عکس: TIMOTHY A. کلاری/AFP (گتی ایماژ)

امروز در آب خیس, اخبار پیدا کنیم و یک بار دیگر زمانی که پلیس در حال ارسال به هدف شهروندان در تصادفی, سیاه و لاتین مردم را اکثریت نمایندگی قربانی. ملت دیدم یک مثال از این در قالب شهر نیویورک توقف-و-frisk سیاست بود که برای اولین بار نظارت سپس شهردار و در حال حاضر آمریکا نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ و هدفمند سیاه پوست و لاتین افراد نامتناسب با هر نقطه از 70 به 90 درصد در طول آن وجود ندارد.

خوب در حال حاضر ما شاهد همان نوع سفر شکار انجام دوباره این بار در نیوجرسی.

تبلیغات

با توجه به تحقیقات توسط NBC New York من-تیم افسران در شمال نیوبرانزویک اداره پلیس هدفمند سیاه پوست و لاتین محله در راستای تحقق بلیط سهمیه و رک تا اضافه کاری پرداخت. این انجام شد مطابق با غیر رسمی سیاست بود که به طور گسترده ای درک در اداره پلیس می گویند. و فقط در مورد شما فکر می کنید من بود که اغراقی در انتخاب من از واژه “سفر شکار” این عمل از دهها بود به معنای واقعی کلمه به نام “شکار در مرز” به عنوان تمرین انجام شد در مرز بین شمال و نیوبرونزویک و دیگر جاده ها که اقلیت های شناخته شده برای سفر به شدت.

افسر Mike Campbell صحبت با من-تیم مورد این infuriatingly نژادپرستانه, کون گه, در این تمرین که در ادامه برای تقریبا یک دهه با توجه به NBC News.

تبلیغات

“برای هر 40 بلیط نوشته شده است که می تواند حداقل 4 ساعت اضافه کاری حتی اگر شما به پایان رسید تا رفتن به دادگاه برای پنج دقیقه” کمپبل گفت:, و اضافه کرد که هیچ مقام رسمی سیاست تنها یک نانوشته درک در بخش.

یکی دیگر از افسر که خواست من-تیم برای پنهان کردن هویت خود گفت: “بچه ها رفتن بیرون. آنها رقابت برای چگونه بسیاری از بلیط هر مرد می تواند.”

تبلیغات

های مختلف پلیس نیز ناشناس گفت: در اشاره به عمل نابکار moniker“آنها گفت: آنها در حال رفتن به شکار. شما رفتن به دادگاه ترافیک و شما تاثیر. 90 درصد از مردم شما می بینید وجود دارد سیاه پوستان و لاتین.”

اگر خاطرات واقعی ماموران اعتراف به این فاحش اعمال نمی شد به اندازه کافی به شما شاش تمام راه را خاموش 24 ساله Najaer قهوه ای, یکی از چندین تکرار قربانیان غیر رسمی سیاست صحبت کرد که به خبرنگاران صحبت در مورد چگونه زندگی خود را به عنوان از خط خارج شده است آن را پس از او با صدور بلیط بیش از یک کمربند در ابتدا قبل از آن افزایش یافت بیش از دست رفته دادگاه تاریخ است.

تبلیغات

“من تا به حال یک حکم است که من نمی دانم,” او گفت:. “برگشتم از مدرسه. کشیده شدم بیش از آنها قفل شده است به من.”

مجوز خود را لغو شد مدت کوتاهی پس از.

“من یک ماشین — تا به حال یک ماشین. نمی توانید از آن استفاده کنید چون من اصلا مجوز” براون گفت: و اضافه کرد که مادر بزرگ خود را در حال حاضر به او را در همه جا.

تبلیغات

افسر کمپبل گفت: او آنقدر آشفته آنچه که او از دیدن او در بخش که او شروع به پر کردن آزادی اطلاعات درخواست. او می گوید که در اجرایی جلسه شورا در پاییز سال 2009 وجود دارد بحث و گفتگو در “چرا بلیط نوشتن بسیار پایین است.” 

“این زمانی است که شما شروع به شنیدن بیشتر از نوشتن احضاریه,” کمپبل گفت:.

یک همکار افسر افزود: “به منظور برای بچه ها برای رسیدن به این سهمیه سریع تر آنها را در رفتن و نوشتن ‘نور پلاک,’ “پلاک قلاب,’ ‘چراغ جلو از’ ‘چیزی آویزان از آینه.'”

تبلیغات

به مسائل بدتر (چرا که ممکن است جای تعجب) برخی از افرادی که مورد هدف قرار گرفتند می گویند که آنها دریافت شده چند بلیط پس از یک توقف. از NBC New York:

چند نفر در ترافیک دادگاه گفت: من-تیم آنها دریافت چندین بلیط در طول یک توقف و اظهار داشت: همه آنها طول کشیده در محله است که پلیس ما صحبت کرد و به عنوان یک نخست “شکار” locations.

این ادعا از شمال نیوبرانزویک افسران اکو کسانی که ساخته شده توسط اعضای NYPD 12: 12 شهر نیویورک افسران است که شکایت این اداره در سال 2016 بیش از اتهام نژادی سهمیه. یک کارآگاه گفت: من تیم: “در پایان ماه شما به شکار برای سیاه پوستان و اسپانیایی است.” NYPD تکذیب سهمیه تا کنون وجود داشته است.

کمپبل گفت: پاداش برنامه های تشویقی در شمال نیوبرانزویک به صورت جدی آغاز شد در سال 2010 و ادامه داد: تا 2018 هنگامی که خبر شکست مشابه پاداش رسوایی مربوط به پالیسیدز پارک وی ،

“پیامدهای هنوز هم احساس می,” او گفت:. “برخی از مردم هنوز هم حکم. برخی از آنها هنوز پرداخت احضار برخی تجربه کرده اند به حالت تعلیق در آورده و یا آنها خود را از دست داده است.” وی افزود: او معتقد است که اقلیت محله ها هنوز ناعادلانه هدف اجرای. 

تبلیغات

سوال اصلی در حال حاضر است: وجود خواهد داشت هر گونه عواقب برای هر افسران درگیر در این طرح و یا اگر مردم قربانی و هنوز هم تحت تاثیر قرار از آن خواهد شد رها از بار خود را.

در یک مصاحبه تلفنی با آنeamشهردار فرانسیس Womack سوم گفت: “بر اساس آنچه شما در حال گزارش من مجاز تحقیقات مستقل. اگر احضار شدند و هدفمند در هر جامعه خاص که مشخص خواهد شد از طریق یک بررسی. ما انجام خواهد داد هر چه طول می کشد برای رسیدن به حقیقت است.”

تبلیغات

در بیانیه منتشر شده روز شنبه, NBPD (در سمتچشم شایسته caucacity حالت) گفت: من تیم را گزارش “نتواند به داستان گرد افسران متعادل شمال نیوبرانزویک اداره پلیس است.”

گروه مقامات با اشاره به اتهامات دهها که شده بود مورد بررسی قرار در ماه اکتبر توسط Middlesex County دادستانی که (گفته) کشف هیچ فعالیت های جنایی. آن همچنین با اشاره به بیانیه ای از شهردار Womack در پاسخ به این بررسی است.

تبلیغات

“می گویند که در ایالات متحده راننده پروفایل هدف یا بلیط سهمیه در ادارات پلیس هرگز اتفاق افتاده و یا اتفاق نمی افتد این است که ریاکارانه و توهین یک هوش” Womack گفت. “زمانی که هر کسی نشان می دهد که این اتفاق می افتد در شمال نیوبرانزویک اتهامات هستند جدی گرفته شود.”

منظورم این است که خود را افسران در حال گفتن یک داستان متفاوت است اما من مطمئن هستم که آنها برخی از انگیزه مرموز به دروغ. *چشم-رول*

تبلیغات

Kesi فاستر سخنگوی جوامع آمریکا برای پلیس اصلاحات گفت: ان بی سی نیوز که NBPD “مانند بیش از حد بسیاری از ادارات پلیس در سراسر کشور است و تهدید امنیت و دیگر جوامع از رنگ توسط هدف قرار دادن آنها را برای پر کردن سهمیه. کاهش این جوامع را به شماره برای پر کردن یک سهمیه غیر انسانی و غیر قابل قبول” گفت: پرورش. “ما باید به یاد داشته باشید که با هر سوء استفاده پلیس تعامل عواقب بیش از حد اغلب شامل تحقیر و ترس و خشونت.”

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im