام های مختلف هلیکوپتر سیستم های که ممکن است.”

در حالی که این موافقت نامه بین دولتی امضا شد یک مدت زمان طولانی پیش یک قرارداد رسمی است که هنوز هم امضا و واقعی پروژه راه اندازی است که هنوز هم در انتظار.

Ka-226T هلیکوپتر خواهد بود تولید شده در کارخانه ای در بنگلور. حداکثر سرعت Ka-226T هلیکوپتر است 220kmph و آن را می تواند حمل وزن تا 3600kg با حمل بار از 785 کیلوگرم است.

AK203 مدرن از نوع کلاشینکف خانواده از تفنگ و تولید خواهد شد و در هند و روسیه تفنگ خصوصی محدود (IRRPL) تفنگ تسهیلات ساخت در Korwa, امتی. در مقایسه با اوایل کلاشینکف, تفنگ AK203 در نظر گرفته شده است به دقت بهتر.

این تفنگ دارای customizability به علت استفاده از راه آهن Picatinny را قادر می سازد که قسط بر پایه تفنگ از تجهیزات اضافی و در نتیجه می تواند به سرعت اقتباس شده برای اجزای مختلف نیروهای هند. تفنگ بوده است در حال حاضر در حال آزمایش تحت شرایط شدید گرما و سرما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net