در تاریخی برای اولین بار نفت خام ایالات متحده کاهش قیمت به زیر صفر به عنوان COVID-19 pandemic بازدید خواسته

برای اولین بار در آمریکا قیمت نفت در روز دوشنبه سقوط کرد و زیر صفر به عنوان مطالبات سقوط به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

آمریکا نشانگر وست تگزاس اینترمدیت (WTI) از دست داده و بیش از 100% غرق شدن زیر صفر به$6.60 در هر بشکه در ماه مه قرارداد با توجه به Bloomerg.com به روز رسانی در 2:18 pm EDT.

سقوط قیمت نفت در آمد هشدار که نفت خام ذخیره سازی می تواند پر کنید تا به زودی به عنوان ذخایر همچنان به ساخت به دلیل تصادف در مصرف ناشی از شیوع کروناویروس.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از کاهش شیب رانده شد توسط سرمایه گذاران بسته شدن از مواضع خود پیش از انقضای قرارداد ممکن در روز سه شنبه. کسانی که در برگزاری این قرارداد را تحویل فیزیکی قرارداد حتی به عنوان آنها چهره سازی موضوع است.

بین المللی نشانگر نفت خام برنت کاهش یافته است 7.8% به $25.89.

“فروش در نزدیکی ماه قرارداد بزرگ است به دلیل موقعیت تربیع پیش از انقضای. زیادی وجود دارد سهام در آمریکا ذخیره و تحت فشار در نزدیکی ماه قیمت” Ravindra رائو VP – رئیس کالا پژوهش در Kotak اوراق بهادار گفت: در نظر خود را در سقوط قیمت نفت است.

امکانات ذخیره سازی در سراسر جهان به عنوان خسته انبارهای همچنان به ساخت به دلیل تصادف در مصرف ناشی از شیوع کروناویروس.

با تعداد COVID-19 نفر در سراسر جهان عبور 2.4 میلیون و بیش از 167,000 مرگ نزدیک به نیمی از جمعیت جهان است ماندن خانه از جمله در هند که در آن 1.3 میلیارد نفر هستند تحت سخت در سراسر کشور مستند. این آمار تقاضای نفت و پالایشگاه های در حال پردازش خام به اندازه کافی سریع برای پاک سازی.

گزارش گفت که قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت اصلی ما امکانات ذخیره سازی در کوشینگ اوکلاهما پر شد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im