خرید رپورتاژ

‘در بالیوود خوب بودن به اندازه کافی خوب است’ – شیوه زندگی

به روز شده: Feb 16, 2020, 08:07 IST | Aastha Atray بنان | بمبئی

پس از اینکه متوجه انسان-خوردن میمون در داستان های ارواح و جنون افسردگی در Afsos, دختر گلشن Devaiah می گوید او نمی خواهد نگاه کنید در هر نقش به عنوان ساده به یک.

Gulshan Devaiah

گلشن Devaiah

در Dibakar بانرجی فیلم کوتاه که بخشی از داستان های ارواح مجموعه گلشن Devaiah نقش یک انسان به اندازه میمون. کسی است که خود دختر. اگر چه او unrecognisable تحت پروتز وحشیانه کوله پشتی می آید از طریق متقاعد کننده. و به طور ناگهانی, اگر چه شما او را دیده در Hunterr شما سمت چپ گفت: “هی او خوب بود! چرا من نمی دیدن بیشتر از او؟”

خوب تر وجود دارد. Devaiah است که در حال حاضر در Afsos که در آن او نقش یک مرد متعهد به اقدام به خودکشی و هرج و مرج است که تحقیق و بحث. آمازون سری اصلی دریافت مطلوب بررسی و ما تعجب نیست. آیا در شیطان یا Mard Ko دارد Nahin Hota, Devaiah موفق به gravitas به شخصیت خود است.

در حال حاضر او در حال تیر اندازی در راجستان برای Reema Kagti وب نشان می دهد کاهش یافته است. او می گوید: انسان از میمون سخت بود به بازی. “Dibakar می خواستم یک عملکرد حتی از پشت پروتز. شما می دانید که گاهی اوقات شما حتی نمی توانید با حرکت انگشت [به دلیل وزن]. مثل اینکه قفل شده است و در یک اتاق کوچک. من تا به حال واقعا آمادگی جسمی برای آن, بنابراین من می تواند ایجاد که عملکرد.” در Afsos او می گوید او سعی کردم به بازی یک مرد که فکر می کند او افسرده است. “او مانند یک توله سگ به راحتی تحت تأثیر. اما نکته این است که او فکر می کند او می خواهد به خودکشی است و تحقق نبوت او طراحی کرده است. نویسندگان بودند بسیار مراقب باشید به خصوص از سلامت روانی است که در وسط مکالمه روزمره. ما را نور از خودکشی در هر نقطه. هر شوخی نیاز به یک زمینه و یا دیگری آن را از دست می دهد معنی می گوید:” 41 ساله.

اگر چه Devaiah ندارد یک چک لیست از مرتب کردن بر اساس از فیلم او می خواهد به انجام, او ساخته شده است که مطمئن شوید که به دقت انتخاب کنید. و او می گوید حتی اگر او می شود یک “جریان اصلی” نقش او را سعی کنید به تفسیر آن متفاوت است. “من فکر می کنم این همه در مورد نگاه کردن به چیزهایی که در یک شیوه ای ساده. شخصیت های من را تحت تاثیر قرار راه من فکر می کنم در مورد زندگی یا جهان که در آن لحظه خاص است. من متوجه شدم شما باید از شخصیت خود کرد و سپس به ارائه آن است. این زمانی است که شما می توانید انجام یک کار خوب از مردم در آن اعتقاد دارند.”

او ممکن است اقدام به هک پت پایین اما Devaiah اذعان می کند آن را به او گرفته شده است در حالی که برای آویزان از کسب و کار فیلمسازی است. “این یک فشار. خوب بودن به اندازه کافی خوب نیست. هنر و صنعت خود را و حرفه ای دو چیز متفاوت هستند. همه چیز در مورد داشتن حق طرح. من می دانم که کار من را حداکثر تاثیر اما دهانه توجه هستند بنابراین شما باید به یاد بگیرند که چگونه به خود را خارج وجود دارد.” جوانتر از بسیاری از بازیگران, او می گوید, او می آموزد از تنها ،

و هنگامی که او هم از کار او جلب در یوتیوب فیلم در مورد کفش و اسلحه. “من می توانید نوار AK47 و قرار دادن آن را به عقب به لحاظ نظری, البته,” او می گوید. او همچنین سابقه چرم گاومیش موضوع که “قرار می دهد همه چیز را به چشم انداز”. “من به تماشای این سریال در جنگ جهانی 2. این صحبت کرد که چگونه ظهور ناسیونالیسم بود دانه. آن را شبیه به آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر به عنوان یک ملت است. تاریخچه باعث می شود شما متوجه چگونه انسان واکنش نشان می دهند و چگونه بشدت فاقد ما در تعادل است.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im