هند فوتبالیست Jeje Lalpekhlua ‘سلام’ پزشکی کارکنان برای تلاش های خود را در میان COVID-19 شیوع

در میان بحران های ناشی از COVID-19 شیوع هندی به جلو بازیکن فوتبال Jeje Lalpekhlua منتقل کرده است ‘سلام بزرگ’ به کادر پزشکی و همه کسانی که در حال قرار دادن در خود ‘بهترین تلاش های’.

Coronavirus تحت تاثیر بیش از سه لاخ نفر کشته و 13 هزار عجیب و غریب زندگی می کند در سراسر جهان.

“سلام بزرگ به کادر پزشکی و همه کسانی که در حال قرار دادن در بهترین تلاش خود را در اطراف جهان است. بدون آنها بحران خواهد شده اند بسیار بدتر” Jeje در بیانیه ای گفت: ANI گزارش شده است.

“با توجه به وضعیت کنونی که ما در آن است بهتر است برای هر کس به در خانه بماند. ما نیاز به بازگشت به زندگی عادی به زودی. من احساس می کنم که اگر ما خود قرنطینه خودمان حالت عادی بازگشت سریع تر,” او اضافه شده است.

شیوع COVID-19 coronavirus, بازی های برگزار شده است spoilsport بیش از همه با لغو همه از جام جهانی فوتبال بازی دوستانه در قطر 2022.

هند مسابقات با قطر (بود میله میله برای آوریل 26) و دیگر آنهایی که در برابر بنگلادش و افغانستان در ماه ژوئن نیز به تعویق افتاد.

“من واقعا به دنبال به جلو به اردوگاه در Bhubaneswar. به تعویق افتادن آمده است به عنوان یک شکست بزرگ است. اما وجود دارد هیچ جایی برای شکایت و من به طور کامل ایستاده با تصمیم گرفته شده است” او در ادامه اعلام کرد.

Jeje شده است که در بازتوانی پس از مارس 2019 اطلاع داد که او در حال مرگ است به عقب بر گردیم به عمل است.”من تا به حال یک مصدومیت زانو در فصل گذشته و تا به حال عمل جراحی است. من نوتوانی شده است کامل است. من می دانستم که من در رسیدن به مطلوب و سطح تناسب اندام به تدریج” او گفت:.

“در ابتدا من شروع کردم ناتوانی در چنای. سپس من در خارج از کشور رفت و در جلسات عالی بود. دکتر واقعا مفید بود و فیزیوتراپی را در جلسات منحصر به فرد در هر روز است. گاهی اوقات ما تا به حال دو جلسه در یک روز که به من کمک کرد تا سریعتر بهبود می یابند” او آگاه است.

“از آنجا که من در Mizoram در حال حاضر من در ادامه جلسات فردی در مشاوره با پزشک و physios. من در حال کار سخت بر روی تناسب اندام در حال حاضر,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im