هند و چین به احتمال زیاد برای برگزاری مشترک وزیر-سطح مذاکرات روز چهارشنبه میان مرز تنش

مکانیزم کار برای مشاوره و هماهنگی در هند-چین مرز امور (WMCC) است به احتمال زیاد به نگه مجازی دیدار روز چهارشنبه برای بحث در مورد مرز تنش بین دو کشور. این WMCC مذاکرات به ریاست مشترک وزیر-سطح مقامات از هر دو طرف.

WMCC تاسیس شد در سال 2012 به عنوان یک مکانیزم نهادی برای مشاوره و هماهنگی برای حفظ صلح و آرامش در هند-چین مناطق مرزی و همچنین به تبادل نظر در تقویت ارتباطات و همکاری از جمله بین مرز خود پرسنل امنیتی.

هند و چین برگزار شد فرمانده کل سپاه-سطح مذاکرات در روز دوشنبه که در آن هر دو طرف رسیده متقابل اجماع برای رهاسازی در شرق لاداخ بخش.

ارتش هند 14 فرمانده سپاه Lt Gen Harinder سینگ و همتای چینی خود در روز دوشنبه برگزار شد جلسه به طول انجامید که حدود 11 ساعت در مرز پرسنل جلسه نقطه در Moldo برای کاهش تنش بین دو کشور.

فرمانده در سطح ایران برگزار شد پس از خشونت چهره بین هندی و چینی سربازان در Galwan ولی در لاداخ در ژوئن 15.

این حادثه اتفاق افتاد پس از سربازان چینی به عنوان یک نتیجه از تلاش های چین به طور یک جانبه تغییر وضع موجود در طول ده-تشدید تنش در شرق لاداخ. هند گفته است که این وضعیت می تواند اجتناب شده است اگر توافق در سطح بالاتری بوده است با وسواس به دنبال آن توسط طرف چینی.

هند از دست داده و 20 نفر از سربازان خود را در خشونت آمیز چهره در Galwan دره و 10 سربازان هندی نیز برگزار شد اسیر و بعد از آن منتشر شد. هندی, ره گیری نشان داد که طرف چینی دچار 43 تلفات از جمله کشته و مجروح.

چین و هند برگزار شد, مذاکرات در سطوح مختلف به حل و فصل این موضوع پس زمینه.

زیر رو کردن چین معاون وزیر امور خارجه لو Zhaohui و سفیر هند به چین Vikram Misri ملاقات در پکن در ژوئن 16. Jaishankar برگزار شد مذاکرات تلفنی با وانگ در ژوئن 17 و انتقال که چه اتفاقی افتاده است در گلوی بود “پیش از واسطه و اقدام برنامه ریزی شده بود که به طور مستقیم مسئول در نتیجه خشونت و تلفات.”

ANI روز دوشنبه گزارش داد که همراه با نظامی-سطح مذاکرات هر دو طرف در حال برنامه ریزی برای تعامل در سطح دیپلماتیک به زودی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de