هند ممنوعیت 59 چینی برنامه های تلفن همراه از جمله Infinite, UC Browser,

دولت مرکزی در روز دوشنبه ممنوع 59 چینی برنامه های تلفن همراه از جمله محبوب فیلم کوتاه ساخت پلت فرم Infinite.

این برنامه “مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی” دولت گفت.

در سفارش صادر شده تحت بخش 69A از فن آوری اطلاعات عمل می کنند به عنوان خوانده شده با مقررات مربوط به فناوری اطلاعات (روش و پادمان برای مسدود کردن دسترسی به اطلاعات عمومی) قوانین 2009 وزارت فناوری اطلاعات گفت: این تصمیم برای جلوگیری از 59 برنامه های در نظر اورژانس ماهیت تهدیدات است.

با در نظر گرفتن اطلاعات موجود در آنها مشغول به فعالیت است که مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی به منظور گفت.

“در طول چند سال گذشته هند پدید آمده است به عنوان یک پیشرو مبتکر وقتی که می آید به پیشرفت های تکنولوژیکی و بازار اولیه در فضای دیجیتال است. در همان زمان وجود داشته است مواج نگرانی در جنبه های مربوط به امنیت اطلاعات و حفظ حریم خصوصی از 130 کرور هندی. ذکر شده است که به تازگی از این نگرانی ها نیز تهدیدی برای حاکمیت و امنیت کشور ما” منظور گفت.

وزارت فناوری اطلاعات دریافت کرده است بسیاری از شکایت از منابع مختلف از جمله چندین گزارش در مورد سوء استفاده از برخی از برنامه های تلفن همراه در دسترس بر روی آندروید و iOS سیستم عامل برای سرقت و بر روی کامپیوتر کاربر انتقال اطلاعات کاربران را در یک شیوه ای غیر مجاز به سرور که در مکان های خارج از هند سفارش گفت.

تلفیقی از این داده ها از آن استخراج و پروفایل توسط عناصر دشمن به دفاع و امنیت ملی هند است که در نهایت impinges بر حاکمیت و یکپارچگی هند است که یک ماده بسیار عمیق و نگرانی فوری که نیاز به اقدامات اضطراری آن اضافه شده است.

“هند Cyber Crime مرکز هماهنگی وزارت امور نیز فرستاده جامع توصیه برای مسدود کردن این برنامه های مخرب. این وزارت نیز دریافت بسیاری از نمایندگی نگرانی از شهروندان در خصوص امنیت اطلاعات و خطر به حریم خصوصی مربوط به بهره برداری از برنامه های خاص. کامپیوتر Emergency Response Team (CERT-در) نیز دریافت بسیاری از نمایندگی از شهروندان در خصوص امنیت اطلاعات و نقض حریم خصوصی تأثیر بر نظم عمومی مسائل. نیز مشابه وجود داشته است دو حزبی نگرانی پرچم های مختلف عمومی نمایندگان هر دو در داخل و خارج پارلمان هند است. شده است وجود دارد قوی کر در فضای عمومی را سخت عمل در برابر برنامه های است که آسیب هند حاکمیت و همچنین حریم خصوصی شهروندان” وزارت گفت.

بر اساس این و پس از دریافت اخیر معتبر ورودی که از جمله برنامه های مطرح تهدیدی برای حاکمیت و تمامیت هند دولت هند تصمیم گرفته است به عدم استفاده از برنامه های خاص مورد استفاده در هر دو تلفن همراه و غیر همراه و اینترنت را فعال کنید دستگاه را گفت.

این حرکت را در حفاظت از منافع کرور هند تلفن همراه و کاربران اینترنت است. این تصمیم یک هدف حرکت می کند برای اطمینان از ایمنی و حق حاکمیت از فضای مجازی به آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de