در آنچه به اشتباهترین روز احمق آوریل شوخی در حافظه اخیر, عمومی دشمن اذعان می کند خود را از فروپاشی جعل


Illustration for article titled In What Has To Be the Dumbest April Fools Day Prank in Recent Memory, Public Enemy Admits Their Breakup Was a Hoax

عکس: اتان میلر (گتی ایماژ)

من نفرت April Fools’ Day.

هر سال دوست و دشمن به طور یکسان به طول مضحک به فریب و فریب عموم مردم برای تنها هدف ما بالا بردن فشار خون—به عنوان اگر سیاه مردمی ندارد و به اندازه کافی گه به نگرانی در مورد آن. اما واضح است که در کنار نقطه پس در حال حاضر ما رپ افسانه Chuck D و عطر و طعم Flav آشکار است که خود را دوستداران تف در ماه مارس بخشی از یک جعل استادانه درست شده بیش از حد.

تبلیغات

همانطور که من قبلا گزارش شدهکه dynamic duo سقوط کرد بیش از Flav به امتناع از شرکت در یک برنی ساندرز تجمع در مارس 1:

ظاهرا احساس نمی برن Matthew S. Friedman طعم Flav وکیل متهم برنی از جرقه “جعلی انقلاب” و “ترویج” نادرست روایت است که این گروه حمایت خود را از مبارزات انتخاباتی برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری” با توجه به نامه ارائه شده به بیلبورد.

“ما آگاه شده اند که عطر و طعم را bandmate و دشمن co-creator, Chuck D, تایید کرده است, برنی ساندرز’ نامزدی برای ریاست جمهوری و برنامه های به اجرا در آینده ساندرز رالی” فریدمن نوشت. “در حالی که چاک است که قطعا به بیان دیدگاه های سیاسی خود را به عنوان او می بیند مناسب—صدای او به تنهایی صحبت می کند برای دشمن است.”

این البته باعث توییتر سخنرانی دراز وشدیداللحن از Chuck D و منجر به Flav را پس از آن اخراج از این گروه است.

“دشمن و دشمن عمومی رادیو خواهد شد در حال حرکت رو به جلو بدون طعم Flav. ما از او تشکر می کنم برای سال های خود را از خدمات و برای او آرزوی خوب” دشمن عمومی نوشت: در یک بیانیه.

تبلیغات

اما ظاهرا تمام شد نه چه به نظر می رسیدبه عنوان چنگال گزارش که همه چیز فقط چند روز احمق آوریل مزخرف به طبل توجه با صدای بلند به اندازه کافی نیست, آلبوم جدید از Chuck D ‘ spinoff گروه دشمن رادیو.

طی مصاحبه ای با طالب بیش از حد ، خود مردم حزب , پادکست, چاک D. گذاشته چگونه این مسخره گریه برای جلب توجه با الهام از اورسن ولز’ بدنام جنگ دنیاها جعل:

“ما در حال حاضر صحبت در مورد این از قبل. دشمن عمومی رادیو رفت تا [در ساندرز رالی]. وکیل فرستاده متوقف و دست بردارد. گفتم: “خوب حرکت می کند.’ سپس عموم: ‘شما نمی لعنتی” شکایت دوباره به من.’ او نمی suin’ من. اما من می توانم آن را می گویند! اگر مردم اشتباه است در مورد این که هر چه آنها gonna be اشتباه در مورد آنچه که یک طرح دعوی در دادگاه و چه چیزی نیست. ‘Yo مرد شما تحت پیگرد من دوباره عموم? رونق. برو که. شما در حال اخراج شخص. این آخرین چیزی است که با شما است.’ OK. ما می دانستیم چه بود میخوام آمده است. من نمی sayin’ آن را جعل من داره می گه که هدف اصلی است برای جلب توجه شما و نه بازی توجه اما شما به توجه.”

تبلیغات

متعجب?

چاک نیز آن را یک نقطه به تایید می کنند که بله Flav است که هنوز هم بخشی از گروه و عمومی جدید دشمن آلبوم بوده و در آثار پس از فوریه.

تبلیغات

“او نمی تواند او را یک شریک. شما نمی توانید آتش همکاران. شما فقط راه رفتن به دور از اونا,” او گفت:. “وجود دارد یک انتخاب چند که نمی دانیم—که من تا به حال به شما اجازه می دانم که من و Flav شده اند بهتر از همیشه است.”

او افزود: “ما takin’ روز اول آوریل. We takin’ بیش از آن. آن را مارس Flav چاک روز است.”

Ummm خوب است.

آیا من ذکر من نفرت April Fools’ Day?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im