در کلکته BJP کارگران افزایش ‘گلی maaro…’ شعار در مسیر به Amit Shah تجمع

برخی از BJP کارگران در راه خود را به یک تظاهرات توسط اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه شنیده می شد بالا بردن تحریک آمیز “گلی maaro…” (شلیک خائن) شعار در کلکته در روز یکشنبه.

شعارهای ساخته شده بودند و در وسط یک جاده شلوغ به عنوان یک بخش از BJP کارگران حمل پرچم حزب بودند در راه خود را به شهيد منار زمین که در آن شاه خطاب به حزب تجمع است.

یک افسر ارشد پلیس کلکته وقتی پرسیده شد که در مورد شعار کاهش یافته است به نظر هر چیزی در این حادثه PTI گزارش شده است.

“سختگیرانه عمل خواهد شد در برابر هر کسی در تلاش برای اخلال در وضعیت نظم و قانون در شهر” رسمی اضافه شده است.

شعار ‘desh ke gaddaron ko, گلی maro s**lon ko’ تبدیل شده است از ویژگی های منظم در نرم افزار-تابعیت متمم قانون (CAA) تظاهرات. شعار آغاز شد در دهلی نو در یک نرم افزار-کا تجمع برگزار شده توسط BJP رهبر Kapil Mishra.

بعد اتحادیه وزیر Anurag Thakur نیز منجر جمعیت در شعار شعار.

در پرتو اخیر دهلی شورش شعار است که دیده می شود به عنوان یک ناقوس جنگ در برابر کسانی که در اعتراض به کا پیشنهاد ثبت ملی شهروندان (NRC) و جمعیت ملی ثبت نام (NPR).

در ضمن Anurag Thakur دفاع از خود را متهم به خبرنگار “دروغ” هنگامی که او مواجه شد در مورد شعار در دهلی نو تجمع انتخاباتی در ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>