در واقعی سفید ناجی, مد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام بورس برای نجات دانش آموز سیاه و سفید از ‘شکست دولت مدارس تنها او در حال حاضر می رود به مدرسه منشور


عکس: Tyger ویلیامز/عکاس

باید آن را روشن بیشتر همه در حال حاضر که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگ آسهinity برای نشان دادن امریکا چقدر محبوب او هستمong “سیاه پوستان.” این است که به سادگی می گویند که مرد دوست دارد راهپیمایی چهره های سیاه و سفید در اطراف سیاسی مراحل به عنوان یک راه گفت: “نگاه سیاه و امریکا نگاه کنید که چگونه من به کمک شما خیلی!” یا * * * * در من خانم Millie صدا* “من همیشه خوب به شما مردم است.”

شاید به همین دلیل در دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه او را انتخاب فیلادلفیا 4 گریدر Janiyah دیویس به پوستر فرزند خود را برای مدرسه انتخاب جنبش و ملت گفت که او در میان هزاران نفر از کودکان که “به دام افتاده در شکست دولت در مدارس” و که او را در گذشته دریافت یک بورس تحصیلی برای حضور در مدرسه از او را انتخاب است. تنها مشکل ؟ Janiyah در حال حاضر حضور در یکی از مهمترین acclaimed و پس از منشور مدارس در شهرستان خود را.

تبلیغات

با توجه به این Philadelphia Inquirer, Janiyah آزاده ریاضی, علم و تکنولوژی, جامعه, مدرسه منشور سوم شده است و یک دانش آموز وجود دارد از ماه سپتامبر ماه قبل از کاخ سفید دعوت او و خانواده اش به عنوان مهمانان ارجمند به دولت از اتحادیه.

از Philadelphia Inquirer:

دکل سوم باز در پاییز در gleaming تسهیلات در محل سابق تاج چوب پنبه & مهر و موم ستاد در شمال شرق فیلادلفیا بخشی از منشور شبکه بسیار محبوب است که این مدرسه دریافت 6,500 برنامه های کاربردی برای 100 نفر در سال آینده. مثل همه منشور آن را به طور مستقل اجرا شود اما بودجه توسط مالیات دهندگان — به این معنی که Janiyah و 900 دانش آموزان در مدرسه را پرداخت شهریه.

پس چرا تهمت می انتخاب این دختر بچه که به وضوح نمی کند و نیاز به کمک خود را باقی می ماند تا حدودی از رمز و راز است. (منظورم خارج از این واقعیت است که او سیاه و سفید-saviorism باعث می شود همیشه برای خوب اپتیک در سیاست مدرن.) حتی مادر او باد از شمال فیلادلفیا, معلم, دستیار Stephanie Davis, doen کاملا به نظر می رسد به درک.

در مصاحبه روز شنبه, دیویس گفت که او موفق به دریافت یک تماس چند هفته پیش از شرکت اصلی در Janiyah سابق مدرسه اولنی مدرسه مسیحی گفت که کسی که تماس گرفته بودند او درخواست در مورد دانش آموزان با مسائل مالی که “ممکن است برای کمک هزینه تحصیلی است.” Janiyah با حضور اولنی مسیحی که در آن tuistion است $5,200 برای دانش آموزان ابتدایی برای اولین بار از طریق سوم نمرات. دیویس گفت دخترش دریافت بخشی از کمک هزینه تحصیلی اما آن را هنوز هم یک مبارزه به استطاعت. بنابراین Janiyah انتقال به دکل های سوم و پس از او پذیرفته شد وجود دارد در تابستان گذشته.

تبلیغات

بنابراین پس از Janiyah شد و در حال حاضر راه اندازی در یک مدرسه بزرگ آن کمی سردرگم به دیویس که او یک تماس از واشنگتن دعوت او به کنگره.

“من نوع مردد برای پاسخ به. من فکر کردم این یک کلاهبرداری,” دیویس گفت: در این طرح بزرگ از چیزهایی که من خیلی مطمئن نیستم او اشتباه بود). او گفت که او نمی کاملا به آن اعتقاد دارند تا زمانی که او موفق به دریافت یک ایمیل رسمی تایید که او و Janiyah دعوت شده بودند به دولت از اتحادیه.

تبلیغات

حتی به عنوان او نشسته در مقابل رئیس جمهور در میان هزاران نفر, دیویس گفت: او تا به حال هیچ ایده او و Janiyah خواهد بود به نام مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سخنرانی. او گفته شده بود وجود دارد امکان از دخترش دریافت بورس تحصیلی, اما “من هرگز نمی دانستند که آن را برای رفتن به این,” او گفت:.

در اینجا چیزی است که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: زمانی که او ذکر آنها در گفتار خود:

“برای بیش از حد طولانی بی شماری از کودکان آمریکایی به دام افتاده اند در شکست دولت مدارس”

تبلیغات

“برای نجات این دانش آموزان گفت: 18 متحده در حال ایجاد برنامه های بورس تحصیلی — “آنقدر محبوب است که ده ها هزار نفر از دانش آموزان باقی می ماند در لیست انتظار.”

“یکی از این دانش آموزان است Janiyah دیویس یک چهارم گریدر از فیلادلفیا. Janiyah مادر, استفانی, یک پدر و مادر تنها. او را از انجام هر کاری به دختر او آینده ای بهتر است.”

تبلیغات

اول از همه, شما می دانید Davis نمی مانند, متوسط, سیاه, مامان و اگر او به کار گرفته همه که صمیمانه. مادر من خواهد بود آماده به فریاد خود را برای گفتن در تمام کسب و کار خود را در مقابل پنج نفر او نمی داند چه رسد به کل کشور. اما دیویس گفت: (حداقل به خبرنگاران گفت) که او “واقعا شگفت زده” و “افتخار.”

Tکفل ادامه داد و گفت که به دلیل یک بورس تحصیلی شخصا پرداخت می شود وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos, به رییس جمهور گفت: Janiyah شنبه شب “شما به زودی به سمت مدرسه خود را انتخاب کنید.”

تبلیغات

دیویس در حالی که به ظاهر سپاسگزار از دعوت او می گوید هنوز هم نمی فهمم چرا دختر او انتخاب شد برای scholarship.

“من مشاهده نمی دکل به عنوان یک مدرسه شما می خواهید برای دریافت کردن در همه. به نظر من آن را به عنوان یک فرصت بزرگ است.

تبلیغات

آنجلا Morabito یک سخنگو برای وزارت آموزش و پرورش نیز پرسید که چرا Janiyah انتخاب شد در حال حاضر با وجود حضور در بالا انجام منشور مدرسه و او گفت: “آموزش و پرورش آزادی است در مورد رفتن به بهترین مدرسه برای فرزند شما. حتی ‘بهترین’ مدرسه به عنوان رتبه توسط آمار و میانگین نیست بهترین جا برای هر کودک. هر یک از 50,000 بچه ها در حال انتظار برای یک فرصت جدید در پنسیلوانیا نیاز های مختلف و اهداف و اجازه دهید به تنهایی میلیون ها نفر از دانش آموزان در سراسر امریکا گیر کرده در یک مدرسه که برای آنها مناسب نیست.”

منظورم این است که مطمئن است که می تواند آن را. یا آن را می تواند باشد که تهمت نمی در واقع نیاز Janiyah پذيرش خود را به بورس تنها صورت خود را.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de