امشب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ملت و انجام آنچه او بهترین کند: دروغ و مبالغه و خود آن ها…با اضافه افزایش تقریبا مطمئن تبرئه خود sycophant جمهوری خواه مجلس سنا. آن را تقریبا تضمین شده است به یک shitshow بنابراین اگر شما در حال برنامه ریزی برای تماشای دست و پنجه نرم کردن آلاله.

تبلیغات

اما اگر مثل من شما ندارم برای درد بیشتر جعلی, اخبار مردمی خوب در آرم تلویزیون ارائه یک جایگزین این بعد از ظهر تحویل داده شده توسط هیچ یک دیگر از مورد علاقه ما نماد مد و دوم سیاه جمهور مطرح‘s بیلی پورتر.

“ملت ما با آن مواجه است یکی از بزرگترین بحران های زندگی من. اما در این سال من و شما باید فرصتی برای دوره تصحیح می گوید:” پورتر در تجاوز دولت از اتحادیه. “تا کنون ملت ما جان سالم به در اولین دوره دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما چه کسی می گویند چه مدت دیگری را برای این کشور به دموکراسی و واقعا به کل دنیا ؟” او می پرسد.

در پورتر حدود هفت و نیم دقیقه آدرس او موثر تماس از مغلوب ساختن پیشی جستن برای کثیف و ریاکارانه سگ ماده او رسید در دقیقا چگونه این فاجعه ریاست جمهوری شده است—نه تنها برای هنوز و مورد آزار و اذیت تجاوز+ جامعه اما همه جوامع به حاشیه رانده شده در امریکا و خارج از کشور.

“من می دانم آن را برای تلفن های موبایل چشمگیر,” او می گوید. “اما اگر در حال حاضر زمان برای درام کودک چیست؟”

تبلیغات

درمان? به ورزش ما حقوق شادی در ما انعطاف پذیری و به یاد داشته باشید قدرت ما در پای صندوقهای رای. چرا که به عنوان یک حکیم, سیاه, زن بار خواند: “[ما] زنده خواهد ماند.”

و به عنوان بیلی پورتر به ما یادآوری می کند حتی در صورت نارنجی تهدید به “رده: زندگی ما زندگی می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im