در Coronavirus اقتصاد به نوعی مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان شما در حفظ و گرفتن غنی تر


Illustration for article titled In Coronavirus Economy, Somehow Trumps Friends Keep Getting Richer

عکس: شاتر

به عنوان کشنده coronavirus رخنه کرد و راه خود را در سراسر امریکا آزادانه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تاریخ 13 فوریه 24 روز پس از اولین مورد آمار آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس با حضور “مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی” کمپین جمع آوری کمک در درخشان جدید با تکنولوژی بالا امکانات Nephron داروسازی در کیسی, S. C. لو کندی, Nephron را جیگر میلیونر صاحب که به میزبانی خصوصی جمع آوری کمک یک مخلوط تا حدودی شهرت در کارولینای جنوبی است.

تبلیغات

در حالی که او ستایش شده است به مکمل درآمد از صدها نفر از معلمان در دولت و ارائه آنها را $21-در هر ساعت پاره وقت شغل در تولید مواد مخدر شرکت, بسیاری از را متهم به کندی از استفاده از کارولینای جنوبی سخت ضد اتحادیه قوانین و محدود کردن ساعت کارکنان برای جلوگیری از پرداخت مزایای کامل. Workers شکایت کرده اند در مورد چگونگی Nephron رفتار کارکنان خواستار آن را “بدترین مکان در انگلستان به کار” و گفت این “هیچ صداقت و بدون اخلاق هیچ احترامی برای مردم است.” قبل از این شرکت نقل مکان به کارولینای جنوبی, غذا و دارو اشاره کرد کندی کسب و کار برای “نقض قابل توجهی از زمان تولید خوب عمل (CGMP) مقررات برای پایان رسید داروسازی.”

اما به عنوان یک حامی سرسخت محافظه کار باعث کندی معشوق عضو MAGA ملت است. با توجه به فدرال انتخابات کمیته سوابق او اهدا کرده است بیش از $125,000 به جمهوری مبارزات و سازمان های سیاسی پس از سال 2015 از جمله بهداشت ، لیندزی گراهام (R-SC), Tim Scott (R-SC) و بدنام Rep. جو ویلسون (R-SC) که فریاد زد “شما دروغ است!” رئیس جمهور اوباما دولت از آدرس اتحادیه اما تاکنون مشکوکی سکوت در مورد همکار خود اوباما رئیس جمهور امادگی برای جایگزین حقایق است. کندی سخاوت تا به حال به دست آورده جلسات خود با مغلوب ساختن پیشی جستن و ارشد دیگر مقامات دولت از جمله, خود, دختر, Ivanka و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos.

در حال حاضر این بیماری همه گیر کوروناویروس ساخت کندی غنی تر است.

Nephron در حال حاضر باعث می شود ينهلرس و تنفسی داروها و دیده سفارشات بیش از دو برابر از شیوع کروناویروس. و روز سه شنبه ، انجمن ملی تولید کنندگان گزارش شده است که Nephron خواسته است تنظیم کننده فدرال از جمله FDA برای اجازه به باز کردن شش خطوط جدید از محصولات خود را به کمک به درمان COVID-19.

تبلیغات

“من می توانم به شما بگویم که ما هرگز دیده می شود بیشتر پاسخگو FDA گفت:” کندی. “همه چیز در حال حرکت در سرعت فوق العاده خطرناک و من بسیار سپاسگزار برای آن.”

وجود دارد تنها یک چیز عجیب و غریب در مورد این ثروت باد آورده اقتصادی:

پزشکان واقعا استفاده از این داروها برای درمان COVID-19.

این پست و پیک به گزارش:

دکتر هلموت آلبرشت صندلی وزارت طب داخلی در دانشگاه کارولینای جنوبی و نخل باد بزنی سلامت USC گروه پزشکی گفت: او دیده نمی شود به افزایش نیاز به این داروها اما گفت: ممکن است پزشکان با استفاده از آنها برای درمان علائم کروناویروس.

“اگر شما مبتلا به آسم یا برونشیت مزمن مختلف در خارج از محرک های بیشتر آلرژی و عفونت می تواند باعث bronchospasms” که این داروها درمان, او گفت:. “کروناویروس است که قطعا یک عفونت است که می تواند ماشه این در حساس (مردم) حتی اگر ما را دیده اند بسیاری از مشکلات با بیماری انسدادی در اولیه ما بيمار است.”

دکتر مایکل Spandorfer یک ریه در Roper سنت فرانسیس در چارلستون گفت: پزشکان باید در واقع کشیده و دور از nebulized نسخه از این داروها مانند آنهایی که ساخته شده در کلمبیا.

نبولایزر که ایجاد یک غبار دارو به استنشاق می توانید پراکنده COVID-19 قطرات بیشتر قرار دادن ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی درمان بیماران در معرض خطر قرار گرفتن در معرض. ارائه این داروها از طریق ينهلرس ترجیح داده است اما آن را تبدیل به بیشتر کمیاب Spandorfer گفت.

“من فقط فکر می کنم وجود دارد یک دیوانه عجله در تمام داروها از آنچه که من دیده ام” او گفت:.

تبلیغات

کندی تنها یکی از بسیاری از افرادی که با بهره گیری از نزدیکی خود را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus. یک گروه را انتخاب کنید از سیاستمداران و بازرگانان و کسانی می پوشند MAGA کلاه منحصرا با بهره گیری از یک نام تجاری جدید مالی ثروت باد اورده.

به عنوان مردم آمریکا آب و هوا این coronavirus الهام گرفته از طوفان اقتصادی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و آن را به باران.

تبلیغات

در طول مبارز coronavirus روزانه ریاست جمهوری در کنفرانس مطبوعاتی که به جای توجه خود را به دنبال تجمعات انتخاباتی رئیس جمهور تهمت بارها حمایت برای خارج از برچسب استفاده از هیدروکسی کلروکین یک داروی مورد استفاده در درمان مالاریا و لوپوس. حتی بدون کافی شواهد علمی دکتر مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ این دارو به عنوان یک “تغییر بازی” خیلی به غم وغصه از مشاور پزشکی.

تبلیغات

من تعجب می کنم که چرا.

به گزارش نیویورک تایمزسه نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده اعتماد خود مقدار کمی از سهام در شرکت داروسازی یک شرکت فرانسوی است که تولید این دارو با نام تجاری نام Plaquenil. اما بسیاری از رئيس جمهور متحدان بزرگتر از منافع مالی در مواد مخدر ،

تبلیغات

فیشر مدیریت دارایی های اجرا شده توسط میلیاردر سرمایه گذار و تهمت متحد کن فیشرصاحب بزرگترین سهم از شرکت سانوفی. فیشر کمک کرده است صدها هزار دلار به حزب جمهوری خواه. البته شاید به نظر او خود را کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین یک “سرمایه گذاری است.”

ویلبر راس است که در خدمت به عنوان وزیر بازرگانی و من دعا می کنم یک روز بازی آقای Smithers در یک فیلم بر اساس سیمپسونهاصاحب سهام در شرکت سانوفی و همچنین Mylan یکی دیگر از شرکت پیش بینی شده به میلیون ها نفر اگر هیدروکسی کلروکین تایید شده است به عنوان یک درمان برای COVID-19. در بیانیه ای در روز دوشنبه راس اصرار داشت که او “آگاه بود” که Invesco شرکت او زد قبل از پیشرو وزارت فدرال مسئول ایجاد “شرایط را برای رشد اقتصادی و فرصت” بود و در حال حاضر آماده را به نفع خود coronavirus قرعه کشی.

تبلیغات

مطمئن ویلبر.

دیگر ذینفع عبارتند از:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن گلف دوستان Chirag پاتل که صاحب Amneal داروسازی. نه تنها پاتل خود به عضویت تهمت ملی گلف در بدمینستر, N. J., اما خود شرکت دارو فقط اتفاق می افتد به آماده سازی خود برای شروع ساخت هیدروکسی کلروکین های ملی بررسی گزارش.
  • روبرتو Mignone که صاحب Teva صنایع داروسازی یک شرکت دیگر خواهد شد که در ساخت مواد مخدر است. Mignone در حال حاضر رسیده به Jared کوشنر. هر دو صحبت می کردند در مورد COVID-19 مواد مخدر و یا جایگزینی مو درمان است.
  • رودی جولیانی که متوقف شده خود را در اوکراین بررسی به اصرار رئیس جمهور تهمت به نگاه به دارو. جولیانی که شوکه جهان آشکار او یک دکتر می گوید: او نه یک خطر مالی در یک شرکت دارویی است اما روابط نزدیک با برخی از گلوله سازهایی که قبلا ذکر شد.
تبلیغات

اما آن را فقط به مواد مخدر شرکت میلیاردرهای که در حال همه گیر بهره. مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان بهداشت ، ریچارد با مته سوراخ کردن (R-N. C.) و سناتور. کلی Loeffler (R-Ga.) معروف ریخته صدها هزار دلار در سهام قبل از آنها نشان داد میزان قریب الوقوع جهانی همه گیر. اما بلومبرگ گزارش که تهمت متحد سن. کلی Loeffler (R-Ga.) خریداری $46,000 ارزش سهام در یک سفر شرکت در 6 مارس. که در همان روز او سوار یک پرواز با رئیس جمهور تهمت به بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در خانه اش دولت است. روز بعد در مارس 10 و 11, Loeffler ریخته سهام است.

در تاریخ 11 مارس در مدت کوتاهی پس از بازارها بسته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اروپا ممنوعیت سفر.

تبلیغات

این احتمالا فقط یک تصادف است.

تن وجود دارد نمونه هایی از مغلوب ساختن پیشی جستن خیرین و حامیان جمهوری خواه با استفاده از دانش در داخل و تهمت مجاورت به نفع خود. مانند چگونه Loeffler به طور ناگهانی تصمیم به خرید سهام در یکی از بزرگترین سازندگان تجهیزات حفاظت فردی قبل از هر کسی می دانست که آن را در تامین کوتاه مدت. یا شرکت سهام خصوصی که خواسته Jared کوشنر به مغلوب ساختن پیشی جستن به خیاط محرک لایحه را به میل خود. اما به عنوان گزارش در ادامه به سطح تهمت متحدان ضربه coronavirus تبادل نظر چیزی عجیب و غریب اتفاق افتاده است:

FEC وب سایت به طور ناگهانی سقوط کرد.

من مطمئن هستم که آن را فقط یک تصادف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im