هند و اتحادیه اروپا همکاری می تواند نقش مهمی را در پست-COVID بازسازی اقتصادی: ساعت مودی

نخست وزیر نارندرا مودی گفت که هند-اتحادیه اروپا مشارکت می تواند نقش مهمی در “بازسازی اقتصادی” به عنوان مشکلات جدیدی پدید آمده در سطح جهان پس از COVID-19 بیماری همه گیر.

پرداختن به 15th هند و اتحادیه اروپا عملا مودی گفت که نیاز به همکاری بیشتر میان کشورهای دموکراتیک برای مقابله با مشکلات اقتصادی است.

“پس از COVID-19 جدید مشکلات اقتصادی پدید آمده در سطح جهان است. برای این, ما احساس می کنیم نیاز به همکاری بیشتر میان کشورهای دموکراتیک. امروز هر دو سلامت و رفاه شهروندان ما را با چالش رو به رو. وجود دارد انواع مختلف فشار در قوانین مبتنی بر نظم بین المللی. به این ترتیب هند-اتحادیه اروپا مشارکت می تواند نقش مهمی در بازسازی اقتصادی و در ساختمان انسان محور و انسان محور جهانی شدن” او گفت:.

جدا از چالش های فعلی نخست وزیر گفت که در دراز مدت با چالش های مانند تغییر آب و هوا نیز یک اولویت برای هر دو کشور هند و اتحادیه اروپا.

“در تلاش های ما برای افزایش استفاده از انرژی های تجدید پذیر در هند ما دعوت به سرمایه گذاری و تکنولوژی از اروپا است. من امیدوارم که از طریق این مجازی نشست روابط ما را شتاب” او گفت:.

تشریح هند و اتحادیه اروپا “طبیعی شرکای” نخست وزیر مودی به نام برای ایجاد یک عمل گرا دستور کار برای تقویت همکاری و گفت که او متعهد به ساخت روابط “عمیق و جامع است.”

“با توجه به COVID-19 ما تا به حال به تعویق انداختن هند و اتحادیه اروپا. این خوب است که ما قادر به گرد هم می آیند امروز از طریق رسانه مجازی. مانند شما, من نیز متعهد به ایجاد روابط عمیق و جامع” نخست وزیر گفت.

“برای این, ما باید اتخاذ دراز مدت استراتژیک چشم انداز. همراه با این عمل گرا در دستور کار باید ایجاد شود که می تواند اجرا شود در داخل قاب زمان مقرر. هند و اتحادیه اروپا شرکای طبیعی. همکاری ما نیز مفید است برای صلح و ثبات در جهان است. این واقعیت تبدیل شده است و حتی بیشتر مشهود است در جهانی امروز وضعیت,” او اضافه شده است.

نخست وزیر گفت که هند و اتحادیه اروپا هر دو به اشتراک گذاری ارزش های جهانی مانند دموکراسی کثرت گرایی فراگیر احترام به نهادهای بین المللی multilateralism آزادی و شفافیت.اتحادیه اروپا نشان داده شده است در نشست با رئیس شورای اروپا چارلز میشل و رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen.نشست برنامه ریزی شده بود به اتفاق می افتد در اوایل سال جاری بود اما به تعویق افتاد و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس و حال برگزار شد تقریبا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de