در پست-COVID جهان کتاب خود را به عادات مرور تغییر خواهد کرد

در پست-COVID جهان کتاب خود را به عادات مرور خود را با تغییر شیوه زندگی

به روز رسانی: 28 ژوئن 2020, 07:41 IST | جین Borges | بمبئی

بمبئی فروشگاه ها می گویند lounging و خواندن دیگر تشویق شود. خریداران تنها اجازه داده می شود مدت زمان محدود بین قفسه ها

Kitab Khana at Fort is presently only open for pick-up and deliveries. Starting next month, they will be allowing five visitors at any given time, to browse books at the store. Pic/ Bipin Kokate

Kitab Khana در قلعه در حال حاضر تنها برای وانت و تحویل. با شروع ماه آینده آنها خواهد بود, اجازه پنج بازدید کنندگان در هر زمان داده شده به فهرست کتاب در فروشگاه. عکس/ Bipin Kokate

برای یک بعد از ظهر چهارشنبه Kitab Khana است به طرز مرموزی هنوز. یک ساعت گذشت و هیچ مشتری چرخش درب آن حتی اگر قلعه که در آن کتابفروشی واقع شده است یک زودگذر فاصله از یاد بانو فلور معمولا هیچ جایی حتی به پارک یک ماشین. بیکار chit-chat, آهسته حرکت از خوانندگان از یک قفسه به دیگری و ملایم برروی آن بکشید از صفحات جایگزین شده است با سرد سکوت است. اولین مشتری از روز می رسد تنها در 2 ساعت. او سریع دما را بررسی کنید و دست sanitising معمول اما به جای غواصی به دریا از کتاب او سر به ضد. نام یک عنوان کتاب توسط مشترک خریداری شده است و او در کمتر از پنج دقیقه. Kitab Khana به طور منظم خواهد شد می گویند که آنها سرقت شده از مشترک صمیمیت. اما Jagath Tekkatte chief operating officer از کتابفروشی که باز در ژوئن 8, برای وانت و تحویل فقط, دلایل “در یک زمان مثل این ما نمی توانیم شانس.”

کتابفروشی در حال حاضر سرنشین دار توسط یک تیم از دو همراه با یک گارد امنیتی. در حالی که این سازمان پرداخت نزدیک به 3,000 تومان روزانه به ترتیب برای رفت و آمد از کارکنان خود و مشتریان استفاده می شود که به صرف ساعت ها و گاهی حتی تمام روز در اتاق محل هستند و چند دور بین. واتساپ شماره نیز به اشتراک گذاشته شده برای خوانندگان خود را به محل سفارشات و تحویل couriered در عرض 24 ساعت. “باز کردن فروشگاه به معنای هرگز به یک تصمیم گیری کسب و کار. ما شور و شوق سرمایه گذاری” سهام Tekkatte. در عین حال در یک پست COVID-19 جهان, جایی که آن را ترک booklover برای آنها مرور, مطالعه و lounging در حال تجربه ذاتا وابسته به یک کتابفروشی?

Ranjit Hoskote
Ranjit هسکت

شاعر فرهنگی, نظریه پرداز و منتقد هنری Ranjit هسکت می گوید: کتابفروشی است “نه فقط ابزاری در محل که در آن شما را به کشف و خرید کتاب, آن را نیز یک فضای اجتماعی”. “شما ملاقات دوستان و خوانندگان همکار و بحث و گفت و گو و تبادل افکار. این یک بزرگتر بیان خود است. اما مانند ما در حال از دست دادن از دیگر فضاهای اجتماعی با توجه به مستند این یکی در خطر است بیش از حد.”

Tekkatte اذعان می کند که آنها شده اند دریافت تماس به خصوص از کاربران برای باز کردن فروشگاه برای مرور خصوصی. “اما ما قرار داده اند در بسیاری از فکر به چگونه ما می توانیم این را یک تجربه امن را برای هر دو کارکنان ما و خوانندگان.” وجود دارد اما برنامه ای برای باز کردن فروشگاه به پنج نفر در یک زمان با شروع ماه آینده. “ما به اندازه کافی فضا از جمله نیم اشکوب را در حداقل 10 نفر در یک زمان و هنوز هم حفظ, اجتماعی, فاصله, اما ما می خواهم برای شروع در یک روش مرحله به مرحله.” احتمال صف های طولانی مشتریان ممکن است لوکس از صرف وقت با کیفیت در فروشگاه. “که به بزرگترین چالش ما نمی توانیم مردم را به صبر در خارج به طور نامحدود بنابراین ما باید به درخواست مشتریان به صرف بیش از نیم ساعت در داخل.”

Book

آیا این هدف شکست یک کتابفروشی مراجعه کنید). به حدی بله احساس Trushant Tamgaonkar مدیر اجرایی عنوان امواج. این Bandra کتابفروشی باز برای مشتریان در تاریخ 5 ژوئن. با پوشیدن یک ماسک و درجه حرارت کنترل و دست sanitisation ساخته شده اند اجباری است. “در ابتدا مشتریان مردد به راه رفتن در آنها می خواهم تماس به ما کارکنان و سفارشات خود را از داخل ماشین خود,” او به یاد می آورد. اما در طول چند روز گذشته مردم کمتر شده است با احتیاط. “قبل از همه گیر آنها می خواهم به صرف زمان طولانی در داخل اما در حال حاضر آنها را در عرض 20 دقیقه. که در واقع خوب با ما. ما می خواهیم آنها را به درک وخامت اوضاع. اما ما نه توقف آنها را از برداشتن یک کتاب و خواندن است. اگر من محدود کردن آنها را از در حال دیدن سایت خود را در آنها خاموش است. پس از همه آنها باید گزینه. آنها به سادگی می توانید خرید کتاب آنلاین نیست.”

Both, Happy Book Stall and Title Waves in Bandra are now open for readers. Wearing a mask, temperature checks and hand sanitisation have been made compulsory. PICS/SHADAB KHAN
هر دو شاد و غرفه کتاب و عنوان امواج در Bandra در حال حاضر باز برای خوانندگان. با پوشیدن یک ماسک و درجه حرارت کنترل و دست sanitisation ساخته شده اند اجباری است. عکس/ Shadab خان

Krutarth Jerajani صاحب 73 ساله مبارک غرفه کتاب در Bandra که با وجود رقابت از کتابفروشی ها در حومه شهر برد به دلیل حمایت از این وفاداران می گوید: اگر چه او اجرا می شود یک فضای کوچک او تا به حال به مبارزه با اجتماعی فاصله. “حتی پیش از آن ما تا به حال تنها حدود سه نفر در هر نقطه داده شده است. که همچنان ادامه دارد. در واقع پدر و مادر شده اند در آینده به فروشگاه با بچه های خود را و صرف مقدار زیادی از زمان در اینجا. بر خلاف داستان شما به سادگی نمی تواند انتخاب کنید تا یک غیر داستانی عنوان یا کتاب کودکان, درست کردن قفسه و راه رفتن. خوانندگان ترجیح می دهند مرور قبل از ساخت که انتخاب نهایی. و ما می خواهیم به آنها که آزادی است.” گرانت کتابفروشی در سانتا کروز نیز زیر بدون توقف-بازدید کنندگان سیاست می گوید Herin Keniya مدیر فروشگاه. “ما سه بار در هفته و پاسخ خوب بوده است. شده است وجود دارد بسیاری از خرید عمده و من فکر می کنم چرا که آنها در حال حاضر زمان به عنوان خوانده شده بیش از حد.”

در ضمن دست دوم کتابفروشان نیز مجبور به دوباره اختراع مدل های کسب و کار برای اطمینان حاصل شود که خریداران همچنان به عنوان خوانده شده. Pravin سوبرامانیان بنیانگذار جمعی SwapBook!, می گوید که او همیشه سعی کردم به خرید “پایدار دست دوم فروشندگان”. یکی از کتابفروشان هیتلر ندار که تا به حال یک کتاب باز غرفه در Matunga تبدیل شده به WhatsApp برای فریب کاربران خود. “من فکر می کنم آن را یک ایده فوق العاده است. چاشنی خوانندگان نمی خواهد اجازه دهید این مستند به آنها را دریافت کنید. ایده خواندن باید به عاشقانه آنجا که عملکردی است.”

Suhit Kelkar
Suhit Kelkar

صرف نظر از تمام این اقدامات گرفته شده توسط کتابفروشی ها به دیدار شاد و امن یک نویسنده و روزنامه نگار مستقل Suhit Kelkar احساس می کند که booklovers را از دست انجام چیزهای کوچک است که ما قبلا در زمان لذت در. “گاهی اوقات آن است که تقریبا یک لذت گناه که اگر آن را یک کتاب جدید شما آن را انتخاب کنید و یک بوی صفحات. من هم نمی بینم خودم lounging اطراف غوطه ور شدن در جو و ریخته گری یک نگاه برای دیدن اگر کسی آشنا من می دانم که وجود دارد.”

هسکت می گوید که قوانین اجتماعی فاصله به راحتی می توان به فضاهای مانند گالری و موزه و کتابفروشی ها. “بنابراین ما باید سعی کنید و خودداری از سیاست های تهاجمی. ما باید نسبت به مسائل فرهنگی.” Kelkar می افزاید: “کتابفروشی هرگز معاملاتي فضا برای من آن را از یک محل تغذیه و معاش. اما به دلیل قوانین جدید تجربه ممکن است خدشه دار کمی. من امیدوار هستم که همه چیز را تغییر ندهید اساسا اما من از ترس آنها خواهد شد.”

در سمت تلنگر,

در اوایل این هفته, انگلیسی, کتاب, غول خرده فروشی Waterstones است که فروشگاه ها در سراسر انگلستان و بخش هایی از اروپا صادر عذرخواهی به هنرمندان بعد از آن به تازگی بازگشایی شاخه شروع نمایش کتاب های عقب به جلو به طوری که مرورگر می تواند خواندن پاراگراف بدون آن برداشته است. این حرکت همانطور که در گزارش گاردین انگلستان تا به حال ناراحتی بسیاری در جهان چاپ و نشر که احساس کردند که آن را ساخته شده از “کتابفروشی را تجربه کمتر لذت بخش”. Herin Keniya از گرانت می گوید که او نمی خواهد در نظر گرفتن حرکت شبیه به این. “من مطمئن هستم که اگر آن را یک ایده عالی است. از تجربه من, من می دانم که خوانندگان به دنبال عناوین جدید معمولا کشیده به جلد اول. فقط نمایش بخشی که به جان کلام این کتاب و نه حتی عنوان نمی خواهد هر هدف خدمت می کنند. آن ممکن است قرار دادن کردن خوانندگان است.”

Devangana داش ارشد, طراح, Penguin Random House هند می گوید: “بسیاری از تحقیقات و conceptualising می رود به طراحی چهره از یک کتاب, و آن را به صحبت می کنند به یک خواننده در یک بار نگاه دشوار است اختصاص داده شده کار ما کتاب طراحان انجام دهد. کتابفروشی ها را که تجربه ملموس است که ارزشمند است و هیچ چیز جایگزین آن است.” با این حال او می گوید که اگر برای یک دوره کوتاه این صنعت به انطباق با جدید sanitised جهان “که در آن جلد طراحی شده است با هدف فروش آنلاین مخاطبان و پشت جلد بسته بندی بیشتر کتابفروشی پسند” نباید آن را به عنوان دیده می شود غیر قابل تصور است. “همه کتاب ها نمایش داده می شود خود را مقابل چهره به هر حال اکثر خوانندگان بستگی دارد انباشته برآمدگی. Blurbs hardbacks عمدتا flapped داخل ژاکت و ممکن است ما را به تحریریه تصمیم گیری را به گزیده ای در پشت جلد آن نیز صرفه جویی خوانندگان اعمال به عنوان خوانده شده از طریق دیگر blurbs. کتابفروشان می توانید با استفاده از یک کارت شاخص نمایش داده شده در زیر این کتاب به فروش امتیاز و کتاب را سبک” خط تیره نشان می دهد.

60-20 دقيقه
کاهش میانگین مدت زمان صرف شده توسط مشتریان در عنوان امواج Bandra

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net