در خود واژه ها: اقامت در انزوا بخش

در خود واژه ها: اقامت در انزوا بخش – شیوه زندگی

به روز شده: Apr 05, 2020, 13:07 IST | Gitanjali Chandrasekharan | بمبئی

Sneha Sharma, 25 ساکن در یک SoBo بیمارستان که در آن یک دولت از هنر جداسازی بخش برای COVID-19 بیماران راه اندازی شده است, در زندگی چه چیزی به ارمغان آورده است او در دو هفته گذشته

Dr Sneha Sharma, along with two other resident doctors, volunteered for duty in the isolation ward. She says spending long hours in the Personal Protective Equipment suits, can prove to be frustrating but she tries to keep her focus on the goal

Dr Sneha Sharma, همراه با دو نفر دیگر ساکن پزشکان داوطلب برای انجام وظیفه در انزوا بخش است. او می گوید: صرف ساعت های طولانی در تجهیزات حفاظت شخصی مناسب می تواند به اثبات می تواند خسته کننده باشد اما او تلاش می کند تا به نگه داشتن تمرکز بر روی هدف

پس از اتمام من مدرک MBBS دو سال پیش من شروع به کار به عنوان یک مقیم در 2019 شد ارسال شده در, در گروه بیمار در بخش است.

شخصا برای من وجود دارد هرگز یک aha لحظه ای که متوجه شدم که من می خواستم برای تبدیل شدن به یک دکتر. من خوب دانشگاهیان و به نظر می رسید مانند یک انتخاب طبیعی. و تا کنون این کار رضایت بخش بوده است و با هدف. هنگامی که یک بیمار یا بستگان قدردانی آنچه شما باید انجام دهید این احساس خوبی است.

وظایف ما در بیمارستان در گروه بیمار است که به بیماران علامتی درمان خود را دریافت کنید و آزمایش خون انجام می شود و هماهنگ با مشاوره دکتر.

چند هفته پیش زمانی که دولت اعلام کرد که بیمارستان های خصوصی نیز باید برای راه اندازی جداسازی بخش برای درمان COVID-19 مشکوک و تایید بیماران ما دولت به نام resident پزشکان و گفت: این امر نیاز به ما برای این کار است. من به همراه دو نفر دیگر داوطلب. هنگامی که شما تصمیم به تبدیل شدن به یک دکتر این همان چیزی است که شما ثبت نام برای. Coronavirus بسیار عفونی ویروس اما برای انکار خدمات در این زمان خواهد بود در برابر اخلاق حرفه ای است.

اما این تنها زمانی بود که ما شروع به آموزش است که ما متوجه چه خطرناک است این واگذاری شد. بخش بزرگی از آموزش با تمرکز بر چگونه برای به دست آوردن در داخل و خارج از تجهیزات حفاظت شخصی. این شبیه به Hazmat مناسب بودن مورد استفاده در چین است ، آنها از دو نوع قابل استفاده مجدد و یکبار مصرف. ما با استفاده از آنهایی که قابل استفاده مجدد از آنها آسان تر برای کار با زمانی که شما در حال پوشیدن آنها برای ساعت های طولانی. علاوه بر آن زمانی که شما وارد بخش شما را مجبور به پوشیدن ماسک برای پوشش چشم خود را یک N95 ماسک و دستکش فقط در مورد یک لایه اشک است. آموزش تا حد زیادی برای مناسب. چگونه به پوشیدن و حذف آنها را بدون تماس با عفونت است. هنگامی که ما حذف مناسب آنها را به یک ماشین که در آن آنها تحت شیمیایی فرایند تمیز کردن.

اما آن را خفه کننده به پوشیدن لباس برای ساعت های طولانی مورد نیاز است. وجود دارد سه نفر از ما در COVID-19 وظیفه در یک زمان و کار ما در هشت ساعت در شیفت.

کار همان است. ما به بررسی این بیماران بررسی گزارش های خود را و چگونه خود را برای اعضای حیاتی و موثر بدن انجام می دهند. در این بیمارستان در حال حاضر ما نه بیمارانی که تست مثبت و در ICU. وجود دارد یکی دیگر از ICU اختصاص داده شده برای موارد مشکوک.

Sharma now lives in the hospital and hasn’t seen her family in two weeks
شارما در حال حاضر زندگی در بیمارستان و دیده نشده خانواده اش در دو هفته

بخش ما شش کارکنان در یک زمان—سه پرستاران دو کارکنان خانه داری و خودم. اگر ما نیاز به کمک دارید با یک مورد ما با هماهنگی با پزشکان ارشد که در دسترس هستند در تلفن. آنها یک بار در روز به بررسی در بیماران است.

وضعیت هر بیمار متفاوت است. برخی وجود دارد که تست مثبت اما نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند. برخی از نیاز به مراقبت های ویژه. ما خود را مدیریت علائم شامل تب (که در این صورت ما در حال پایین آوردن درجه حرارت خود را) تنگی نفس (آنها قرار داده و در هواکش) ،

علائم می تواند تشدید در میان شهروندان ارشد و یا کسانی که با یک موجود از قبل بیماری قلبی. در این گونه موارد عفونت عود و بیمار نیاز به نظارت مستمر.

این وضعیت در هند است که به عنوان شدید به عنوان مثلا در آمریکا یا ایتالیا. هر چه اتفاق می افتد در هند در ماه های آینده ما خواهد شد آن است.
خانواده من زندگی با من اینجا در بمبئی اما من دیده نمی شود آنها را از آنجا شروع کردم واگذاری در این بخش است. آنها نگران بودند که من برای امضا COVID وظیفه بود اما در نهایت تصمیم من.

ما اختصاص داده شده ما اتاق خود در بیمارستان است. اما ما نه در انزوا. ما حرکت در اطراف و رفتن به غذاخوری صحبت کردن با همکاران نگه داشتن فاصله امن. ما گفته شده است به سازمان دیده بان برای علائم ، بیمارستان شده است دنیای من برای دو هفته.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im