در ابتدا گربه حیوان خانگی در بلژیک تست مثبت برای coronavirus: گزارش

در آنچه که می آید به عنوان یک هشدار دهنده گزارش از بلژیک یک حیوان خانگی گربه دارای آزمایش مثبت برای coronavirus اما دانشمندان هنوز مطمئن شوید که آن است که اگر یک مورد از COVID-19.

یک گزارش در بروکسل بار اعلام کرد که این حادثه رخ داده در استان لیژ در بلژیک که در آن یک گربه حیوان خانگی شروع به نشان دادن نشانه های مرتبط با کروناویروس بیماری از جمله اسهال مشکل در تنفس و استفراغ.

با توجه به گزارش های دامپزشکی ارومیه در لیگه بعد تایید کرد که گربه شما با کروناویروس و که آن را ممکن است به موجودی از صاحب او که بوده است نشان دادن علائم COVID-19 از یک هفته قبل از حیوان خانگی انجام داد. دامپزشکان یافت ویروس در گربه مدفوع.

این خواهد بود که اولین مورد از یک گربه آزمایش مثبت برای ویروس. شده اند وجود دارد گزارش از هنگ کنگ قبل از آن بیان کرد که دو سگ قبلا آزمایش مثبت برای کوروناویروس. یکی از این سگ های a 17-year-old سگ پشمالوی سیاه پومرانیا مرده بود پس از بازگشت به خانه از قرنطینه.

اما هیچ شواهدی وجود ندارد و در عین حال نشان می دهد که این ویروس می تواند از انتقال از حیوانات خانگی به انسان است. سازمان جهانی بهداشت (WHO) نیز اصرار دارد که “هیچ مدرکی وجود ندارد که یک سگ و گربه و یا هر حیوان خانگی می تواند انتقال COVID-19” به انسان است.

با توجه به بلژیک, روزنامه دامپزشکان در حال درمان این مورد جدا است.

بیش از 7000 نفر تایید شده اند مثبت با COVID-19 عفونت در بلژیک است که مانند آتش سوزی گسترش در سراسر جهان است. از 11:40 بعد از ظهر روز شنبه, ویروس تحت تاثیر اطراف 640,589 مردم در سراسر جهان است. جهانی مرگ و میر و آمار 28,658 با توجه به COVID-19 مرکز آمار در جان هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de