هند در حال شروع به دیدن شاخه های سبز قبل از coronavirus آمار ما: FM Nirmala Sitharaman

هند در حال شروع به دیدن شاخه های سبز قبل از coronavirus همه گیر آمار در ماه فوریه اتحادیه وزیر مالیه Nirmala Sitharaman گفت: حتی به عنوان اقتصاد هند رشد در آن کمترین سرعت در حداقل هشت سال در ماه های ژانویه-مارس چهارم.

آسیا سومین اقتصاد بزرگ در یک سریع تر از حد انتظار 3.1% در سه ماهه گذشته است. تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) در ایستاده بود 5.7 درصد در سه ماهه مشابه از 2018-19 با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط دفتر آمار ملی (سازمان خدمات ملی) در روز جمعه.

به این منظور Sitharaman در یک منحصر به فرد در گفتگو با WION گفت: “این سه ماهه که در آن ما فکر می کنیم آغاز شده بود با دیدن شاخه های سبز. که یکی از دلایلی است که تخمین می زند ساخته شد راه آنها ساخته شده بودند. انقباض اتفاق افتاده در ماه آوریل به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس برخورد کرده بود ما واقعا به طور کامل و بد. بنابراین 3.1% — با توجه به این واقعیت که در فوریه ما شروع به داشتن نوعی از تاثیر این بیماری همه گیر — بنابراین من احساس می کنم که احیای اتفاق می افتد. اما متاسفانه دست خدا… [ما ضربه].”

رشد اقتصادی هند کاهش به 11 سال کم از 4.2 درصد به صورت کامل مالی 2019-20 میان کاهش مصرف و سرمایه گذاری است.

در طول 2019-20 به اقتصاد هند رشد 4.2 درصد در برابر 6.1% در 2018-19. رشد اقتصادی پایین ترین از 2008-09 زمانی که اقتصاد در حال گسترش در 3.1%.

هند تا کنون گزارش 1,65,000 coronavirus موارد با 4,706 مرگ و میر. به دولت تحمیل یک مستند برای جلوگیری از شیوع کروناویروس از مارس 25 سال 2020 است.

اقتصاددانان انتظار دارند که سال مالی که در ماه آوریل آغاز شد را ببینید, بدترین اقتصادی انقباض در چهار دهه و می گویند اقتصاد می تواند قرارداد تا 5 درصد است.

اما Sitharaman نمی خواهم به هر گونه تخمین می زند.

“من گفته اند که [قبل] من را تخمین می زند. من تماشا و شنیدن این سازمان در حال گفتن ما تا چه حد انقباض در حال رفتن به ضربه هند است. بنابراین وظیفه من این است که آماده می شود برای این وضعیت است. و آماده برای حمایت از. با پشتیبانی کامل از نخست وزیر, ما می خواهم به اطمینان حاصل شود که همه می شود حمایت کامل” او گفت:.

یک نظرسنجی رویترز از اقتصاددانان پیش بینی کرده بود نرخ رشد 2.1% برای ماه مارس سه ماهه در مقایسه با downwardly تجدید نظر 4.1 درصد افزایش در ماه های اکتبر تا دسامبر در دوره 2019.

Sitharaman همچنین صحبت در مورد خروج تدریجی از coronavirus مستند و اهمیت قابل توجه یک تعادل رشد اقتصادی با سلامت و جان مردم است.

همچنین روز جمعه وزارت آمار و برنامه اجرای کاهش رشد آن برآورد سال مالی به پایان رسید که در 31 مارس به 4.2% — پایین ترین در حداقل هشت سال زمان سری — از آنچه قبلا پیش بینی شده 5 درصد.

دولت را حفظ کرده است این مستند دستور داد در اواخر ماه مارس هر چند بسیاری از محدودیت ها کاسته شد برای تولید و حمل و نقل و سایر خدمات از مارس 18.

هند زیرساخت های خروجی قرارداد 38.1% در ماه آوریل سال جاری آمار منتشر شده در روز جمعه نشان داد.

زیرساخت های خروجی که شامل هشت بخش از جمله زغال سنگ و نفت خام و برق و حساب برای نزدیک به 40 درصد از تولید صنعتی.

این مستند پر تاثیر در تولید و خدمات تبدیل خواهد شد بیشتر آشکار در ماه ژوئن سه ماهه. گلدمن ساکس پیش بینی کرده است 45 درصد انقباض از یک سال پیش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>