‘هند است که در یک موقعیت می گویند ما در کنترل’

‘هند است که در یک موقعیت می گویند ما در کنترل’ – شیوه زندگی

به روز شده: Apr 05, 2020, 08:30 IST | جین Borges | بمبئی

آلمانی-سیستم های مبتنی بر زیست شناس از بمبئی تجزیه و تحلیل COVID-19 داده در سراسر شش کشور به می گویند هر هندی می ایستد خطر آلوده شدن. در عین حال خبر خوب وجود دارد

Young men in Dharavi busy on their mobile phones. Pic/Atul Kamble

مردان جوان در Dharavi مشغول بر روی تلفن همراه خود را. عکس/Atul Kamble

Dr Nachiket Vartak هیچ غریبه ای به جهان از بیماری های همه گیر و بیماری است. به عنوان یک سیستم زیست شناس اجرا می شود که یک گروه تحقیقاتی در لایبنیتس مرکز تحقیقات در دورتموند آلمان التحصیل از سنت خاویر کالج و IIT Bombay شده است با استفاده از تصویربرداری مولکولی و زیست شناسی سلولی به مطالعه فیزیولوژی کبد و بیماری است.

ردیابی بیماری همه گیر کوروناویروس از نزدیک پس از آن شیوع در اوایل این سال Dr Vartak در مارس 28, آمد تا با نگرانی شایسته یافته ها بر اساس مجموعه داده که او کشیده از دانشگاه جانز هاپکینز برای شش کشور آلمان, اسپانیا, ایتالیا, آمریکا, هند و کره جنوبی—به درک مسیر گسترش ویروس.

مدل خود را که او ترجیح می دهد یک “ورزش برای کنجکاوی”, آماده شد و بر اساس داده تا مارس 27. پیش بینی او این است که در ماه اوت وجود خواهد داشت حداقل 6,25,000 عفونت در هند. “اما عدم اطمینان به این معنی است که آن می تواند به 1.3 میلیارد دلار در این بسیار بعید است که بدترین حالت” او به اشتراک گذاشته شده در این وبلاگ emergentnoise.com.

Dr Nachiket Vartak
Dr Nachiket Vartak

از 1 آوریل پیش بینی او بود که هند را 1,522 افراد آلوده. این گزارش که صبح نشان داد هند بود در 1,509 فتح کرد گرفته شد بیماران. ما رسیده به Dr Vartak برای کمک به درک که در آن هند می ایستد در مبارزه با COVID-19.

ویرایش گزیده ای از مصاحبه.

شما تصمیم به نگاه در شش کشورهای خاص به تجزیه و تحلیل داده های خود را. چرا ؟
من انتخاب کشور هستند که بیشتر مربوط به من است. اول هند و آلمان است. هند مادری کشور و من یک هندی ملی. آلمان است که در آن کار کنم و مانده اند برای دهه گذشته است. آمریکا انتخاب شد زیرا مانند هند آن است که یک کشور بزرگ. اسپانیا و ایتالیا به نمایندگی از کشور که رسیدگی به همه گیر خوبی در مراحل اولیه. کره جنوبی و از سوی دیگر کشوری است که در واقع موفق به پهن کردن منحنی در حال حاضر. اتفاقا همه این کشورها باید برقرار اجتماعی فاصله مقررات در یک جامعه راه اندازی. این است که چرا چین کنار گذاشته شد—خود را شیوع بیماری تا حد زیادی ترجمه شده به هوبئی استان و دولت است و نه مانع روند دموکراتیک وقتی که می آید به ساخت تصمیم گیری در سیاست.

برای پیش بینی های خود را, شما با استفاده از معادله ای به نام تپه تابع به توضیح و تجزیه و تحلیل افزایش تعداد تاج موارد تا تا مرداد. می تواند به شما توضیح دهید که چگونه آن را می تواند کمک حال بسیار دقیق تعداد.
تپه تابع است که به خوبی شناخته شده برای زیست شناسان به دلیل آن را نشان دهنده یک “خود-افزایش steady-state روند”. وجود دارد بسیاری از خود-بهبود فرآیندها—در اینجا یک مثال است که Mumbaikars را به طور مستقیم درک اتومبیل در جاده ها است. اتومبیل می تواند در جاده ها و یا می توان آنها پارک شده و در تمام طول روز ماشین ها به طور مداوم در آینده بر روی و جاده ها است. اما هر Mumbaikar می دانند که ماشین های بیشتر وجود دارد در جاده ها آهسته تر از آنها حرکت می کند و دیگر ماشین باقی مانده در جاده ها است. در خصوص ترافیک شلوغ تقاطع داشتن حتی یکی از عجیب چرخاند اضافی می تواند بلوک کل جریان و باعث ترافیک. و اتومبیل های بیشتر وجود دارد شانس بیشتری است که این اتفاق خواهد افتاد. اگر ما مطالعه چگونه بسیاری از اتومبیل در جاده ها می آیند هر ساعت و چگونه بسیاری از ترک ما می توانید این را به یک محاسبه و پیش بینی در مورد چگونه بسیاری از اتومبیل به پایان خواهد رسید تا در جاده ها در برخی از زمان در آینده و این که آیا ترافیک رخ خواهد داد یا نه. گسترش یک بیماری است که همچنین می خواهم که—برخی از افراد آلوده و مردم نیز بهبود می یابند. اما بیشتر مردم وجود دارد آلوده, بالاتر از شانس است که فردا مردم حتی بیشتر آلوده می شود. روند عفونت افزایش خود را. بنابراین با استفاده از تپه عملکرد ما می تواند محاسبه که چگونه بسیاری از مردم خواهد شد آلوده در یک روز داده می شود. هدف این است که برای پیدا کردن اگر ما تا کنون بیش از ظرفیت جاده ها و ایجاد ترافیک است که اگر ما خواهد شد بیش از ظرفیت ما بیمارستان ها و پزشکان و باعث یک بحران بهداشتی. تپه تابع ریاضی نمایندگی از این نوع الگو و همانطور که در تمام این موارد اطلاعات بیشتری وجود دارد که نشان می دهد که چگونه منحنی اتحادش را تغییر بیش از روز گذشته با دقت بیشتری آن را می توانید در برآورد آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از ترافیک (بحران بهداشتی) وجود دارد دو چیز ما می توانید انجام دهید—دریافت اتومبیل خاموش جاده سریع (توسعه یک درمان برای این بیماری و مردم را بازیابی سریع تر) و یا محدود کردن تعداد ماشین است که می تواند در جاده ها (اجتماعی فاصله و مستند). توسعه داروها و واکسن تلاشی است که در حال حاضر در جریان است اما این را حداقل برای چند ماه برای طراحی و توسعه و تولید انبوه. در نهایت این اتفاق خواهد افتاد. اجتماعی فاصله ما می تواند همه را بلافاصله انجام دهید و این چیزی است که ما انجام می دهند.

با توجه به شما که بیشتر قابل توجه در مورد یافته های خود را?
نکته قابل توجه این است که چه مقدار از یک تاخیر وجود دارد که با افزایش عفونت برای هند است. در حالی که اکثر کشورهای شامل در حال حاضر در ‘سریع-افزایش’ بخشی از این بیماری همه گیر. هند را به این بخش تنها در اواسط ماه مه. خبر خوب دیگر این است که مستند به نظر می رسد به کار. راه این ویروس در حال گسترش است در حال حاضر شبیه به راه آن گسترش در کشورهای دیگر است که بدان معنی است که مانند کشورهای دیگر ما قادر خواهد بود برای کنترل این بیماری اگر ما نگاهی به اقدامات مناسب.

هند تنها کشوری است که در ابتدای منحنی را تجربه کرده است رشد نمایی. در عین حال شما پیش بینی این اعداد می تواند به 6,25,000 در ماه اوت. همین است ؟ همچنین شما با توجه به این مستند فاکتور در یافته های خود را.
هند نیز اعمال اقدامات سختگیرانه از شروع و ما حتی انجام کمی بهتر از اسپانیا و ایتالیا در کنترل چگونه عفونت گسترش می یابد. داده ها شامل برخی از دوره پس از مستند آغاز شده است. به همین دلیل هند تعداد بالاتر از کشورهای دیگر است زیرا ما بالاتر جمعیت و تراکم جمعیت از کشورهای دیگر است. بنابراین ما انتظار داریم که مردم بیشتر آلوده می شود.

شما گفته اید که “عدم قطعیت” در اطراف این به این معنی است که این موارد می تواند به 1.3 میلیارد دلار رسید. این به این معنی کل جمعیت.
عدم اطمینان به ما می گوید که چگونه به خوبی این داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور برآورد آینده است. این نشان می دهد که در حال حاضر ما در یک موقعیت برای استراحت و می گویند: “همه چیز خوب است ما در کنترل هستند”. اگر ما چیزهایی که ما انجام می دهند در حال حاضر—مستند حکومت نظامی پس از آن ما خواهد شد که عفونت در کمتر از 0.005 ٪ از جمعیت. اما اگر ما توپ را رها و سپس این وضعیت می تواند مارپیچی خارج از کنترل است. در حالی که نشانه های مثبت هستند ما هنوز هم باید مراقب باشند—طوفان به تازگی آغاز شده است.

در یک گزارش در علم Dr Ramanan Laxminarayan موسس و مدیر مرکز بیماری دینامیک گفت که “هند است که احتمالا اولین کشور در حال توسعه و دموکراسی که به این بیماری همه گیر خواهد رسید.” و بر خلاف چین و یا هر یک از دیگر کشورهای موجود در داده های خود را, ما هنوز مجهز به رسیدگی به این مبارزه است. چگونه, بهترین, بر اساس یافته های خود را در, آیا شما فکر می کنم هند می تواند صاف منحنی است ؟
من کاملا موافقم با دکتر Laxminarayan. هند سیستم ندارد نفوذ چینی ها در کنترل جمعیت و نه پزشکی راه اندازی در هند کافی برای جمعیت بزرگ. Dr Laxminarayan می گوید: “وجود دارد را باید منحصر به فرد هندی, پاسخ به COVID-19.” من فکر می کنم در هند که مردم خود را—که آیا آنها درک خطرات جدی و پیروی از دستورالعمل های بسیار مهم تر از آن را برای هر کشور دیگر. این چیزی است که منحصر به فرد خواهد بود در مورد هند پاسخ. من خوشبین هستم که ما را مدیریت خواهد کرد به سرعت آن را پایین و صاف منحنی در نهایت اما آن را به متعهد پاسخ. حتی چند نفر که اصلا به دنبال محدودیت های فعلی می تواند نگه داشتن این بیماری زنده و تخریب تلاش های کسانی که در حال انجام بهترین خود را. من به عنوان خوانده شده در اخبار بود که جماعت از 9,000 نفر که از 400 به پایان رسید تا بودن آلوده. این است جنایی و خطرناک برای همه ما است. آن است که اعتنایی آشکار از تلاش و افرادی که چنین مجامع تهدید زندگی هر یک از ما.

به همین دلیل است که درک و تجزیه و تحلیل داده ها بسیار مهم است به درک راه این بیماری همه گیر در حال گسترش است?
بیماری های همه گیر تمایل به از بعضی جهات شبیه اما متفاوت در جزئیات خود را. این یکی خاص است یک بیماری است که آهسته شروع و خفیف برای اکثر مردم است. اکثر مردم احساس نمی بسیار بیمار حتی اگر آنها آن را پس از آن است که به احتمال بسیار زیاد به نادیده گرفته می شود. آن مگس “زیر رادار” پس به صحبت می کنند—در زمانی که شما آنها را ببینید و سرفه فرد ممکن است به گسترش این بیماری در حال حاضر برای 14 روز گذشته! و در عین حال برای حدود 10 درصد از افراد آلوده به خصوص افراد مسن و کودکان آن را تبدیل به تهدید کننده زندگی. در بزرگ و پرجمعیت کشور حتی 10 درصد است که یک شماره بزرگتر از کل جمعیت از کشورهای دیگر است. متراکم تر جمعیت سریع تر از یک گسترش بیماری از فرد به فرد. در یک کشور مثل ماست اگر ما در نیم دل در واکنش به گسترش را از دست. این است که چرا ما نیاز به نگه داشتن بسیار دقیق پیگیری از آنچه که اتفاق می افتد با این بیماری است. این به ما می گوید چگونه موثر ما در جلوگیری از گسترش چقدر زمان ما باید به آماده سازی ما امکانات پزشکی. و این نکته مهم است. مردم را آلوده اما تا زمانی که ما به امکانات پزشکی می تواند در مقابله با تعداد افراد آلوده در هر روز داده شده ما در نهایت برنده شوید. که چه چیزی باعث می شود این یک بازی اعداد—تعداد عفونت تعدادی از تست های ما تعداد تخت های بیمارستانی تعداد پزشکان.

6,25,000
تعداد سرخپوستان Dr Vartak برآورد خواهد شد آلوده اوت

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de