در نقطه عطفی #MeToo لحظه Hollywood mogul Harvey Weinstein مجرم تجاوز به عنف در نیویورک محاکمه

سابق تهیه کننده فیلم و هالیوود مغول Harvey Weinstein شده است تا در نهایت در بر داشت به جرم تجاوز به عنف و تجاوز جنسی در یک محاکمه در دادگاه عالی نیویورک. حکم مهم است زیرا آن را نشانه رستگاری از عدالت به مشتاق زن بازیگرانی که موجب شدیدا مهم #MeToo جنبش در پی Harvey Weinstein اتهامات سوء استفاده جنسی.

هیئت داوران از هفت مرد و پنج زن در زمان دقیقا پنج روز برای رسیدن به حکم.

در میان اتهامات وضع شده علیه او Weinstein بود مجرم جنایی عمل جنسی در درجه اول برای وادار کردن دهان خود را در سابق دستیار تولید. او همچنین اتهام تجاوز به عنف در درجه سوم در رابطه با یک زن در نیویورک هتل در سال 2013.

هنوز مشخص نیست که چه زمانی حکم او خواهد بود اما اکثر حقوقی تحلیلگران اشاره کرده اند که یک جمله از یک حداقل پنج سال و حداکثر 25 سال می توان انتظار داشت.

چند زنان حقوق فعالان باید اشاره کرد که این حکم مارکس یک نقطه عطف مهم برای #MeToo جنبش پس از آن در حال حاضر نشان می دهد که آسیب پذیر زنان جوان در حال سقوط طعمه به مردان قدرتمند در صنعت سرگرمی هستند و نه به تنهایی و درماندگی. حتی توانا می افتد و این قانون می تواند در ارائه آنها را به عدالت است.

میشل سیمپسون Tuegel وکیل به نمایندگی از تجاوز جنسی بازماندگان گفت که این حکم مارکس لحظه ای که زنان بیشتر به جلو آمده و با شکایت علیه خود معتادان است.

“مهم نیست که چقدر قدرتمند یک فرد است که مهم نیست که چقدر گل و یا خاک ممکن است پرت کسانی که شجاعت به جلو آمده و ما در یک زمان. این #MeToo عصر است و خوشبختانه شروع به چیزی را اشکار کردن این سیستم از سوء استفاده از قدرت و در حال حاضر زنان شنیده می شود و باور” گاردین به نقل سیمپسون Tuegel.

دادند که گروگان فرقه هالیوود طرفداران مانند داستان عامهپسند و شکسپیر در عشق بیش از 81 جوایز اسکار در کمربند خود را. سقوط خود را برای فضل حیرت انگیز بود.

بیش از 80 زنان ادعا کرده اند که Weinstein از نظر جنسی مورد آزار و اذیت و یا حمله و آنها را بیش از سه دهه گذشته و Weinstein شده است اخراج از Academy of Motion Picture Arts and Sciences. پلیس در نیویورک و لس آنجلس بورلی هیلز و لندن گفته اند که آنها در حال بررسی اتهامات تجاوز جنسی یا تجاوز به عنف توسط Weinstein. اتهامات موجب #MeToo کمپین رسانه های اجتماعی در سراسر جهان است و این پدیده ای است که به عنوان مراجعه کننده “Weinstein اثر”.

در مه 25, 2018, Weinstein دستگیر شد در نیویورک به اتهام تجاوز به عنف. در ژانویه 6, 2020, محاکمه او آغاز شد و او نیز به اتهام تجاوز به عنف در لس آنجلس. سرانجام در تاریخ 24 فوریه یعنی امروز Weinstein داشت به جرم دو تا پنج جنایات در نیویورک است.

نیویورک محاکمه امروز اما تبرئه Weinstein از بیشتر از سه اتهام از جمله دو جدی به حساب میآید. این موجود درنده تجاوز جنسی و یک جایگزین شمارش از تجاوز به عنف در درجه اول. اگر محکوم Weinstein شده است می تواند در مواجهه با یک جمله زندگی در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>