در اولین جلسه سال دوم در دفتر PM مودی-led کابینه تصویب بسته MSMEs خیابان فروشندگان

اتحادیه کابینه به ریاست نخست وزیر نارندرا ملاقات روز دوشنبه برای اولین بار در سال دوم NDA دولت و در زمان های مختلف تصمیم گیری های مربوط به MSME بخش کشاورزی فروشندگان خیابانی.

طبق این اعلام شده توسط وزیر دارایی Nirmala Sitharaman ماه گذشته کابینه تصویب یک بسته برای احیای میکرو, شرکت های کوچک و متوسط شده اند که به شدت ضربه توسط COVID-19 همه گیر و مستند.

تصمیم به تغییر تعریف MSME گرفته شد در کنار نقدینگی بسته است.

در حال حاضر میکرو تولید و خدمات واحد خواهد بود که با به Rs 1 کرور سرمایه گذاری و Rs 5 کرور از گردش مالی. حد کوچک واحد افزایش به 10 تومان کرور روپیه سرمایه گذاری و Rs 50 کرور از گردش مالی. به طور مشابه حد متوسط واحد افزایش به تومان 20 کرور سرمایه گذاری و 100 تومان کرور روپیه از گردش مالی.

این نسخه انجام شد و پس از 14 سال از MSME توسعه عمل به وجود آمد در سال 2006.

“پس از بسته اعلام May 13 متعددی وجود دارد تضمینی که اعلام تجدید نظر است که هنوز هم در هماهنگی با بازار و شرایط قیمت گذاری است و باید آن را بیشتر تجدید نظر به سمت بالا. نگه داشتن در ذهن این نمایندگی نخست وزیر تصمیم به افزایش بیشتر از حد متوسط و تولید و خدمات واحد است. در حال حاضر از آن خواهد شد Rs. 50 کرور سرمایه گذاری و Rs. 250 کرور از گردش مالی” دولت گفت: در آزادی مطبوعات.

همچنین تصمیم گرفته شده است که حجم معاملات با توجه به صادرات را نمی توان در محدوده گردش برای هر دسته از MSME واحد که آیا هالتر کوچک یا متوسط آن اضافه شده است.

وزارت مسکن و شهرسازی در امور راه اندازی کرده است یک میکرو خاص-تسهیلات اعتباری طرح – ساعت SVANidhi یا PM خیابان فروشنده آتما Nirbhar Nidhi برای ارائه وام های مقرون به صرفه برای فروشندگان خیابانی.

بیش از 50 لاخ مردم از جمله فروشندگان و دستفروشان, thelewalas, rehriwala, theliphadwala و غیره در مناطق مختلف زمینه هستند به احتمال زیاد برای بهره مندی از این طرح دولت گفت: در آزادی مطبوعات.

کالاهای عرضه شده توسط آنها طیف وسیعی از سبزیجات و میوه ها و آماده به خوردن غذاهای خیابانی, چای pakodas نان و تخم مرغ و پارچه و پوشاک و کفش صنعتگر محصولات کتاب/ stationaries ، خدمات نیز شامل باربر فروشگاه cobblers تابه و مغازه های خشکشویی, خدمات آن اضافه شده است.

این است که برای اولین بار در تاریخ هند است که فروشندگان خیابانی را تبدیل به ذینفع شهری امرار معاش برنامه آن بیشتر گفت.

فروشندگان می توانند سود وام سرمایه در گردش از تا تومان. 10,000 که پس دادنی در اقساط ماهانه در تصدی یک سال است. در موقع/بازپرداخت وام اولیه علاقه یارانه در 7 ٪ در سال خواهد شد و اعتبار به حساب بانکی ذینفع از طریق مستقیم به نفع انتقال در شش ماهانه. وجود خواهد داشت هیچ مجازات در بازپرداخت وام اولیه.

این طرح فراهم می کند برای تشدید محدودیت اعتباری در موقع/ بازپرداخت وام اولیه به کمک فروشنده رسیدن به جاه طلبی خود را از رفتن در اقتصادی نردبان.

این برای اولین بار است که MFIs/ NBFCs/ SHG بانک ها اجازه داده شده در یک طرح شهری فقیر با توجه به سطح زمین حضور و نزدیکی به شهری فقیر از جمله فروشندگان خیابانی.

یکی دیگر از عمده تصمیم گرفته شد برای تجدید نظر در MSP از Kharif محصولات.

برای Kharif فصل 2020-21 دولت ثابت MSP در یک سطح حداقل 1.5 برابر هزینه تولید. این MSP 14 محصولات برای Kharif فصل 2020-21 اعلام شده است بر اساس توصیه پروژه. بازگشت بیش از هزینه برای پایان نامه 14 محصولات محدوده از 50 درصد به 83 درصد.

دولت نیز تصمیم به تمدید تاریخ بازپرداخت تا 31 اوت برای همه وام های کوتاه مدت به Rs 3 لاخ پیشرفته برای کشاورزی و متفقین فعالیت های بانک ها. کشاورزان نیز بهره مندی از کمک هزینه و سریع بازپرداخت انگیزه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de