هند و استرالیا موظف به نگه داشتن اقیانوس هند و آرام باز و رایگان: استرالیا فرستاده

پیش از اولین مجازی اجلاس بین نارندرا نخست وزیر هند و استرالیا اسکات موریسون در ژوئن 4, استرالیا, کمیساریای عالی بری O’Farrell روز دوشنبه گفت: دو کشور باید یک تعهد برای حفظ هند و اقیانوس آرام منطقه “باز و آزاد” و “ممکن است درست نیست سیاست” دنبال شده توسط برخی از کشورها قابل قبول نیست.

در پاسخ به سوالی درباره افزایش یافته چینی طلبی از تایوان به هند در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در شرق لاداخ استرالیا, کمیساریای عالی گفت: “ما به اشتراک بگذارید دموکراسی های بزرگ بازی کریکت و معتقدند که در هند و اقیانوس آرام منطقه که منطقه باید باز و رایگان. به عنوان دو قدرت بزرگ ما باید به تعهدات است که ما تبلیغ رایگان باز کردن هند و اقیانوس آرام و ممکن است در کشوراست”.

خواسته در مورد هند-چین بست استرالیا, کمیساریای عالی گفته است که برای دو کشور “برای حل و فصل دو طرفه و نه برای استرالیا یا هر کشور به اظهار نظر در مورد.”

توصیف هند-استرالیا روابط در “اوج تاریخی” استرالیا, کمیساریای عالی گفته است که “بسیار مهم برای همفکر دموکراسی با هم کار کنند”.

استرالیا ساعت بود برای بازدید از هند در ماه ژانویه این سال, اما نمی تواند به دلیل ویرانگر بوش آتش سوزی در کشور است.

در حالی که هیچ وقت شده است با توجه به طولانی مجازی اجلاس ادامه خواهد داد کمیسر ستایش PM مودی برای استفاده از “تکنولوژی در دیپلماسی مانند TCS و Wipro استفاده کرده اند برای کسب و کار و مصرف آن را به یک سطح جدید”. او گفت: “مودی آغوش” از دست رفته خواهد شد در مجازی نشست.

مسائلی است که انتظار می رود به جمع مجازی اجلاس شامل دفاع متقابل از جمله تدارکات پشتیبانی تنظیم دریایی مسائل در هند و اقیانوس آرام و کار با هم در COVID-19 بحران است.

او حمایت هند درخواست می شود در اصلاح شورای امنیت سازمان ملل متحد (UNSC) و ما رئیس جمهور تهمت خواستار دهلی نو و کانبرا به بخشی از G7 اجلاس در این سال پس از “نهادهای بین المللی باید پاسخگویی به تقاضای در حال حاضر جهان”

هر دو کشور نیز با همکاری با یکدیگر در Financial Action Task Force (FATF) با بری O’Farrell گفت: “ما از هند و موقعیت و در ادامه به نگرانی برای کسانی که به حمایت مالی برای ترور”.

تکرار استرالیا موضع در هنگ کنگ و جنوب دریای چین فرستاده گفت: “هنگ کنگ شهروندان مشروع نگران و قانون جدید که بر آنها تحمیل شده” با کانبرا نگران بیش از استفاده از “دریایی شبه نظامیان” در منطقه در دومی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de