هند می دهد سیگنال سبز به اسپانیایی هیدروکسی کلروکین سفارش

هند با توجه به سیگنال سبز به هیدروکسی کلروکین (HCQ) منظور محل توسط اسپانیا. این کشور اروپایی قرار داده بود سفارشات برای HCQ که به نام gamechanger مواد مخدر بیش از دو ماه پیش.

پیش از آن در روز خارجی وزیر امور S Jaishankar حال تلفنی گفتگو با FM Arancha گنزالز. یک صدای جیر جیر در مذاکرات NAVIGATOR گفت: “ما توافق کردند که موثر COVID پاسخ نیاز به همکاری جهانی” و ” هند پاسخ مثبت فوری دارویی مورد نیاز کشور اسپانیا.”

در حالی که یک مقام رسمی اطلاع رسانی است که هنوز به داده شده توسط هند آن را نگاه اسپانیایی جهت مثبت.

هند اعلام کرده است که آن را به مجوز HCQ به کشورهایی که بدترین نهفته COVID-19. تمرکز نیز در این محله و قبل از انجام تعهدات قراردادی وجود دارد این است که عرضه به اندازه کافی.

اسپانیا حدود 1.5 لاخ موارد coronavirus با حدود 14,000 مرگ و میر و یکی از بدترین نهفته کشور در نه تنها در اروپا بلکه در سراسر جهان است.

هند به درخواست های دریافت شده از حدود 30 کشور برای هیدروکسی کلروکین – از آمریکا به برزیل به کشورهای اروپا و خلیج فارس و آسه آن.

وزیر امور خارجه Harsh Vardhan Shringla روز چهارشنبه در یک مکالمه تلفنی با آمریکا معاون وزیر امور خارجه, Stephen E. Biegun مورد COVID-19 همکاری است. با توجه به منابع هر دو طرف در مورد راه هایی برای بهبود همکاری خود را برای مقابله و کنترل این بیماری همه گیر از جمله از طریق توسعه درمان های رمان و prophylactics در برابر COVID-19 و حصول اطمینان از در دسترس بودن داروهای ضروری تشخیصی و تجهیزات پزشکی و به اشتراک گذاری بهترین شیوه/اطلاعات.

ما نیز دستور داد HCQ از هند است. این موضوع مورد بحث بود بین ساعت مودی و رئیس جمهور آمریکا در طول مذاکرات خود را در مارس 4.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im