در آخرین آمار به نفت و گاز و صنعت هالی برتون میسازد خاموش 130 کارگران در فورت لاپتون تسهیلات

هالی برتون یکی از بزرگترین میدان نفتی شرکت های خدمات است تخمگذار کردن حدود 130 نفر در دفتر خود در فورت لاپتون.

این شرکت فراهم می کند که fracking و دیگر خدمات به صنعت نفت و گاز گفت: در اطلاع دوشنبه به جوش مقامات شهرستان است که این کار کاهش دائمی خواهد بود. آن گفت: در این توجه کنید که در این زمان آن در فورت لاپتون تسهیلات است که انتظار می رود برای باز بماند.

هالی برتون نیست, پاسخ به سوالات. این شرکت گذاشته 178 کارگران در آن Grand Junction تسهیلات در اکتبر 2019 به عنوان بخشی از نیروی کار کاهش در سراسر منطقه است.

اعلام توسط هالی برتون خدمات انرژی است که در میان چندین توسط شرکت نفت و گاز, زیر, سقوط قیمت نفت که تقاضا کاهش یافته است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس. جنگ قیمت آغاز شده توسط عربستان سعودی و روسیه در اوایل ماه مارس نیز رانده پایین قیمت و منجر به عرضه بیش از حد است که تهدید به تورم فراتر از ذخیره سازی موجود.

معلوم نیست چقدر کمک خواهد کرد در نتیجه از توافق زده شنبه توسط اوپک و روسیه و دیگر تولید کنندگان نفت به کاهش تولید حدود 10 میلیون بشکه نفت در روز است.

در اوایل این ماه دنور مبتنی بر آزادی Oilfield Services گفت آن است که به طور قابل توجهی کاهش نیروی کار در این شرکت را اخراج. این شرکت گفت: در اطلاع زمینه با وزارت امور خارجه وزارت کار و اشتغال گفته است که رها از 183 کارگران در Adams County, آن, کلرادو, زمینه خدمات بر اساس هستند.

Occidental Petroleum, کلرادو, شماره 1 نفت و گاز تولید کننده و نجیب انرژی No. 2, تولید کننده, به تازگی اعلام کرد کاهش در هزینه و کارکنان پرداخت و ساعت. دنور-بر اساس Whiting نفت گفت: در تاریخ 1 آوریل است که تشکیل پرونده برای ورشکستگی.

در اوایل ماه آوریل دنور مبتنی بر استخراج نفت و گاز گفت: این کاهش آن سال 2020 بودجه برای اکتشاف و تولید 42 درصد به طیف وسیعی از $250 میلیون به 300 میلیون دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de