در گیلاس نهر را مونرو Pointe, 1 -, تخت/تحقيق محل سکونت و دارای امکانات رفاهی برای کمک به ساکنان پناهگاه در محل

کارگزار جوآن Kleinstein می گوید: او همیشه دوست داشتم محل سکونت خود در گیلاس نهر را مونرو پوینت ساختمان اما می گوید این ویروس اضطراری داده است اضافه شده قدردانی برای آن است. او همسایه واحد در بازار در حال حاضر یک اتاق خواب-پلاس-مطالعه در $539,000 که شما می توانید تور از طریق زوم.

“من همیشه احساس کرده ام مونرو پوینت فوق العاده بود اما تحت coronavirus ساختمان کارکنان در حال رفتن مایل اضافی برای نگه داشتن ما را امن و خوب” Kleinstein می افزاید.

همراه با یک به روز رسانی سالن کنفرانس اتاق گرم و پارکینگ و دو مهمان سوئیت برای میزبانی از بازدید کنندگان مونرو پوینت یک 24/7 سرایدار تیم که فوق العاده هوشیار در چک کردن بازدید کنندگان و بسته بندی و نگه داشتن زمینه های مشترک خوشه و طول.

بسیار معاصر 2006 ساختمان آن کشتی-prow معماری از گوه شکل سایت جنوبی از گردشگاه عمومی در جنوب مونرو که زاویه مورب همراه Cherry Creek شمالی درایو و کریک در مسیر دوچرخه سواری.

ساکنان می گوید Kleinstein هستند واکر و دوچرخه سواران که می توانید این مسیر به مرکز شهر و Platte River Greenway یا جنوب سر به Cherry Creek State Park.

در علاوه بر این به محترم هلی کوپتر ورزش کوره (2 بلوک شمال Bayaud) کل رژه Cherry Creek, گزینه های ناهار خوری به علاوه تناسب اندام/پیلاتیز مکان شروع نیم مایل شمالی آغاز با زیتون و سهره در ابتدا و طبخ 5 بلوک.

Kleinstein می گوید این 1,278 پا, واحد با 1½ حمام و چهارم-طبقه بالکن مشاهده Pulaski پارک یک ارزش برای قیمت درآورده رو به پایین با ممنوعیت فرد-به-فرد showings. در $422 هر پا یک مشابه به اندازه واحد به تازگی برای $487/پا در سراسر سالن.

در زوم تور شما ببینید یک استاد با سفارشی بزرگ پیاده روی در گنجه دفتر خانه ساخته شده با فهم جدیدتر فرش واشر و خشک کن و گاز قلاب تا برای کباب کردن در بالکن. Kleinstein و هنر اضافه کنید که آنها را به ساختمان اتاق کنفرانس به مقدار زیادی استفاده می کند.

او میزبان یک زوم تور پنج شنبه, مارس 19 از 2 تا 2:30 بعد از ظهر تماس بگیرید و یا به ترتیب یک.

اخبار و سرمقاله کارکنان از دنور پست تا به حال هیچ نقشی در این پست آماده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im