هند ثبت اولین coronavirus مرگ به عنوان کارناتاکا که گذشت در روز سه شنبه آزمایش مثبت برای COVID-19

در آنچه در حال حاضر تایید شده است به عنوان اولین مرگ در هند با توجه به این رمان Coronavirus همه گیر نمونه از 76 سال که گذشت روز سه شنبه در کارناتاکا را Kalaburagi در حال حاضر آزمایش مثبت برای عفونت با ویروس.

یک بیانیه صادر شده توسط B Sriramulu وزیر بهداشت و رفاه خانواده کارناتاکا خواندن “76 ساله از Kalburgi که گذشت و مشکوک COVID 19 بیمار تایید شده است برای COVID 19. لازم است تماس, ردیابی, انزوا و دیگر اقدامات عنوان هر پروتکل در حال انجام هستند. Telangana دولت نیز مطلع شده است پس او به یک بیمارستان خصوصی وجود دارد.”

آن را نیز متوجه شدند که این ویروس ممکن است را ساخته اند که ورود به آن به Telangana. روش های مناسب در محل کارناتاکا وزارت بهداشت مطلع است.

این مرد تا به حال بازگشت به کارناتاکا از عربستان سعودی حدود 10 روز پیش به گزارش موید اضافه کرد که این دولت کرده رشد آن تلاش برای ایجاد آگاهی در میان مردم در مورد شیوع.

دولت هند نیز منتشر شد دولت خط تلفن شماره برای مقابله با COVID-19 شیوع.

پیش از آن در روز 26 ساله که پس از بازگشت از یونان نیز آزمایش مثبت برای coronavirus و آن را مورد پنجم در کارناتاکا وزارت بهداشت گفت.

بیمار پذیرفته شده و جدا شده در یک بیمارستان و در وضعیت پایدار است یک گروه رسانه بولتن اضافه کرد: “همه (خود) اولیه مخاطبین اند ترسیم شده است و بدون علامت هستند. صفحه اصلی قرنطینه توصیه شده است و در حال دنبال شدن است.”

بیمار گزارش شده است که از بمبئی. سفر او از یونان به بمبئی در مارس 6 و آمد با پرواز به بنگلور در مارس 8, خبرگزاری PTI گزارش با استناد به منابع و افزود که این فرد شده بود به در مارس 9, که در طی آن او گفت که صحبت به چهار نفر از دوستان نزدیک خود رفته و در بازگشت به خانه پس از چند ساعت.

انسان بنا به گزارش ها استفاده autorickshaw به رفت و آمد در بنگلور. اطلاعات جمع آوری شده در مورد راننده و سه نفر از اعضای خانواده اش و تمام اقدامات احتیاطی گرفته شده است.

شده اند وجود دارد 76 تایید موارد coronavirus در هند. حتی سه سال دارای آزمایش مثبت در کرالا که تا به حال یک سفر سابقه به ایتالیا با پدر و مادر.

در دسامبر 2019 در شیوع کروناویروس اولین بار گزارش شده در شهر ووهان چین است. این بیماری تحت تاثیر بیش از 100 کشور و اعلام شده است همه گیر جهانی توسط سازمان جهانی بهداشت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im