هند تصویب هیدروکسی کلروکین سفارشات برای سه کشور

هند با توجه به سیگنال سبز به منظور از هیدروکسی کلروکین (HCQ) مواد مخدر از سه کشور — ایالات متحده (US) اسپانیا و استرالیا است. همه این کشورها تا به حال به منظور قرار داده شده برای این دارو پیش از آن.

دولت آمریکا از نظر ‘هیدروکسی کلروکین’ به عنوان یک بازی در حال تغییر مواد مخدر برای مقابله با COVID-19 بحران اگر چه هنوز هم وجود دارد هیچ اجماع در جامعه پزشکی در استفاده از آن. هند بزرگترین تولید کننده هیدروکسی کلروکین (HCQ).

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در واکنش به هند به متهور به ما سفارش برای HCQ. در یک توییت گفت: “زمان فوق العاده ای نیاز به حتی نزدیک همکاری بین دوستان است.” ضمن تشکر از “و مردم” برای تصمیم گیری در HCQ او گفت که این اقدام “فراموش نمی شوند!” تمجید مودی رئیس جمهور ایالات متحده گفت: “با تشکر از شما نارندرا نخست وزیر, برای شما رهبری قوی در کمک به نه تنها هند بلکه بشریت در این مبارزه!”

به ویژه نخست وزیر مودی و رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخن گفته بود در مارس 4 و موضوع بحث شده. آن را به دنبال داشت تا مکالمات بین وزیر امور خارجی S Jaishankar و وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo در مارس 6 و یک مکالمه بین وزیر امور خارجه Harsh Vardhan Shringla و آمریکا معاون وزیر امور خارجه, Stephen E. Biegun در 8 آوریل.

هر دو جانب در مورد راه به آمپر تا COVID-19 همکاری و اطمینان حاصل شود که دسترسی به داروهای ضروری و تجهیزات پزشکی رخ می دهد بین دو کشور همراه با به اشتراک گذاری بهترین شیوه ها و اطلاعات است.

Jaishankar صحبت Marise پین و Arancha گونزالس خود را در استرالیا و همتایان اسپانیایی به ترتیب در روز چهارشنبه در مورد COVID-19 بحران از جمله مذاکرات در HCQ سفارش. اسپانیا در حال حاضر به منظور قرار داده شده برای مواد مخدر در دو ماه پیش از هند است.

در اوایل این هفته به هند اعلام کرده بود که آن را با مجوز HCQ به کشورهای همسایه و سازمان ملل به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر. در صادرات تعهدات بوده که قرارداد یک MEA بیانیه آمده است که “سهام موقعیت می تواند اجازه می دهد ما” شرکت برای پاسخگویی به آنها.

هند به درخواست های دریافت شده از 30 کشور برای HCQ از هر بخشی از جهان از جمله خلیج فارس و مالزی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de